Sizce bu davranışı normal mi?

erkek arkadaşım son zamanlarda okul çıkışlarında bir yerlere gitmeye başladı ve sürekli türlü türlü bahaneler üretiyor. arkadaşlarımlaydım. okulda hoca bir görev verdi vs. tarzından. ve geç saatlerde geliyor akşam 10 gibi. gününün yarısı okulda geçiyor yarısıda arkadaşlarıyla onun tabiriyle. şüphe ediyorum acaba başka biri mi varya da aldatıyor mu diye ama emin olamıyorum sizce bu davranışı normal mi? neden böyle yapıyor? aldatıyor olabilir mi? neredeyse haftanın her günü böyle... saat akşam 10 gibi mesaj atıyor tüm gün mesaj atmıyor atsa bile 1 2 mesajdan öteye geçmiyor :( farklı şehirlerdeyiz ve böyle ilgisizliği beni çok üzüyor lütfen yardımcı olun ne düşünceğimi şaşırdım.. doğru söylüyor olabilir mi?

0|0
2|7

En İyi Erkek Görüşü

• Aldatma olayını kafanıza takmayın, elinizde veri yok, bilgi yok. Aldatmak isteyen bir aldatır ve sizin ruhunuz bile duymaz. Dolayısıyla buna bu düşünceye yoğunlaşmayın ne size nede ilişkinize faydası var. Sevgilinizi bu konuda konuşmaya teşvik etmenin yollarını arayın.

1|0
    0|0
    • malesef ööyle. konuşuyoruz anlatıyor arkadaşlarımlaydım diyor fakat hergün hergün de arkadaşlarıyla mı yani

Erkekler Ne Diyor 6

• Boynuz mu geliyo dersin ?

0|0
    0|0
  • sıkılmış, fazla üstüne düşme hatta onun mesaj atmasını bekle, attıgında kısa kes fazla değil iki gun yap Hayata döner, sunni teneffüs gibi gelir.

0|0
    0|0
    • onun mesaj atmasını bekliyorum ama attığı yok ben atmasam :(

• senin tek taraflı alışkanlığının onun elinde oyuncak edilmesinden öteye geçmeyen bir olguya aşk mı diyorsun sen ? Ben hayatımda ki insana öylesine bağlıyım ki o açken ben yemiyorum. Şu an nerde oldugunu bile bilmediğin bir adam sana aşık oylemi ? :) sadece gülünür. Neyse Acı biliyorum ama gerçek. tamam o sana aşık 1 seneye kalmaz evlenirsin sen onunla, beş dakika sonra seni çok özlediğini ifade eden bir mesaj atar bekle işte duymak istediğin.

• aynı şehirdeysen tabi öylesindir

• vikingleri severmisin? yakında onlar gibi olabilirsin de. link

0|0
    0|0
    • ama benle yüzük taktı ve facede resmimiz koyulu... :( aldatıyo mu diyosunuz yaa :(

• sana yüzük taktıysa hayatının her zerresini bilmen gerekir. açıklasın veya bir şekilde sen araştır. büyük ihtimalle aldatıyor olabilir

• açıklıyo ama pek inandırıcı gelmiyo

• olabilir ayrı şehirlerdeyseniz göremiyorsan bu kadar bilgiyi nasıl öğreniyorsun

0|0
    0|0
  • farkli sehirde nasil iliski yurutuyorsun cok sacma

0|0
    0|0
  • 5 duYu orqanı oLmasına raqmen Lafı haLa kıçından anLaYanLar var Ya vaLLahi Pesss.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• aldatıyor benimde eskı sevgılımle ayrı şehırlerdeydık bnada çalıstıgını çok yogun oldugunu patronlar gorur kızar mesaj atamm dıodu sadece sabahlerı gunaydın mesajı atıordu saat 10 gbı eve gelıodu mesaj atıodu sonrasında uyuyakaldıgını soluordu ve benı aldatıormus...

0|0
    0|0
    • nasıl öğrendin peki aldattğnı

• facebookta başka bır hesap açmıs orda resımlerını gordum ilişileri oldugu yazıordu falan...

• düşündürücü ama belkide doğru söylüyordur..

0|0
    0|0
    • son zamanlarda böyle yapmaya başladı anlam veremiyorum eskiden böyle değildi..

• evet zor durum :( bir şeyleri bilip buna itiraz edilmesi zor :( sabırlı ol sende mesaj atma ilgilenme bakalım

• ben mesaj atmayınca o da atmıyo off off

Yükleniyor...