Kızlarda ideal boy kaç olmalı?

Sizce kızların uzunumu kısası mı makbul,kız arkadaşınızın sizden kısa yda uzun olmasını istermiydiniz tercihiniz ne olurdu? Benim boyu 175 ortalama olduğunu düşünüyorum memnunum. Sevgiliminde 180-85 olmasını isterdim. Bence bir kızda 170 yeterli

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• En az 177 olması lazım benim için . Kısaysa yüzüne bakmam

• Beni boşver ben biraz seçiciyimdir . Türkiye standartlarına göre oldukça uzunsuz ama moldovyaya gittiğinde en kısa kızların içinde yer alırsın .

• hep uzun olduğum için duydum bunları o yuzde,bu arada yüzüme bakmıycağın için çok üzüldüm

• Senin boyundaki bir kızın yüzüne bakmam diyorum sen en hoşuma giden cevap bu oldu diyosun :)

• Öncekileri Göster

Erkekler Ne Diyor 16

• genel olarak erkeğin uzun olması makbul.türkiye ortalaması baz alınacak olursa bir kızda enfazla 170cm'e kadarı uygun olur.

• 175 de çok değil iyidir

• 1.75 yeterlıdır

• sana kaç lazım ? 181 boy 72kgyum yeterli mi?

• 1.65-75 aralığı idealdir benim için

• 165 iyidir bence

• 1,73- 1,75 bana göre ideal <3

• 1.75 iyidir...

• 170 yeterli aslında normalde.ama boyum uzun oldugundan 175+ daha uygun buluyorum kendi açımdan.Tabiki sipariş üzerine gelmediğinden kızlar ne istediğim biraz önemsiz kaçıyorda neyse :P

• kız dediğin 150 veya 185 olcak

• bana gore orta olacak 1.55 ile 1.65 Kolunu omzuna attıgında tam oturacak :D

• vay be benden uzunsuz :/ komplekse girdim şimdi..En kötü 1,65, ortalaması seninki kadar bişey olsa yeterli işte.

• kızlarda ideal boyun benim boyumda olmasıdır yani bana endeksli benim değerim :)

• boy hikayene uzunlar tanıdım yatakta sıfırne kısalar tanıdım duvarları kırdık

• Kızlarda 1.68-175 idealdir bana göre

• 170 idealdir

Kızlar Ne Diyor 5

• 175 ideal bence

• 160-170 .. uzun hoş değil kim ne derse desin kızın erkekten kısa olması lazım çok uzun olursa topuklu ayakkabı giyemez .

• Bence 160 bu konuya hiç objektif bakamıyorum .d

• hahaha :)

• Erkeğin boyuna göre bu ideal değişir.

• 1.65 yeter gider.

Yükleniyor...