Ttnet yalın internet sahipleri dsl bağlantısından anlıyanlar elektrikçiler help me

Ttnet yalın internetimle ilgili bir sorun yaşıyorum

Gelen hat kablosu ve modeme giden kablo arasında bağlantı sorunum var ttnet hizmet kalitesinden ötürü eve gelemiyormuş :(

Bu civarda elektrikçi bulmak zor evde alet edavat desen tam tıkır ben delirmeden bir yardım edin

Bu eve gelen hat kablosu link

Buda bağlantı sonrası modeme giden kablo link

Ben beceriksiz bir insan değilimdir aslında ama modeme giden kablo tam bir hastalık incecik çakmakla dışını eriteyim dersin yanar soymaya kalkarsın kopar birde direkden dönen şutlar var tabi

Hangisini hangisine bağlamam gerekiyor evinde yalın interneti ve bu tür kablosu olan varsa bağlantısını kontrol edebilir mi hangi renkler bağlı.

Kabloların haline bakın benim halimi düşünün :((

0|0
1|1

Kızlar Ne Diyor 1

• Yalın kullanıyorum ama bilmiyorum o şeyi.

0|0
    0|0
    • Bu kablonun olduğu yere gidip bakamazmısın :(

Erkekler Ne Diyor 1

• kardeş modeme gelen kablo dediğin şeye link modeme gelen tarafa bu linktekini tak, telefon hat kablosunuda link a bağla splittere bağlamak daha kolaydır, ağ kablosu ise jack olmadan zaten monte edilemez

0|0
    0|0
    • Ondan yaklaşık 4 tane var evde yalın internet bu o cihaz ayırdığı için tam hız almayı engelliyor haliyle telefon olmayınca gerek duyulmuyor üstüne üstüne hat kablosunun ucunda svic yok :(

Yükleniyor...