Kalça büyütmek için doğru antrenman mı?

Antreman programım haftada üç-dört gün spor şeklinde. Bir gün yapip iki gün yapmıyorum. Programda squat, lunge, kick back ve yan squat var. Doğru hareketler mi?

0|0
3|10

En İyi Erkek Görüşü

• squat doğru bir hareket ama ağırlık girmemelisin. yoksa bacak kaslarında oluşur ki bu dişiliğin öünde büyük bir engeldir. lunge bence içlerindeki en düzgünü ama ağırlıkta 1 kg geçme. kick back ise bacakla birlikte sırtıda geliştirir bu yüzden bunda da girdiğin ağırlığa dikkat etmelisin hafif girmelisin. bunun dışında egzersizler yapabilirsin. haftada 3 gün yaparsan belli bir süre sonra meyvesini alacaksın.. ama günler arasında 1 gün boşluk olmalı

0|0
    0|0
    • Kick backi ağırlıksiz yapıyorum, diğerlerini üç kiloyla. Hiç ağırlık kullanmazsam işe yaramaz gibi hissediyorum. :/

• yan squat nasıl oluyor ve ağırlıksız squat ile 5 kg ağırlıkla squat yapmak arasında ne fark vardır? bende arkadaşla aynı kilodayım ve half squat yapıyorum ağırlık ile.

• @bilmiyomyaaa21 yan squat bacakları yana açarak yapılıyor. En azından benim yaptığım hareket o, adı doğru mu bilmiyorum. :)

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 9

• Evet pikachu

1|0
    0|0
  • Aynen onları yap

1|0
    0|0
  • squatttttt

1|0
    0|0
  • yess

1|0
    0|0
  • Kalça büyütmek için demeylim de, daha ziyade şekillendirmek için ideal

0|0
    0|0
    • Kilo da alıyorum, büyümez mi

• Eskiden daha büyüktü ve daha güzel olduğunu düşünüyorum öyle :)

• Kalça senin, karar senin :))
      Bence ufak her daim daha çok yakışıyor kadınlara.

• Büyütüyonuz böyle bakıncada sapık oluyoz

0|0
    0|0
  • Onu Kim kardashian'a sormam lazım :D

0|0
    0|0
  • makarnayı ekmekle ye :)

0|0
    0|0
    • Ekmek arası ekmek yiyeceğim artık😂

• ne bileyim sporla aram yok ki :) sen uzman işini bilen bir kız gibisin... ama kilo alman için diyetisyene gitmelisin

• Olmazsa öyle yaparım :)

• neler çıkarttılar milletin başına ya..
    sukuat mış lunc mış bilmem ne
    Allah rızası için 2 rekat namaz kıl ibadetini yap deseler millet yanaşmaz.. ama arkasını büyütmeye zaman para harcarlar. ey fani dünyaa hey!!!

0|0
    0|0
    • Herkesin kendi seçimi. Saygı duyarım.

Kızlar Ne Diyor 2

• Bachata öneririm..

1|0
    0|0
  • Twerk yaparak büyütebilirsin çok eğlenceli bir dans kızlarla sürekli yaparız biz işe yarıyor yani;)

1|0
    0|0
Yükleniyor...