Kızlar için 30günlük squat programıı, sende böyle bir kalçaya sahip olmak istemez misin?

Kızlar için 30günlük squat programıı, sende böyle bir kalçaya sahip olmak istemez misin ??

30. Gün sonunda 250 squattan devam edebilirsiniz. Zaten 30. güne gelindiğinde kendinizdeki değişimi göreceksiniz. Bu arada merdivenleri çıkmakta zorlanabilirsiniz bu gelişme olduğunun göstergesidir, yapacak arkadaşlara başarılar dilerim :)

Güncellemeler:
Hemen çıktı al ve as dolabına cici kız :)
Hareket nasıl yapılmalı? : http://i.hizliresim.com/PPbD95.gif

0|0
20|5

En İyi Kız Görüşü

• Ben bunu bir 10 gun boyunca falan yapmistim yemin ediyorum okulda merdivenlerden arkadaslarima tutunarak iniyodum gece ne tarafa dönsem her yerimde bir agri oluyodu gunluk islerimi bile zor yapiyodum. Sonucu guzel olabilir evet ama sonuca gelene kadar cekilen çile hic güzel degil emek olmadan yemekte olmaz ama yapmadan önce bir düşünün derim arladaslar 😊

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 19

• 250 squat ne arkadasim? Olan gotu daha da küçültürsün, ha yağlı bir kalcayi kaldırmaya baslar, güçlenir belki ama hacimsiz bir kalça en iyi ağırlık çalışarak geliştirilir. 3 tip kas grubu vardır kalçada ve her biri için ağırlıkla çalışılacak farklı egzersizler vardır. Kalçaları küçük, yağsız ve kas dokusu zayıf kadınlar ağırlık çalışmadan kısa sürede bekledikleri gelişime ulasamaz. Gunde 250 squat yaptırmak yerine her gün yuzmelerini onersen daha faydalı olurdu.
    Bir dost...

0|0
    0|0
    • Evde yapılabilecek bir öneri vermeye çalışmıştım yani çoğu kişi gidemiyor yüzme salonlarına ya da spor salonlarına ama bunu her yerde rahatlıkla yapabilirler günde 250 squattada fazla abartılacak bir şey yok sonuçta 30 günün sonunda yapıyorsun.

• Hep başladım ağrıdan bıraktım, bu sefer karşıma çıkması heves ettirdi YAPICAM ULAN

0|1
    0|0
  • bir ara yapmıştım işe yarıyor sadece bu hareketi değil bir çok hareketle birlikte yapmıştım

0|1
    0|0
  • Hepimiz kalça sallayalım haydi

0|1
    0|0
  • gerçekten işe yarıyor mu? örn. 30 gün yaptığım zaman ondan sonra yapmazsam daha, küçülür mü yine? cevap verirseniz sevinirim. :)

0|0
    0|0
    • Küçülür mü derken yani az da olsa yapmak gerekiyor bir kere yapıp bırakırsan tabikide eski haline dönebilir yavaş yavaş

• evet kalçam küçük olduğundan bende başladım :)

0|0
    0|0
  • 250 squattan devam mı etmek? Kolay mı sanıyorsun günde o kadar yapmayı. :D

0|0
    0|0
    • Ben sporcuyum ve bacak kası için yapıyorum. 250 o kadar da zor değil bence :)

• Sadece squat yapmadığım için her gün 250 tane çok zaman alır. Başa dönmek benim için daha uygun.

• Tabiki, başarılar :)

• Mucizevi 😂😂💪🏻💪🏻 ssjjjsjajjs

0|0
    0|0
  • 250 mi oha yuh cüsh
    Ölek ozaman 😂

0|0
    0|0
  • Cok zor yalniz bilincsiz yapilirsa cok yorar

0|0
    0|0
  • Çok fena işe yaramıştı. Ama ben dinlenmeleri yapmamıştım

0|0
    0|0
    • Farketmez ama çok yorduğu için o dinlenmeler, yani yeni başlayanlar için zor oluyor :)

• güzel bir program😀

0|0
    0|0
  • Kalçam yoktur pek hatta hiç yok diyebilirim.
    Ama böyle bişeyede girşmem ilerde çocuktu bilmem ne istemesemde kalçam olcak.

0|0
    0|0
  • Beslenmesiz squat bir ise yaramaz sanirim proteinsiz kas olur mu demi

0|0
    0|0
    • Bir işe yaramaz değil de, daha az işe yarar desek yerinde bir şey demiş oluruz. Çünkü hiçbir şeyi boşuna yapmıyoruz. Normal yediklerimizle az da olsa şekillendirebiliriz fakat tabiki beslenmeye de dikkat edilirse harika sonuçlar ortaya çıkacaktır.

• Bir şey sorucam bu squat Hakkı'nda bilgisizim asdf mesela birinci gün 50 diyor ya her iki bacağa da 50-50 değil mi? Ve şu emekleme gibi oturup arka bacakları uzatma hareketi ile yapacağım değil mi? Benim kalçam dik sayılır sence yapayım mı yine de? Ve bırakırsam sarkma olur mu?

0|0
    0|0
  • Teşekkürler

0|0
    0|0
  • Popo büyüyor mu peki?

0|0
    0|0
  • oha o kadar çok mu yapılmalıymış squat.. ben günde 15-20 kere yapmak yeter diye düşünüyodum -_-

0|0
    0|0
  • 5 ay sonraki değişim yalnız o farkındaysan

0|1
    0|0
    • Olabilir ama 1 ay sonraki değişim azımsanacak cinsten değil, dene ve gör derim :)

• Bmi 22 civarı ama yine de 3-4 kilom var kafama taktığım ve düzenli koşu ve diyete de başkadım biraz ilerdikten sonra denicem bu planını teşekkürler

• Fazla değil aslında istediğin kiloya ulaşman dileğiyle, önemli değil :)

Erkekler Ne Diyor 4

• Erkek halimde ben yapiyorsam bence kesinlikle yapmalari gerekiyor :D

0|1
    0|0
  • Bayanlar yapın gitsin :D

0|0
    0|0
  • 50 squat diyorsun da squat çok da kolay bir hareket değil. Ama böyle bir sonuç elde etmek için kesinlikle değer. Gözümüz gönlümüz açılır :D

0|0
    0|0
    • Değil mi aslında bizimde yapmamız lazım, sadece kalça değil bacak da çalıştırıyor :)

• Bizimkilerde dna yok usta :) spuatla ilgisi yok bu işin dna tutmuyor onların...
    https://www.youtube.com/watch?v=L0cwJX1YJC4

0|0
    0|0
Yükleniyor...