Evde fitness yapmak mümkün mu?

Arkadaşlar benim su anda gym'e verebilecek butcem yok evde bir çalışma programı arıyorum. Evde kişisel gelişim saglayabilirmiyim acaba iyi sayılabilecek bir dozda. Birde evde yapabileceğim şeyler için çalışma programı konusunda yardımcı olabilirseniz sevinirim ve ayriyetten iyi bir beslenme programi da rica edeceğim bilgili arkadaşlardan

0|0
0|2

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 2

• merhaba kardeşim. evde hırsınla doğru orantılı olarak gelişirsin. ne kadar hırs o kadar kas :) evde vücut ağırlığınla yapabileceğin en güzel hareket şınavdır ve gerçekten uzun vadede mükemmel sonuçlar alırsın. kas gelişiminin püf noktası, harekete başladığında çalıştırdığın kasını iyice yakmalısın. hani o kadar çok şınav çekmelisin ki egzersiz bittiğinde nefes alman güç olsun :) cefa olmadan sefa olmaz. youtube'dan vücut ağırlığı ile yapılabilecek egzersizlere bakmanı tavsiye ederim. bütçen yoksa beslenmen de ona göre olmalı yani supplement olmasada olur baklagiller ve yumurtayla beslenmelisin. protein olmazsa kasta olmaz. kolay gelsin

0|0
    0|0
    • Spordan önce mi sonra mi yiyoruz peki yumurtayı veya ogunu, birde bana bir diet listesi çıkartabilir misin acaba, esasında supplement alacak gücüm var yani alabilirim ama evde çalışacağım için iş görür mu sen ne diyorsun

• Anladım hocam, peki evde spor yapsam fakat supplement satın alsam bir yararı olur mu acaba sizce boşa alınmış sayılmaz öyle değil mi?

• gerek yok yediğin besinler yeterli olacaktır

• zamanım olmadığı için bende evde çalışıyorum ama seni görmeden bişey diyemem

0|0
    0|0
    • 181 cm boy 74 kiloyum ama daha önce yaptığım için spor geniş omuzluyum kol yapımda çok ince değil

• Tamam teşekkür ederim çok

• Önemli değil yeni yazabilirsin

Yükleniyor...