Galatasaray Real karsisinda nasil bir performans sergiler sizce?

Adi ustunde real, ligdeki birinciligi simdiden kayip etti, bu onlar icin onemli bir mac. Galatasaray sizce nasil bir performans sergiler, stresden bocalar mi yoksa rakibin boylesine guclu olmasi daha mi motvie eder?

0|0
2|9

En İyi Erkek Görüşü

• Kağıt üstünde Real Madrid bizden daha iyi bir takım.Benim en büyük güvencim Galatasaray'ın Avrupa refleksi.Rakibimizle aramızdaki fark ne kadar aleyhimize olsa da,lig performansımız ne kadar düşse de Galatasaray Avrupa takımlarına karşı bir başka oynuyor.Son 30 yıldır genlerine işlendi bu Galatasaray'ın. İşte bu sebepten dolayı Real Madrid i bu eşleşmenin kesin favorisi olarak göremiyorum.

3|1
    0|0
    • Bir yonden katiliyorum - istatiklere gore Real kesin uzun ara onde favori hatta fakat saha ile istatistikler her zaman uyusmuyor. Bencede sansimiz var, iyi oynarsak tur gecerizde! buraya kadar gelmisken kolay kolay pes etmeyecekler :)

• Kesinlikle katiliyorum. En azindan izlemesi keyifli bir mac olacak, eleneceksekde Reale elenelim yani.

• Haklısınız arkadaşım,enazından elensek bile Real Madrid'e elendik deriz.Bir bilgi vereyim size,dünyada tüm zamanların en başarılı takımı Real Madrid tir.

Erkekler Ne Diyor 8

• Yıl:2000

Yer:Stade Louis II, Monaco

Skor:Galatasaray 2 Real Madrid 1

Spiker Levent Özçelik: Başı döndü Real Madrid'in

Yıl: 2001 (3 nisan)

Yer: İstanbul

Galatasaray 3- Real Madrid 2

2|1
    0|0
  • sabri hepsini dağıtır:DDDDDDDD

0|0
    1|0
    • Sabri sahadaki ortami gerecektir bu kesin, yer cucesi ama her yerden ikiyor masallah kereta :)

• galatasarayı bilmem de real in performansı beni şimdiden heycanlandırıyo :D maçı sabırsızlıkla bekliyorum :D

0|0
    0|0
  • demin pes yaptım 3 - 1 yendim vala :)

1|0
    0|0
  • real madrid ilk maç 3-4 yapar istanbula yedeklerle gelir onlarda yenerler adamlar barcelonayı dagıttırlar nou camp'ta 3 gün sonrada yedeklerle yendiler ronaldo'yu abartıyolar demişsin güldüm.

0|0
    1|1
    • Hic birsey imkansiz degildir. Ronaldoya kotu demedim fark ettiysen fakat bir cok futbolcuda onun kadar basarili fakat o kisiler ayni sekil "simartilmiyor". Fenerlimisin sen?

• Ronaldo yüzünden arenada ki real maçı için 1 milyon bilet talebi olursa şaşırma :DD. Real madrid yaa borumu adamların 9 şampiyonlar ligi 2 uefa kupası 1 süper kupa 32 lig 20 kral kupası şampiyonlugu var fıfa tarafından yüzyılıun kulubu seçilmiş bir takım arması yeter.

• Yenilsekte izlemesi hos bir mac olacakdir eminim

• umarım bi' kaç taneden fazla gol yemezler ://

inş. galatasaray yener..

0|0
    0|0
    • Iyi defans kurarsak yemeyiz, fakat rakipte baya guclu iste. Fakat bence bu bizi daha da motive edecektir, hayirlisi ile alacagiz maci :)

• o yaşlardaki büyük futbolcuların amacı bu yaştan sonra benden fazla bi' bok olmaz en iyisi paraya yöneleyim'dir :)

• Yani! Haklisin :)

• Belli olmaz.

0|0
    0|0
  • real eler demiştim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Stresten bocalamazlar heralde sonuçta Fatih Terimin bir motivasyon konuşması bile stresli hallerini aslan gibi kükremeye çevirebilir :)

1|0
    0|0
  • umarım alırız maçı.

0|0
    0|0
Yükleniyor...