Anlamıyo beni... ne yapmalıyım?

1)Hayatım çok basit ailemden bide sevdiğimden başka kimsem yok ve o uzakta yani aynı şehirde değiliz.İnternetten görüşüyoruz yani böyle canım sıkkın olduğu zaman soruyo kendimi çok yanlız hisediyorum diyorum, bana dergi , nette saçma sapan siteleri, puzzle alıp yapmamı filan öneriyo ben bunları istemiyorum seni istyorum yanımda diyecekken bunları diyo daha kötü oluyorum niye beni anlamak istemiyo ben ondan başka bişey istemiyorum.(Bu sorum kızlara neden anlmak istemiyo beni.)

2)Seni seviyorum diyorum, güzelsin diyorum inanmıyo başka kızlara bakmıyorum diyorum inanmıyo ozaman kendmi çok kötü hissediyorum yalancıymışım gibi oluyo yalan söylemediğim halde benim ondan başka konuştuğum yok ondan başka kimse olmadığı için ondan güzelsin filan demiyorum güzel buluyorum ve içimde sonsuza kadar sürecek bir sevgi var ama o inanmıyo bana.

3)Bazı zamanlar hiç sözmü dinlemiyo yani sanki sadece hayatında çok bir değerim yokmuş gibi davranıyo beni kısıtlıyo filan diyo birazda olsa umursasın isterdim.İnsan sevgilisinin dediklerini umursamaz mı?

4)Genelde günün nasıl geçti ne yaptın diye sorarız her gün ben okula gidip geliyorum bişey yapmıyorum tenefüste bile oturuyorum

bişey olmuyo hayatımda.Bana sordugunda aynı geçti diyorum bu sefer ben sorduğumda da aynı diyo niye tersliyosa sanki bilmiyo hayatımda bişey olmadığını.

(Niye bu kız böyle kızlar cevap verirse sevinirim.)

Güncellemeler:
kimse ilgilenmediği için teşekkür ederim
kız olmak gerek milletin yorum yapması için :/

0|0
5|2

En İyi Kız Görüşü

• üzüldüm yaaa tuhafmıs yaa bıraz anlayıs yanı

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• sizde öylesiniz ama hiç anlamıyorsunuz hiç düşünmüyorsunuz morelimiz bozuk olunca ilgi göstermiyosunuz sizin farkınız nedir yani.hep yalnız hissettiriyorsunuz.çokta üzüyorsunuz.

kız belki sevgisini fazla belli edemiyordur belkide senin onu sevdiğin kadar o seni sevmiyordur.

0|1
    0|0
    • ben o morali bozuk olunca ya da ay başı gelince ilglilenmeye çalışıyorum konuşmak istyorum ks ye giriyo veya mutlaka bişy oluyo yani

• sabır sabır sabır

• Böyle sıkıcı şekilde yaşarsan sen mutsuz olursun seni sevmio olabilir yani faceye kızlarla foto atıp onu kıskandır :D

0|1
    0|0
    • sevmese 1 yıl 5 aydır katlmanmazdı bana

• bişey sorcam senin gerçek ismin ne? sadece adını söylermisin

0|1
    0|0
  • öyle kızmı olur ya

0|1
    0|0
    • olmazmı böyle kız o niye böyle yapıyodur ozaman

Erkekler Ne Diyor 2

• ne çok --miyoo --mıyooo diye sızlanmışsın , bir dik dur , acıların genci modu hiç hoş değil .

0|0
    0|1
  • sanaldada olsa onu eğlendirmelisin, mutlu etmelisin yoksa soğumada haklı

0|0
    0|1
    • ben anlamıyo diyorum sen soğur diyosun

• onu mutlu atseydin seni çok iyi anlardı

• geregi kadar ilgileniyorum mutlu oluyomu olmuyomu bilmyorum

Yükleniyor...