Siz olsanız yanlış anlar mıydınız ?

.Yaşım 18. 28 yaşında görüştüğüm birisi var. Fakat aramızda duygusal bir şey yok. Bunu bana kendisi de söyledi. Yaş farkından dolayı sadece arkadaş olabileceğimizi biliyorum. Geçen gün bir olay yaşadım ve moralim çok bozuldu. Tam da o günün akşamı bu aradı görüşmek için bende kafamı dağıtırım diye çıktım. Benim sıkıntımı sordu, özel olduğu için söylemedim sadece ona sarıldım. Yüzümü boynunun içine gömdüm.Uzun uzun öyle kaldıktan sonra afedersin dedim. Sizce yanlış mı yaptım, bu sarılmamı yanlış mı anlamıştır ?

0|0
2|9

En İyi Erkek Görüşü

• Aranızda on yaş var çok büyük bir fark değil yaş farkını gözünde abartma sevmek istiyorsan sen on fark yaştan bir şey olmaz ben hanımından 13 yaş büyük insanlar biliyorum.

0|0
    0|0
    • Benim için sorun olmasa da onun için sorun galiba. Bana üstü kapalı biçimde arkadaştan öte olamayacağımızı söyledi çünkü bende o günkü ruh halimle böyle bir şey yaptım sanki ona meraklıymışım gibi görünmek istemedm ama öyle göründüm

• yok abi demiyorum adıyla hitap ediyorum. Sevgilisi yok. Bana karşıma doğru düzgün biri çıkmadı demişti.

• Biraz sorular sor düzgün biri nasıl yani tarif edermisin biraz de?

Erkekler Ne Diyor 8

• Siz yakında sevgili olacaksınız. 10 yaş cok da birşey degil

0|0
    0|0
  • Siz bu kişide hoşlanıyor musunuz bunu netleştirmeniz lazım. Eğer hoşlanıyorsanız karşı tarafa bir mesaj verdiniz. Hoşlanmıyorsanız gereksiz kafa karıştırıcı bir mesaj verdiniz Cevabı bekleyin ve görün.

0|0
    0|0
  • bence doğru anladı. bu eleman sana niyetlensin, sen düşersin buna.

kötü bişey olacak diye bişey yok, evlenirsiniz belki de.

0|0
    0|0
  • Anlardım tabi.yaş farkı çok her an herşey olabiilir.

0|0
    0|0
  • kızlar bunu kendini kötü hissettiginde hep yapıyo

0|0
    0|0
  • şimdiki yaşlar 18-28

After 10 years 28-38

After 20 years38-48

ANLADIN SEN ONU

0|0
    0|0
  • herşeyin hayırlısı

0|0
    0|0
  • Muhtemelen yanlış anlamıştır,çünkü erkeklerimiz bu tür yanlış anlamalara çok müsayit.Size tavsiyem kendi yaşıtlarınızla arkadaşlık yapmanızdır,çünkü zamanla zarar göreceksiniz bu arkadaşlıktan.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Doğrusunu anlat.

0|0
    0|0
  • anlamıştır

0|0
    0|0
Yükleniyor...