Selam arkadaşlar dnleyn

merabalar benım psikolojik olarak sıkıntı çektigim günlerde beni hayata bağlayan çok sevdigim destek olan yaşam enerjisi dolu sınıfımda 3 senelık bı arkadaşım vardı (hala da var) sıra arkadaşım yanı hep yanımdaydı halada öyle ama ne varki onu git gide kaybediyorum çünkü bir nalet karakedi varki aramızda.. sormayın gitsin ya aynı sınıftaydık bırgun yanımıza gelmezdı eskı arkadasları tasınınca bzmle tklmaya başladı aramıza girdi ben bıraz monoton olmaya başladım o aramıza gırdıgınden berı arkadaşım onla gezıyo onla eğlenıyor bırşey de diyemiyorum onu kaybetmek ıstemıyorum onu kaybedemem o karakediyle aynı sınıftayız ve aramızı bozuyo ondan kurtulmam lazım yardım edın herşeyi yaparım

0|0
4|8

En İyi Erkek Görüşü

• öldür onu u.0

1|0
    0|0
    • nerde o günler ya bak kmseye kötülük yapmak istemiyorum ama o bana en büyüğünü yapıyo aynı sınıftayız ıster ıstemez arkadaşımı kaybettiryo bana birşeyler yapmam lazım

• onu diyorum işte önyargılı olma kızla arkadaş olmayı dene, önyargılı olukça zararlı olursun

• arkadaş olmayı denedim fikirlerimiz uyuşmuyo bikere o sadece benım arkadasımla muhattap oluyo ve aramıza giriyo

Erkekler Ne Diyor 7

• haha kara büyü önerdiler demek :D :D hahahahaha eğer sağlam bir karabüyücü bulursan banada söylede bütüün sen gibi dşünenlere aklı başa toplama büyüsü yaptırcam Başımın gözümün sadakası olsun :D

1|0
    0|0
  • Kara büyü neemiş arkadaş aciz misin ya.Aciz insanlar böyle davranır.Sosyal insan bir şekilde arkadaşını elinde tutmayı başarır.Eğer çok kıymetliyse savaş onun için.

0|0
    0|0
  • hemen sevgili ol nalet karakedidende kurtulmuş olursun..

0|0
    0|0
  • nası bir ilişki bu.arkadaşının kafası yok mu ya ni kızın yönlendirmeleriylr senden mi soğuyacak..
    yeni samimi bir arkadaşı oldu,senle eskisi gibi vakit geçirmiyo diye kıskanıyo olabilir misin..

0|0
    0|0
    • evet ve katlanamıyoorum artık

• kendin kurtulamadıktan sonra buradakiler ne yapsın acizmisin sen...

0|0
    0|0
  • arkadasın kızmı erkekmi?

0|0
    0|0
  • bosver sen o ikisini, gel sen bizim aramiza, katil

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• arkadaşın aranıza girdiğini ve çıkarcı biri olduğunu görene kadar zor
    kendi görüp fark etmeli tabi sende uygun şekilde uyarabilirsin
    öyle büyü müyü gibi saçma sapan şeylele de uğraşma

0|0
    0|0
    • o görmüyor işte benim bir şekilde onu uzaklaştırmam lazım

• ya kara kedi deme sev kızı .beraber takılın.ya da arkadaşınla sen daha çok vakit geçir ve kazan

1|0
    0|0
    • geçirmeye çalışıyorum ama sankı her defasında duvara tosluyorum öyle bir kızki ben onla takılmak istemiyorum ama mecburen aramızda olmasını kabullenmek zorundayım ondan başka bir şekilde kurtulmak istiyorum

• kara büyü mü ? saf mısın nesin kızım şu büyüyü önerenlerin de yapmayı düşünenlerin de ben.. bu kadar aciz olmayın

0|0
    0|0
    • sevdiklerim için aciz olabilirim

• Allahından bul senin gibi büyü meraklıları yuzunden çekmediği kalmadı bizim ailenin. sevdiklerin için aciz olacağına azıcık insan ol da seni olduğun gibi sevsinler. tabi sevilcek bir yanın varsa

• kara büyü mü ? çok saçma. Bak canım anlattığın olay herkesin başına geliyordur illa ki. En iyi çözüm yolu beklemek. Bir şey yapma, arkadaşına zaman ver. Er geç o da gerçeği anlayacaktır.

0|0
    0|0
Yükleniyor...