Kilo vermek istiyorum ama nasıl?

Merhaba ben başlıktanda anlaşılacağı gibi kilo vermek isteyen birisiyim kendime sürekli şunu soruyorum neden başlamıyorsun kafanda oturtamadığın şey neyde bir türlü kilo veremiyorsun sonra nereden başlamalı ne yapmalı hangi sporları yapmalı bilmediğimden bunu size sormak istedim bu yüzden soruyorum bana önerileriniz neler?

0|1
6|4

En İyi Erkek Görüşü

• öncelikle meseleye iştah bakımından yaklaşmak gereklidir. sabah uyanınca bir su bardağı ılık su içmelisin. yemeklerden önce su iç ve lokmalarını 25-30 defa çiğnemelisin. bu haraket sana tokluk hissi verecektir ve yemek yemen azalır. zamanın oldukça yürüyüş yap.

1|0
    0|0
    • Genelde okula geç kaldığım için hızlı yemek zorundayım

• hızlı yemek yersen miden yiyecekleri hazm edemez ve bağırsak sorunları yaşarsın kendini yavaş yavaş alıştır

En İyi Kız Görüşü

• Spor ve düzenli beslenme

2|0
    0|0
    • Moral de önemli :) onu yapamıyorum

• Neden ki. Hedef belirlemen lazım öncelikle. Ama küçük hedefler belirle 1 kilo olsun mesela. Inan ulaştığında kendini çok daha mutlu hissedeceksin. Ayrıca sana oldukça fazla moral verecek ve motive olmanı sağlayacak.

• Spor için de bence yazdım evde ekipman ihtiyaç olmadan yapılabilecek egzersizler diye bakabilirsin

Erkekler Ne Diyor 3

Kızlar Ne Diyor 5

• Haftada uc gun yuruyus yaparak, yediklerini azaltarak baslayabilirsin.

1|0
    0|0
  • Yardımcı olabilirim

1|0
    0|0
  • sabah limonlu su iç aç karnına yarım saat veya 1 saat yürü gün içerisinde egzersiz yap sworkıt diye bir program var çok iyi bol meyve ye. ekmek olarak kepek ekmeği yiye bilirsin. Bitki çayı iç veya şekersiz türk kahvesi aburcuburdan kesinlike uzak dur.

1|0
    0|0
  • Guzrl soru

1|0
    0|0
  • Hangi sporu sevdiğinle alakalı bir durum bu, her sporda hırs azim ve gayret gösterirsen terleme şansın olur. Zayıflamak için de ilk olarak terlemen ve beslenme kontrolü sağlaman gerekli. Sevdiğin bir sporla zayıflama şansın daha yüksek bence :)

1|0
    0|0
Yükleniyor...