Spor yaparken zorlanıyorum?

kilom yok ama spor yaparken çok zorlanıyorum hepsinden hemen sıkılıyorum nasıl ağrımadan yapabilirim alışırr mı zamanla? özellikle squad falan zorluyor

0|0
3|12

En İyi Erkek Görüşü

• Hamlığı atınca alışırsın

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Aliskin degilain canim ondan bir ara bende oyleydim yapamzdm heryanim agrirdi falan ama simdi cok saglamim sadece1 hafta istikrarli yap

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Hamlanıyorsundur 1 haftada hamlık geçiyor. Sonrasında ufak tefek yanmalar olabilir ki bu iyiye işaret, işe yarıyor demektir. Setler halinde yap, daha yararlı olur.

0|0
    0|0
  • Kolay olsa herkes yapardı. Bence sen bu işi hiç yapma

0|0
    0|0
  • low reps yap sende

0|0
    0|0
  • Hafif yap

0|0
    0|0
  • Kondisyon eksiğin var ve ısınma hareketi yapmadığını düşünüyorum ısınma hareketi yapmazsan 1 gün sonra ağrıdan hareket edemezsin

0|0
    0|0
    • zıplamak gerilmek esnemek falan işe yarar mı yapmadan önce?

• Çok teşekkür ederim ya.. :) Karışık yapıyorum zaten boy uzatma + kol + squat hepsini aynı anda yapmanın bir zararı olmaz değil mi?

• Yani ben çalışırken her gün 1 kas grubunu çalıştırırım örneğin bir gün kol göğüs bir gün bacak felan ama senin için sorun olmaz belli ki antremanların çok ağır degil :D

• yapacağın hareketi ilk başta hafif kiloyla yap sonraki setlerde yavaştan kiloyu arttıra arttıra yap ama tekrarı düşür

0|0
    0|0
  • Spora gitmeden önce enerji veren shake tariflerini dene seninki enerji eksikligindendir

0|0
    0|0
    • zıplamak gerilmek esnemek falan işe yarar mı yapmadan önce? ısınma amaçlı

• Yarar bide süt muz bebek biskuvisi falan blanderden geçir spordan önce iç veya nescafe iç tmmenerjin gelsin

• Kondüsyonun yok. Sürekli yaparsan vücudun açılır...

0|0
    0|0
    • bide hareketleri karışık yapıyorum sayıya göre set halinde değil sorun olur mu?

• Sıralı yaparsan daha yararlı olur. Dengen bozulmaz. Sete devam et..

• Spira yeni başladın galiba ilk bir iki hafta kas ağrilarinin olmasi dogaldir

0|0
    0|0
  • Ağrı iyidir devam et sıkılmaya ra motivasyon bul. :D

0|0
    0|0
  • Squad ne ya? Takım kadrosu mu kuruyosun? Squat olmasın o?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Spor yapmaya aniden başladıysan tabikide zorlanırsın ve çok ağır ve zor hareketler yapmaya çalışma. İlk önce spora başlarken hafif hareketler yap ve yavaş yavaş spor yap.

0|0
    0|0
  • Birden yüklenme yavaş yavaş arttirarak yap 😊

0|0
    0|0
Yükleniyor...