Evet erkekler cevaplarınızı bekliyoruz :D

Bir kızın fiiziksel olarak bu ruhsal olarak nasıl olmasını ve kesinlikle nasıl olmamasını istersiniz ?

Güncellemeler:

0|0
1|12

En İyi Erkek Görüşü

• fiziksellik daha göreceli bir kavram gönül otoda bokada dedikleri cinsten. bunu sırnırlarla belirlemek güc. ama fizigini koruması önemli, özellikle evlilik veya uzun süreli beraber yasadıktan sonra kadınlarda biraz kendini salma söz konusu. ruhsal olarak ne desek boş malum sizin halleriniz var. bir gün kedi gibi sırnaşık sevgiye kucaga korunmaya muhtac, ertesi gun kaplan gibi parcalamaya hazır, baska bir gun hayattan keyf almayan hatta olsemmi diye dusunen. bence şahsi beklentim daha az degişken ruh haline girmeyi başarsanız cok mutlu olucam ama tecrübelerime göre her kadın aynı bokun mavisi-yeşili-siyahı-beyazı...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Aslında fizik pekte mühim degildir benim için :) yerine göre olgun, yerine göre çocuk. Kimi zaman ciddi, kimi zamansa şakacı ve esprili. Huyu huyuma suyu suyuma... Ama biyere gittigimizde çocukca hareket yapıp eger beni rezil etcekse uzak dursun...

0|0
    0|0
  • Fiziksel görünüm tamamen önemli değil ama hiç bir şey de değil. Ama asıl olan samimi, sıcak ve duygularını iyi ifade edebilen birisi olması önemli.

0|0
    0|0
  • her zaman sevgisini hissetmek isterim bana karşı dürüst olsun hamarat ve zeki olsun isterim minyon tipli güler yüzlü bakımlı olmasını kıskanç kadınları severim çok zayıf ve kilolu olmamasını isterim

0|0
    0|0
  • antidepresan hapı kullanmamış evlilik düşünmeyen bütün kadınlar kabulümdür:))

0|0
    0|0
  • Narin, yuvarlak hatlari olan, mumkunse kizil :) cok ve sesli gulmeyen masum, dindar, inatci olmayan kararli hareketli eglenmesini bilen temiz ooo bu uzar gider

0|0
    0|0
  • Öncelikle ruhsal olarak benimle aynı düşüncelere sahip olmalı daha sonra fiziksel olarak güzellğine bakarım esmer veya beyaz tenli siyah uzun saçlı ... bunlar benim için vazgeçilmez

0|0
    0|0
  • fiziksel olarak zarif uzun boylu güzel sexy olmasını her erkek ister ama akıllı olmalı her şeyden önce kendini taşımalı huyu suyu düzgün olmalı huyu ilede sevmeli erkek

0|0
    0|0
  • ben özellikle mavi gözlü siyah saçlı kızlara hastayım..içinede bakarız sonra:)

0|0
    0|0
  • İnce bel

Bebek yüz

Kılsız

Saygılar :)

0|0
    0|0
  • Şişko olmasın. Yanardöner olmasın.

0|0
    0|0
  • nefes alsın nabzı atsın yeter :))))

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 1

• böyle sorulari anlamiyorum :/ nasilsaniz öyle olun, erkeklerin yorumuna göre degisecekmisiniz? bunu gerçekten merak ettigim için soruyorum, baska bir amacim yok.

0|1
    0|0
Yükleniyor...