Arkadaşlar size bir soru? O kişiden soğurmusunuz?

Arkadaşlar facedeki ama gerçektede normal olarak karşı cinsten arkadaşınız olan bir insanın facedeki arkadaşlarının tipik ve fake hesaplar ne blym ekli bayanların niyetlerinin çok bariz olduğu bir arkadaş listesi varsa o kişiden soğurmusunuz? Bakış açınız değişirmi ona karşı?

0|0
2|7

En İyi Erkek Görüşü

• Neden sogumayayım. tabi ki sogurum

0|0
    0|0
    • yani bu yeterli bir neden yetterince tanımaya frsat vermezsin

• Tanımasın mumkunse

Erkekler Ne Diyor 6

• valla doğru gördüğüm bir arkadaşım varsa facede ve arkadaş listesinde ahlaksız veya saçma sapan fake hesapları arkadaş olarak ekliyse bende bunu görürsem o kişi gözümden düşer demekki onunda pis insnalarla konuşma niyeti varmış buda beniö güvenimi sarrsar

0|0
    0|0
    • brnde böyle düşünüyorum işte

• yani face akadaş listesinde sapık pislilk insanlar varsa o insan demekki artniyetlidir bence muhatap olmadan hemen enğellemek lazım

• kararını kendin veremiyorsan burada sormanın bir anlamı varmı? insan kendini belli eder bunuda siz anlamalısınız..

0|0
    0|0
    • bu sitenin açılış amacını ben anlayamadım galba. buraya benim adıma başkaları karar versin dye değil görüş almak karşımdaki insana haksılık yapmamak ön yargılı davranmamak maksadıyla yazdım.

• hayır sorum yok ben özür dlerim kırdıysam ama üslubunuz sert geldi ondan

• rica ederim..yaş itibariyle olabilir. uyarma anlamında

• Değişir tabi. Ondan sonra o güruha katılırım. :))

0|0
    0|0
  • Sogurum ne öyle kaşar gibi

0|0
    0|0
  • ön yargılı davranmadan kendine sor alacağın karara göre davran

0|0
    0|0
    • ben de davranmamak maksatlı buraya yazdım zaten

• ön yargılı davranmak istiyorsan kalbinden ne geçiyorsa öyle yap kafana göre takıl :)

• :))) değişmezmi:)))

0|0
    0|0
    • ne anlamda değişir peki?

• anladım bn sağol.

• :) boşver arkadaşım...

Kızlar Ne Diyor 2

• Kesinlikle değişir. Soğumam için yeterli bir neden. Belki önyargılı olmak gibi oluyor ama ben facedeki arkadaşların, paylaşımların veya yorumların insanın kişiliğini yansıttığını düşünüyorum.

0|0
    0|0
    • bende aynı şekilde düşünüyorum işte.. bde yeni tanıdığım için önyargılı olmakta istemyorum

• yoo onunki de cük sonuçta napsın

0|0
    0|0
Yükleniyor...