Kaç ayda ya da yılda kaslarım belirginleşir?

arkadaşlar 21 yaşındayım kaslarım var ama çok fazla belirgin değil hergün 15 er 15 er 105 şınav çekiyorum kaslarım kaç aydaya da yılda tam belirginleşir ?

Güncellemeler:
Bu Arada Boyum 1,75 Kilom 75

0|0
3|5

En İyi Kız Görüşü

• bi kere kaç kilosun ve boyun kaç bu çok önemli çünkü yağ oranını %10-12 arasına çekmen lazım belirginleşmesi için ayrıca da spor salonuna gtme vaktin gelmiş bence biraz protein destegi ile 3 ay içinde yaza kadr tamamsın demektir :) ama tabi dzenli antrenmanlar . ha yok gidmem salona dersen youtube da videolar var onları mutlaka izle ve karın gögüs kol bacak nerede belirginlessin istiyorsan bolca çalıs evde kendi kendine acıkcası iin biraz zor ama olmaz diye de bişi yok tabiki sabrın varsa eger bir seneyi geçebilir ev sartlarıyla :) kolay gelsin

0|0
    0|0
    • Yoo evde zor değil ben 5kg dumbell ile 3ay 2 hafta boyunca evde çalıştım sıkılmadan yılmadan bu arkadaş bir internetten jeff seid yazsınya da zyzz bak nasıl sabırlı bir şekilde yapıyor ben byle hırslandm işte jef seid benimle yasıt bu arada ve evde bu süreçte ben kasalrımı sertleştirdim kol kaslarım belirginleşti ama kilom yoktu benim genetik zaten vucudum kaslıydı yapılıydı normaldede baklava sırt kası kanat felan hep evde geliştrdm sonra salona gittm protein tozu aldm oyle

• evde yapmadan önce kilom 68 di boyum 1.80 di şimdi kaç kiloyum 73 kiloyum kas olarak aldım kiloyu bu bir ibret oykusu benden ahhaha :D

• mert kardeşim dumble kullanmıyorum basket oynuyorum şuan boyumun kısalmaması lazım

Kızlar Ne Diyor 2

• 2 aya tamamsın

0|0
    0|0
  • o işler o kadar kolay değildir yav

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• keşke o kadar kolay olsa yiğidim. Boyun kilon genetik yapın bilhassa beslenme şeklin ruh halin bile bunda rol oynar

0|0
    0|0
  • O iş o kadar kolay değil beslenmene dikkat ediceksin düzenli spor yapıcaksın adam akıllı bir spor salonuna gidiceksin bilgili bir hocan olucak. Eğer evde kas tam anlamıyla belirginleşiyorsa ben yıllardır bu sporu neden yapıp kendimi kısıtlıyorum :)

0|0
    0|0
  • Şınav sadece gogus kaslarını ve trıceps kaslarını etkıler sadece sınavla olcak bırsey degıl bu. Hergun aynı kasları calıstırmak mantıklı degıldır. Bır spor salonuna yazıl, uzun vadede ıstedıgın hedefe ulasırsın.

0|0
    0|0
  • Şınav çekmeyle kaslı adonisli iri yapılı bir insan olmayımı bekliyorsun acaba?

0|0
    0|0
    • 2 yıl önce karın kası çalışıyordum karın kaslarım çok iyi şekilde belirgn fakat kollarımın çok kaslı olmadığını gördüm şınava başladım kol kası yapsam yetter iri yapılı biri olmama gerek yok istemem de zaten

• Evde rahat yapılıcak şeyler değil bunlar yaparsın ama çok zor sen bir spor salonuna yazıl 5-6 ayda istediğin vücudu rahat rahat yaparsın kol omuz felanda değik komple.

• 7-8 ayda.

0|0
    0|0
Yükleniyor...