Böyle bir Süper Lig olsa nasıl olurdu sizce?

1-Fenerbahce
2-Galatasaray
3-Besiktas
4-Trabzonspor
5-Bursaspor
6-Eskisehirspor
7-Konyaspor
8-Samsunspor
9-Goztepe
10-Karsiyaka
11-Altay
12-Adanaspor
13-Adana Demirspor
14-Kocaelispor
15-Sakaryaspor
16-Ankaragucu
17-Zonguldakspor
18-Diyarbakirspor

• Bol derbili "Süper" lig olurdu
    55% (6)29% (8)36% (14)Oy Ver
  • Bol kavgalı bir lig olurdu
    18% (2)36% (10)31% (12)Oy Ver
  • Ligin kalitesi artardı
    27% (3)35% (10)33% (13)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
Osmanlıspor filan demeyin abi komik oluyo yaa :D

0|0
5|14

En İyi Kız Görüşü

• Güzel olurdu.1461 Trabzonspor'da ekli olsun 😊

0|0
    0|0
    • Ne alaka 1461'in taraftari mi var ben oraya taraftari olan takımlari yazdım o takımlar zaten ligin kalitesini düşüruyo

En İyi Erkek Görüşü

• Sıralamayı dikkate almadan cevapliyorum , gayet iyi olurdu seyir zevki açısından. Altay yerine Elazığ , Malatya olabilirdi. Ayrıca ligin demir başı Gaziantep olmadan tadı olmaz

0|0
    0|0
    • Elazığ Malatya gibi takımlarin stadını bile görünce futboldan soğuyorum açık söyleyim ikisini de istemem ligde burda ki takımlardan sadace diyarbakırdan iyiler

• Fb avrupada 6 maçta 0 çekerken ne oluyordu peki , ayni liverpolu içeride iki kere yenerken bu kadar zevk almadınız
      İsinize gelince komplo kuruldu gsyi kolladılar diye ağlamayı bikiyorusunuz , biz 8-0 lik ankaragücü maçı sonrası ve malatyaspora verilen teşviklerle kaybedilen şampiyonlukları söyleyince gs nin avukatı kesiliyorsunuz. Beşiktaş agir taştır dikkat etmeyen altında kalır şerefsizce kazanılan şampiyonluklar eksik olsun
      Feda diye dalga geçenler simdi Beşiktaş puan kaybetsin diye dua ediyor

• Ergen bebe lafları yok 7 ymiş yok yıldızmış , bizim 5 attığımız antalyadan 4 yersin sonra Beşiktaş la kaşık atarsin , bende gelmiş sana laf anlatıyorum hadi kankaniz gs ile yarışın ara ara şike yapıp şampiyonluk kazanın

Kızlar Ne Diyor 4

• olmaz

0|0
    0|0
  • samsunspor süper ligde olsa iyi olurdu :D

0|0
    0|0
  • Taraftarlık ve fanatiklik doruklarda yaşandığı için bol kavgalı olur

0|0
    0|0
  • Tabiki de güzel olurdu ve FENERBAHÇE 1. sırada olurdu

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• İzmir için 3 takım çok olmuş. Adana içinde 2.

0|0
    0|0
  • Bir kere orada diyarbakır'ın ne işi var? Güneydoğu takımi olarak oraya Gaziantep'i yazacaksın. Ayrıca oraya bir kere Malatyaspor ve Elazıgı ekleyeceksin. Senin yaptığın da anca bu kadar olur begenmedim.

0|0
    0|0
    • Diyarbakır futbol şehri değil zaten terör şehri futbolu da terörize ediyolar ayrıca gaziantep nüfusuna bak bide stadına kaç kisi gidiyo ona bak seyircileri tek tek sayacaz nerdeyse malatya ve elazığya sehir olarak bsy demem ama starlarini bile görünce futboldan soğuyom tvde malatya veya elazığ maçlari varsa izlemem

• Pasolig yeni olay ondan öncede antebin taraftari yoktu bence antep iyi bir takima sahip doğru ama bir futbol şehri değil

• Futbol şehri değilse nasıl avrupa kuparında mücadele etti bu şehrin kulübü? Neden senelerdir de süper ligden düşmüyor? Ya sana laf anlatamayacağım kafan çalısmıyor kusura bakma.

• Böyle lige lig demem mevcut takımları kuşlarmı yedi ve ayrıca bunda bir iş var neden başka bir takım ya da anadolu takımı değilde fb ilk sırada

0|0
    0|0
    • Başka takim olsa niye şu takim değilde bu takım ilk sırada diyecektin ilk siraya Tokatspor'u koysam tamam mi diyecektin

• Olur derdim ya da tamam derdim

• 9-Goztepe
    10-Karsiyaka
    11-Altay

Saçmalamışsın.

0|0
    0|0
  • Gaziantepsporsuz-Gençlerbirliğisiz süper lig mi olur

0|0
    0|0
  • Cok iyi olurdu.

0|0
    0|0
  • zevkli olacağının yanında olaysız bir hafta da olmaz :)

0|0
    0|0
  • Ankaragücü süper ligde olsaydı kaliteli bir lig ve bol kavgalı bir lig olurdu yeni yetme takımlar yerine mazisi büyük bir ankaragücü herzaman iyidir.

0|0
    0|0
  • Bol derbili "Süper" lig olurdu

0|0
    0|0
  • altay diyarbakır ne abi ya onlar yerine osmanlıspor ve antalyaspor olsa iyi olur

0|0
    0|0
    • Osmanlı ve antalya mi ikisinin taraftarini topla adana demirin çeyreği etmiyo hele osmanlı belese paso lig aliyo adamlar :D

• Adana takımlarını güzel abarttın valla görmesek inancaz :D osmanlısporun lig maçlarını izle yeni takımın nekadar çok taraftarı var 4-5 yıl sonra düşün bakalım neler olur :)

• Ne güzel mi abarttım mi hiç ads maçi izlememisin belli bir bak bakim adsnin yaptığı deplasmana bide antalyayla osmanlınin yaptığına bak tabi deplasman yapıyolarsa osmanlı nedir ya mavi şimşekler grubunu tüm Türkiye bilir

• 20 takım olmalı

0|0
    0|0
  • İzmirden 3 takım var koca ankaradan tek takım

0|0
    0|0
    • Ankara'da Ankaragücü'nden başka hangi takımın taraftari var gençlerbirligi kac kişiye oynuyo maçlarıni

• Ankaragücü ligde olsa emin ol Gençlerbirliği taraftarı doldurur stadı ligde rekabet olmadığı için gelmiyorlar

• Altayi cikar..20 takim yapalim bide su ligi :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...