Belli blr spor programınız var mı?

Spor yapıp kilo vermiş olanlar belli bir spor programınız varsa yazabilir misiniz? Vücudumdaki yağları eritip bacaklarımı nasıl sıkılaştırabilirim?

0|1
11|21

En İyi Erkek Görüşü

• Aslında çok şanslısınız. Sitemizde bir diyetisyen var ve konusuna hakim bir arkadaşımız.

@voluptuous

Profilini incelerseniz size özel çalışma yapabilir.
    Ayrıca web-sayfasında çok cüzi bir rakama iyi bir şekilde hizmet alabileceğiniz bir program hazırlamış ;

diyetisyenyusuf. com/service/online-diyet-hizmeti/

Konu sağlık olunca işi profesyonellerle yürütmelisiniz. Doğru bir beslenme programı uygulamanız hem sağlığınız hem de çabanız açısından çok önemli.

0|1
    0|0
    • Değerli görüşleriniz için teşekkür ederim @DoctorGraham bey.

Son paragraftaki kamu spotu tadındaki açıklamanızı izninizle not ediyorum...

En İyi Kız Görüşü

• Evet var haftanin iki gunu fitness uc gunu de zumba yapiyorum.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 20

• Beslenme programı için yardımcı olabilirim.. Arzu ederseniz egzersiz programı hazırlaması için spor eğitmeni ile de çalışıyorum.

Linki inceleyebilirsiniz. diyetisyenyusuf. com/service/online-diyet-hizmeti/

0|0
    0|0
  • Bodye yazılmayı planlıom

0|0
    0|0
  • Yoktur

0|0
    0|0
  • Yarın ilk işin gidip spor salonuna (Gym) yazılmak olsun. Sonrasında bazal metabolizma hakkında bilgi toplayıp kendine göre bir program hazırlamak. Bilinçli bir şekilde yapmalısın yoksa zayıflarsın ama her tarafın sarkık olur. O yüzden elinin altında internetin var, araştır!

0|0
    0|0
  • Yürüme

0|0
    0|0
  • Var tabi

0|0
    0|0
  • Kafama göre ksjs

0|0
    0|0
  • Var amaalmakicin

0|0
    0|0
  • Fitness a yazılmayı düşünüyorum. d

0|0
    0|0
  • Vardi ama is yuzunden hersey iptal oldu

0|0
    0|0
  • Boyun kilon kaç? Beden ölçülerin ne? Daha önceden spor yaptın mı? Herhangi bir rahatsızlığın var mı? Geçirmiş olduğun ameliyat vs? Yaşın kaç?
    Antreman proğramları genel değildir.

0|0
    0|0
  • Yıllardır.

0|0
    0|0
  • Var da çok uzun

0|0
    0|0
  • benım programı yazarsam at gibi çatlar ölürsün.

0|0
    0|0
  • yeme

0|0
    0|0
  • Eurosport izliyorum

0|0
    0|0
  • hergün Sabah 30 dk. , akşam 1 gece 1 saat yürüyorum.

0|0
    0|0
  • nesine. commmm

0|0
    0|0
  • spor progmamım olmaz mı ya bir sürü var: maraton, spor gecesi, bizim stadyum... :)

0|0
    0|0
  • Evet var. Mekik sguat şınav

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• Bencemi okursanız yardimci olur 😄

1|0
    0|0
  • Yağlıdan uzak dur.

0|0
    0|0
  • En etkili sey pilatesssss

0|0
    0|0
  • ben 80 kilodan Şu an 60 kilodayım diyetle beraber haftada 3 gün spora gidiyorum ama programım cok sıkı.

0|0
    0|0
  • pump up

0|0
    0|0
  • Var çünkü ben voleybolcu olduğum için her hafta antremanlarım oluyo ve kilo vermeme gerek kalmıyo. Bide yemeklerime dikkat ediyorum.

0|0
    0|0
  • spor yapip kilo vermedim fakat pilates yapiyorum ve sıkılaştıgimin farkindayim. Pilates yapip yaninda birde 45 dk 1 saat yurursen ve beslenmene dikkat edersen verirsin kilo :) bol bol yogurt ye ve su ic

0|0
    0|0
  • Var bu sira assam da 😁

0|0
    0|0
  • Evet var. Gerçi uzun bir süredir yapmıyorum ama normalde spor yapıyorudm

0|0
    0|0
  • zumba yapıyorum ben sporda yapıorum zumbanın baya etkısı varmış öyle dediler

0|0
    0|0
Yükleniyor...