Beşiktaşlılar Ersan Gülümün satılması sizce doğru muydu?

Nevzat demir tesislerinden ayrıldığı söyleniyor. Ben deli oldum ya Fikret Başkanı hep destekliyordum ama bu sefer çok kızdım ve onun için söylenen donanımhaber ölücüsü lafı gerçekten doğruymuş her şeyi paradan ibaret görüyor demek ki.7 milyon euroymuş yemişim parasını takım şampiyonluğa gidiyor sen zaten zayıf olan defansın bel kemiğini satıyorsun. Şampiyonluk geliri ne kadar 100 milyon euro ya da geçtim parayı pulu yetmedi mi artık bizim şampiyonluk özlemimiz. Ya tamam yine sat ama sezonun ortasında defansın ortasını satmak nasıl bir saçmalıktır.

Herkes Hannover 96 nasıl olurda futbolcusunu satar diye şaşırdı bu daha büyük şaşırtıcı olay. Hadi Hannover Küme düşme derdinde sen şampiyonluğa oynuyorsun. Şenol hoca ben asla ersanı satmazdım benim için çok önemli dedi buna rağmen sattılar ya.

Şimdi yeni oyuncular alındı diyecekler olacak. Daha bir maç oynadılar belki uyum sağlayamacaklar Tosicle Rodolfoyla oynarız artık. Veli dengesizi de gelince süper olur defansımız aferin size şampiyonluğu elinizle Fbye veriyorsunuz.

Not:Umarım haberler asılsızdır. Umarım satılmamıştır ya da satıldıysa da sezon sonunda gidecektir bize kiralayacaklardır 1000 euro gibi bir rakama.

Güncellemeler:
bu yıl oynamadığı maçlar:

Bjk-akhisar : 0-2
Bjk-kasımpaşa : 3-3
sporting lisbon-Bjk : 3-1

1|1
2|12

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Dediğin gibi Ersan olmayınca sıkıntı yaşıyorduk. Bu seneki maçlarda da geçen seneki Brugge maçında da eksikliğini aradık
    Şimdi asıl sorun Delgado ve Marcelo , Ersanın yerini doldurabilecek mi... Bunu zamanla göreceğiz

Tereddütsüz feda diyen , gs nin iki kat verdiği paraya rağmen Beşiktaşı seçen , sahada iyisiyle kötüsüyle elinden geleni yapan kaptanın yolu açık olsun.
    Porto maçında çizgiden çıkardığı top unutulmazdı

Fikret Orman Türk futbol tarihinde oyuncu alım satımını en iyi yapan başkan olduğunu birkez daha gösterdi...

0|1
    0|0
    • Sırf senin söylediğin "Ersanın yerini doldurabilecek mi... Bunu zamanla göreceğiz"

cümlesi için bile Ersanı satılmamalıydı. Ya Ersanın yerini dolduramazlarsa ya da doldurmaları zaman alırsa. Bizim şimdi 4 maçımız var ve onların hepsini kazanmak zorundayız ama zayıf defansın en iyisini yollamak bence gereksizdir.

Bu adamlar Ersanı bu kadar istiyorsa Mayıs ayında şampiyon ol sonra sat. Hayır sanki sattık sattık mayısta satamayız. Umarım haberler yalandır ve Fikret Ormanın bir çözüm bulup Şenol hocanın dediği gibi şimdi satıp Mayısa kadar takımda kalmasını sağlar yoksa herkesin Fikret Orman için dediği donanım haber ölücüsü lakabını hak ediyor demektir. Her şey satılır gözüyla bakan tüccardan farksız değildir. Burası her şeyden önce bir futbol kulübü ve bu kulüp sportif başarıya aç bunu unutmaması lazım.

• Bildiğim kadarıyla satılıp sezon sonuna kadar Beşiktaşa kiralık kalması konusunda ısrar edilmiş fakat son gün Marcelo alınınca ısrardan vazgeçilmiş

Erteleme maçlarında stoperde rhodolfonun yaninda tosic veya necip oynayacak , ikisi de saatli bomba gibi

Uefa kriterini sağlamak için transfer şarttı deniliyor. İnşallah pişman olmayız , kazanan Beşiktaş olur

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 11

• Satılsa bile şimdi gidemez sezon sonu takımdan ayrılır üzülme
    tabi çin ya da abd gibi ligleri farklı zamanlarda başlayan ülkenin takımına gitmediyse

#Türkerkeğii

0|0
    0|0
  • Satıldıgı ıyı olmus kanks

0|0
    0|0
  • O paraya gitmesi iyi oldu yerine biride alındı beşiktaş bu işleri güzel yapıyor fiko başkanda iyi bence mantıklı yaptıkları planlı o para cok iyi oldu bide.

0|0
    0|0
  • Iyi para verdiler , iyi bence

0|0
    0|0
    • Her şey para mı ya o zaman stadı da satalım iyi para verirler.

• Dogru

0|0
    0|0
  • Ersan a da iyi para vermişler kendiside gitmek istemişse yapacak birsey yok satmalari stoper sayısını düşürdü tek sıkıntı bu

0|0
    0|0
    • Ersan feda döneminde bile gitmemiş bir oyuncu. Ayrıca Beşiktaş şampiyonluğa gidiyor Ersan olmadan takım nasıl oynadı gördük. Gelen oyuncular daha bir tane resmi maça çıkmadı takımla. Mayısta satılamıyor mu?

• Onu bilemiyorsun işte bazen çok iyi oyuncular takıma uyum sağlayamıyor Van persie, Dieogo gibi. Bence ne olursa olsun sezon sonuna kadar beklenmeliydi. Ben ersan süper bir defans demiyorum. Ama Beşiktaşın defansız zaten berbat Ersan olmadan yaptığımız maçlarda ortadayken gelen oyuncular herhalde onun yerini karşılar riskini almak gereksiz. Hayır ya bu adamlar almak istiyorsa ön sözleşme yap Mario Gomezi aldığımız gibi. Satın alsınlar bize 1000 euroya kiralasınlar mayısa kadar.

• Dediğin doğru aynı fikirdeyiz risk aldılar mesela demba ba nın da Çin e gönderilmesine karsiydim az paraya kâr edip gönder ama Çin e gönderme diyordum adam Müslüman dı Çin müslüman düşmanı

• Satılmasın ulan asılsızdır o haberler

0|0
    0|0
  • çok iyi para bence satılması gayet iyi sadece 2 maç idare etmemiz lazım. gerisi güzel.

0|0
    0|0
  • Kalede Tolga olmadıktan sonra fazla sorun olmaz 😎

0|0
    0|0
    • Boyko da bir yere kadar senin defansın süzgeç gibi olsun kaleci ne yapsın ona. Bence çok yanlış bir satış oldu. Ersanın geçtim defans için önemini takımdaki abi faktörü vardı. Cenk gs maçında gol yediğinde yıkılmıştı Gomez gol attığında herkes gole sevinirken o Cenkin yanına gidip hadi toparlan yeniden başladık diyen ateşleyici gücüydü takımın. Meloyu satan Gs gibi oldu bu.

• Her türlü haklısın, ama yapabileceğimiz bir şey yok.

Tek umudumuz iki stoperden birinin takıma çabucak uyum sağlaması...

• O parayla Fiko başkan yeni bir takım dizer iyi oldu bence

0|0
    0|0
  • hayır

0|0
    0|0
Yükleniyor...