Rakip Takımı Neden Sevmiyorsunuz?

Galatasaray ı Fenerbahçeyi Beşiktaşı ya da Trabzonspor u neden sevmediğinizi yazarmısınız?

0|0
2|3

En İyi Kız Görüşü

• Sozde fenerliyim kim oynuyor bilmem. Diger takimlarada ayni sekilde.

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Fenerbahçe'yi neden seveyim? Cumhuriyet içerisinde cumhuriyet kuran "Republic Fenerbahce" diyen bir kulübü neden destekleyeyim? Şike yapan, hak yiyen bir kulübü neden destekleyeyim? Galatasaray'ın avrupa'da Türk bayrağı dalgalandırmasına ve yaptıği başarıları yediremeyen bir kulübü neden destekleyeyim ve seveyim? Mesela Besiktas'ı neden seveyim? 2 yıldızlı olup, haddine düşmeyen cümleler saefeden ve her seferin de tribünlerde hadsizce GALATASARAY'a küfür eden birilerini ve aciz yöneti cileri olan bir kulübü neden seveyim? Söylesene bana mesela Trabzonspor'u neden seveyim? Hükümet yalakası olup, her seferinde; " Galatasaray, bizim kardeş takımımız" deyip sırtından vuranları neden seveyim. Söylesene bana tek yıldızlıları neden seveyim. ? Böylesine faşist, seksist, ırkçı şakalan şaka Galatasaray'ı sevmeyen ve desteklemeyenlerin #Amk 'yayım.

0|3
    0|0
    • helal

• @OğuzHan1272 futbolda en çok hangi takımdan nefret ediliyorsa o başarılıdır demişsin ama benim bildiğim futbolda başarı büyüklük kupa ile armadaki yıldızlar ile ölçülür

• Ne aptalca bir yorum

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 2

• Ben türk takımlarını seviyorum bazı yöneticileri bazı taaftarları ve bazı futbolcularını seviyorum GALATASARAYLIYIM bu tuttuğum takım içinde geçerli..

0|0
    0|0
  • Sikecileri sevmem

0|0
    0|0
Yükleniyor...