Kapat

En iyi survivor sizce 2013 değilmi?

bence 2013 ya neydi o çekişmeli rekabetler all star çok tuzsuzdu hakan doğu olmamıştı hakanın yerine cengiz ümit gelmeliydi turabi hilmicem olduyduda 2015te pek tat alamadım ya sizcede öyle değilmi gerçekten tat vermediydi yarışma çekişmeli değildi pek 2013 teçok harikaydı bir daha o güzel anlar gelirmi sanmıyom:D ümit hakan hilmi felan

1|0
1|4

En İyi Kız Görüşü

• Sonuna kadar katılıyorum 👍
    2013 Survivor başlı başına bir efsaneydi zaten.
    Survivordan ilk kez bir ikili çıkmıştı Hilmicem ve Murat...
    Bir kez olsun kavga etmeden, birbirlerinin arkasından konuşmadan, birbirlerinin kuyusunu kazmadan, bütün iyi niyetleriyle ve tamamen hakederek birlikte çıkmışlardı finale.
    Survivorda ilk defa ve sadece bir defa dostluk kazanmıştı.
    Sonraki survivorlar hep kavga, hep tartışma, hep haksızlık, hep bir gerilim ortamı..
    Performans desen All-Star'da 4 ay boyunca istatistiklerde bir kez bile birincilikten inmedi Hilmicem.
    Bugün, Survivor 2016'nın ilk bölümünün yayınlandığı gün, yeni yarışmacılar değil de "Hilmicem" tt oldu twitterda. Bir defa daha kanıtladı unutulmaz olduğunu. Bir daha onlar gibisi gelmedi, gelmeyecek. Ve söylediğin gibi hiçbir survivor o tadı bana vermeyecek.

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 3

• türkiye yunanistan dışındakilerin hepsi fitne fesat dolu o yüzden tek güzel olan türkiye yunanistandı bence

0|0
    0|0
  • 3tnin olduğu dönem bir başkaydı

0|0
    0|0
  • Aslanlar, Kanaryalar en güzeliydi

0|0
    0|0
Yükleniyor...