Spor yapıyor musunuz?

Günaydın ❤. Hani bildiğimiz spor fitness ola bilir yoga olabilir, sabahları erken kalkıp normal tempoda koşu ola bilir,10 dk lık iş yeri ve ya markete arabayla gitmek yerine yürüyüş bile olabilir kısacası hareket ediyormusunuz? Karikatür biraz hatirlatma olsun 😉😘Spor yapıyormusunuz?

Güncellemeler:
@SıcakYazGünü spor camiasını çok sonradan görüp kendini beğendimek adına body yapanlardansın ben ise bunun kitabını ve okulunu okudum. Senden yardım istememem neden bu kadar zoruna gittiği de ortada. Russia eğitimini araştır sonra gel seninle sonuna kadar tartışırım bu konuları. kardiyo çalışmadan direk ağırlık çalışıp body yapanları da çok gordum. Fitness bilmeyen biri body bilemez. Spor bir bütünlük hepsinden anlayacaksın uzman olmana gerek yok, hepsndn anlıyorum kendi dalmda profesyonelim.

0|0
27|77

En İyi Erkek Görüşü

• Düzenli olarak Masa Tenisi oynarım.
    Düzenden kasıt 12 yıldır.

Bizim milletin spora bakışı para kazandıracak ya da karşı cins tarafından tercih sebebi olunacak temeline dayandığından pek yapılası bir şey gibi durmaz.

Spor dediğin şey yemek yemek gibidir.

1|0
    0|0
    • Kesinlikle doğru tespit 👍
      Madem yemek yemeye zaman ayiryorsun spor için de ayırmalı dmi

En İyi Kız Görüşü

• 11 yıllık jimnastikçi ve yüzücüyüm ancak yüzmede devam kararı aldım genelde her sabah yüzerim yazları denizde kışları havuzda.

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 76

• Yapmıyorum. Günde 4500 kalori alsam kilom gene aynı, günde 1000 kalori alsam kilom gene aynı. Sabit bir noktada kilitlenmiş durumda. Durum sadece kilodan ibaret değil. Ne cılızım nede yarma gibi. Yağ oranım düşüktür. Kıyafet ölçülerim bellidir. Giydiğim her şey yakışır. Zaten günümüzde spor deyince bir çoğunun aklına hemen fitness geliyor. Bu kişilerin %85'inin hangi sebeple fitness yaptıkları da belli zaten. Sadece kendim için spor yaparım. Yakın bir zamanda düzenli olarak yüzmeye başlayacağım. Kondisyon artırmak için...

1|0
    0|0
    • Aynen öyle 👍. Yüzmek fit olmanı sağlar ve ömür boyu sağlam kalmanı.

• Evet uyurken spor yapıyorum, yetiyor

1|0
    0|0
  • koşarım. uzun mesafe. futbola devam haftada 3 halı saha maçı. eğlenceli oluyor. ama yalnız koşunca sıkılıyor insan.

1|0
    0|0
    • Spor yapmak için her zaman yalnızlığı tercih etmelisin, diğer türlü 100% 50 etkisini görüyorsun. Yalnızken tamamen konsantrasyon ve odaklama olduğu için 100% etkisi oluyor 😉👍

• Kusura bakmada senin gözüne güzel görünmek için kilolu olamam. Kickboks antrenöruyum 👊

• Ahahaahahh ben öyle demedim yanlis anladin. Genel itubariyle dedim. aeo dikkat et bebisede kendinede

• günaydın +1

1|0
    0|0
  • Yok özellikle spor yapmıyorum ama arkadaşım ile gezmeye ya da iş görüşmesi / CV vermek için geçen gün 10 kilometre yürüdüğümüzü biliyorum... :( :)
    O sayılır mı ki? 😯

1|0
    0|0
  • Bodye gidiom

1|0
    0|0
  • Yaparun kanks

1|0
    0|0
  • En 1 saat yapmazsam rahat edemiyorum agatha

#Türkerkeğii

1|0
    0|0
  • Yaparım

1|0
    0|0
  • yapmıyorum

1|0
    0|0
  • Sivil hayatta fitness yapıyordum fakat buraya gelince günlük 3 km × 5 tur ve 20 ser olmak üzere 7 set barfiks ve 100 şinavdan başka bişey yapamıyorum

1|0
    0|0
  • Evet yapıyorum

1|0
    0|0
  • Evet yapıyorum, uzun yıllardan beri...

