Hem bakıp hem de sonra başka biri var ne demek?

dershanede bir kız var yaklaşık 2 aydr bakışıyoruz emnm benim farkımda ve oda bakıyodu gttm bugün konuştm bn senle tanışmak istiyorum dedm ne gibi bir tanışma dedi şimdilik arkadaş olarak dedm ama ben hep arkadaş kalmak isterim dedi bu şaşırdm başka biri var dedi bu ne iş şimdi hep bakıyosun hemde başka biri var diyosun ?... sonra bizim orda oturuyosun demi dedi bnde evet dedm adın emre demi dedi evet dedm tanıştıgımıza memnun oldum dedi gitti... bnce 1-sevgilisi var bndende hoşlandı ama ondanda ayrılmak istemiyo 2-benim niyetim belli niye bana gelipte memnun oldum dedi madem sevgilin var benimde niyetim belli muhabbeti kesmesi gerekmiyomuydu ?ya da memnun oldum olayını yalandanda yapmış olabilir kırılmasın diye ama kızın bana baktıgından eminm öyle diyim bu ne iş kızlar hem bakıp sonrada başka biri var ne demek ?

0|0
5|1

En İyi Kız Görüşü

• kız eğer dediğin gibi senden hoşlanıyorsa 2 seçenek var

1.si kız kendini ağırdan satıyor zor kazanılabildiğini göstermek istiyor

2.si kızın sevgilisi var ama seni de yedekte tutuyor ne olur ne ollmaz hesabı

0|0
    0|0
    • ben hep arkadaş kalmak isterim falan dedi bana kabul etcegnden çok emndim şaşırdm

Kızlar Ne Diyor 4

• arkadaş olarak ilgisini çekmiş olabilirsin illa aşka bağlamamak lazım ama senin söylediklerinde ihtimaller arasında

0|0
    0|0
  • sıktır et ya kafası karısık sanırım onun

0|0
    0|0
  • geldim hepsini okudum ama anlamadım:D

0|0
    0|0
  • Boşver başka kız yok mu dershanede?

0|0
    0|0
    • hacı kendimi övmek istemiyorum ama şu ana 2 tane var elimin altın da ama benim o daha çok dikkatimi çekmişti ne diyosun bu işe ne ayak bu kız ?

Erkekler Ne Diyor 1

• Hepsini kafanda kurmuşsun sen sürekli ona baktığın için o sadece sana yine bana mı bakıyor diye bakıyordur. Bakışmakla nolcak ki zaten bir baktı diye hemen seviyor triplerine girmemk lazım

0|0
    0|0
    • yok be olm öyle bir tip değilimdr neyin ne oldugun biliyorum tecrübesiz değilim :)) arabada sürekli yanıma falan geliyodu oturuyodu bana yakın davranıyodu

Yükleniyor...