Her şey bir anda oldu. Amacı nedir sizce?

Bir çocuk var aynı okuldayız ama o okula 1 ay sonra geldi. Bu okula gelince ilk kişi olarak bana teklif etti. Normal konuştuk sonrasında bana seni seviyorum demişti bunu demeden bir gün önce de arkadaşımın ablasına sen onu mu seviyorsun dediklerinde yok demiş. Neyse işte ben bunu yüzünee vurdum konuşmayı kestim. Ertesi gün okulda arkadaşları bir şeyler demiş bu da ben onu hiç sevmedim ki demiş gülmüş. Neyse işte bu bu olaydan sonra 4 ay içinde sürekli gelip gelip bana seni seviyorumladı. Özür diledi seni seviyorum falan dedi. Uğraştı her seferinde de yüz vermedim tersledim. Okulda sürekli bakıyordu falan. Ayrıca çocuk yakışıklı ama malın teki. Aralarda 2-3 kişiyle çıkacak olmuşlar 1ını ayarlattırmaya çalıştı diğer ikisinde kızlar hazırken kendi vazgeçti geri bana döndü yine istemedim. Geçen ay 7 gün boyunca her gün beni sevdiğini hatırlattı bana. Ben seninle hep konuşmak istiyorum lütfen falan dedi. Hiç mi umut yok ya dedi yok dedim. Bugün öğle arasında erkekler namaza gidiyordu ben de çıkıyordum okuldan beni gözüyle takip etti bizde yan okula gittik. Orda bir arkadaşın çok yakın erkek arkadaşının yanına gittik. Arkamı bir döndüm bu da arkamızdan geliyor. Geldiğimiz yere kadar geldi karşımdaki çocuğa uzun uzun bakmış sonra da namaza gitti. Çaktırmıyor tabi hiç bir şey bir anda oldu her şey. Sizce bu salağın amacı nedir?

0|0
4|6

En İyi Erkek Görüşü

• arkadaşlar okumayın ben özet geçiyorum

çocugun teki bu arkadaşa yazıyomuş. bir ara bu arkadaşı sevmediğini söylemiş sağda solda sonra arkadaşda terketmiş bu çocugu. çocuk uzun zamandır kıza yazıp duruyomuş. bugünde takip felan etmiş. çocugun amacı nedir ?

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• eğer inatlaşmaya devam ederseniz bu işin sonu bir kayıp

alçak gönüllü olmayı affetmeyi öğrenmelisiniz

0|0
    0|0
  • mal demişsin işte, amaçsız olur bu modeller:))

0|0
    0|0
  • tamam ben okudum... şimdi anlatır mısın sorun ne ?

0|0
    0|0
    • sevıyor mu sence

• Seviyordur... içinde yaşadığı gitgellerin köşesinde hep sen varsan... bazen inatçılıktan bazen daha fazlası istemesi sbebiyle gitgeller yaşıyor gibi.

• yeni liselilerin okulu ne amaçla kullandıklarını anlatan bir kompozisyon olmuş

0|0
    0|0
  • sen boşver de sorun ne gardaş ?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Gerçekten uzunmuş kanka.

0|0
    0|0
  • bunu kimse okumaz bence

0|0
    0|0
  • öğle ararsı herkes namaza derken?

0|0
    0|0
  • Böyle dengesizler hep var boşver onu sen,ERGENİN TEKİ

0|0
    0|0
    • Sagol bencede :D

• Boşuna kafanı kurcalamasın canım, o yaşta erkekler ne yaptığını bilmez kızlar daha erken olgunlaşır,erkeklerin en deli çağı lise çağıdır ..

Yükleniyor...