1|0
    0|0
  • Yeni başladım

1|0
    0|0
  • kisin yapmiyorum bahar ve yaz aylarinda haftada 10 saatten fazla yuzuyorum

1|0
    0|0
  • Günaydın imkan olmuyor çalışmaktan bebek doğdu mu 😊

1|0
    0|0
  • Evden minibuse kadar hergun yaparim 😀

1|0
    0|0
  • Nerede hareket orada bereket

1|0
    0|0
  • Yapmıyorum

1|0
    0|0
  • Ip atliyorum. Cok zevkli. Evden disari cikmaya useniyorsaniz siz de deneyin. Tabi ayaginizda ayakkabi olsun. Yag yakmada en etkili egzersizlerden biri.

1|0
    0|0
    • Biliyorum evet. Benim evde spor salon var ne ararsan var biz ailece sporcuyuz. 😉😊

• Günlük 7-8 km yürüyorum...😎😚😉

1|0
    0|0
  • athletic yapım var

1|0
    0|0
  • yapiyorum aklima eserse

1|0
    0|0
  • bazen :D

1|0
    0|0
  • yapıyorum tabi boks 7 senedir

1|0
    0|0
  • hayır pek yapmıyorum

1|0
    0|0
  • sporla ben birbirimize o kadar yakınız ki ben kuzey kutbu o güney kutbu

1|0
    0|0
  • yaparım itina ile

1|0
    0|0
  • Herzaman 🙏🏿

1|0
    0|0
  • evet body yaparım

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    46

Kızlar Ne Diyor 26

• Plates yapiyorum

2|3
    0|0
  • bfit ve pilates <3

1|1
    0|0
  • Tabii kı yapıyorum. Sporsuz hayat düşünemem.

1|0
    0|0
  • eskidenn yapardım.

1|0
    0|0
  • Kesinlikle

1|0
    0|0
  • cok yogunum son 1 aydir bu yuzden haftada ancak 2 veya 3 kez kas calistiriyorum daha fazlasina zaman yok

1|0
    0|0
  • evet fitness ve pilates yaparım

1|0
    0|0
  • yapmıyorum yaşasın göbiş

1|0
    0|0
  • Evet 7 yaşından beri her gün düzenli olarak koşu yaparım 20 dk. Bu sene koşu dışında bir çok egzersize başladım fakat hepsini set halinde yapmıyorum karışık yapıyorum sayısı belirsiz bir sakıncası var mıdır sizce karışık yapmanın?

1|0
    0|0
    • Doğru olanı set halinde yapmanız yani etkili olmasını istiyorsanız.

• Spor salonuna düzenli giderim ve düzenli şekilde hafta sonları 1 bucuk saat yürüşlerim vardır.

1|0
    0|0
  • Haftada 1-2 defa fitness. Günde de asagi yukari toplam 1 saat yürüyorum zaten

1|0
    0|0
  • Hahah karikatur cok iyiymiss yaa :-D :-D yok ben 11 saat yurudugumu biliyorum durmadan :-D

1|0
    0|0
  • Yapıyorum.

1|1
    0|0
  • Ben yapmaya calisiyorum hergun ya egzersiz ya yuruyus

1|0
    0|0
  • Evet fitness yapıyorum 2 senedir bir zaman sonra hayatının bir parçası oluyor zaten

1|0
    0|0
  • Yapiyorum. Duzenli olarak

1|0
    0|0
  • ahahaha 😁😁😁😁 yapmıyorum

1|0
    0|0
  • Yok valla yapmıyorum spor ama karikatür komikmiş :D

1|0
    0|0
  • Yapıyom👍🏼