Lunaparkta adrenalin patlaması yaşadınız mı?

Soru basit. 1 hafta önce kız arkadaşımın gazıyla bindiğim ^^Crazy Booster ^^ Adlı mekanik ve acımasız aletin adrenalinine mağruz kaldım. 30 metre yükseklikte seni döndürüyor.

İnanılmaz bir adrenalin patlaması oldu.

Sadece hayvan gibi böğüdüğümü hatırlıyorum.:)))

Sizin de böyle gaza geldiğiniz anlar oldu mu ? Cevaplayan herkese teşekkür ederim.

0|0
10|10

En İyi Kız Görüşü

• Yaşıyorum. Ki zaten bizzat o hissi yaşamak, çığlık atıp deşarj olmak için giderim Lunaparka. "Ya bir terslik/kaza olursa" paranoyasını her seferinde yaşarım, ama aletler çalışmaya başladığı an hepsi kafamdan uçar gider =)

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• ya ben insan yapımı şeylere pek güvenmem :) yani bi bozuluverse o an vallaha daha yere çakılıp düşmeden havada korkudan ölmüş olurum :)) bi arkadaşımın gazıyla gondola binmiştim ve nefessiz kalıp ölüyordum belki bi hastalığım vardır ondandır bilmniyorum baktırmadım.ama gerçekten nefes alamadım çok hızlıydı.nefes alcak vaktim kalmıyordu.hem Allahım Allahım Allahım sen yardım et diyip duruyodum sonunda ağlamıştım zaten :) kimse gülmesin yaşayan bilir.. :) ben bi tek lunaparkta çarpışan arabalara binebiliyorum :))

0|0
    0|0
  • 8.sınıftayken Ranger mıydı neydi ona binmiştim arkadaş zoruyla telefonum ve bozuk paralarım aşagı düşmüştü yeter diye bağırmıştım çok korkmuştum indiğimde tir tir titriyordum resmen ordaki abiler ablalar su getirdiler yardımcı oldular sağolsunlar bir daha da tövbe dedim ama ondan sonra çok bindim :) Hoşuma gidiyor ne kadar korksamda

0|0
    0|0
  • hayatımda bir kere gondola bindim ve pişman oldum..deli gibi en uca oturmuştum..sonra bir kerede trene ve yine en öne..bile bile aynı kuyu :D artık sadece adrenalin istiyorsam balerine biniyorum..ve o söylediğin canavarlara binemem asla:(

0|0
    0|0
  • ben atlıkarıncaya binmiştim seneler önce. ilk binişimdi üsküdarda bir de kız arkadaşım vardı biz tam üsküdarın tepesindeyken atlı karınca durmazmı gözlerimizi zor açtık o manzara karşısında istanbul manzarası ayağının altında yaklaşık 5,6 dakika böyle bekledik arkadaşımla biribirimizi teselli ediyorduk kız o ara galatasaray marşı söylüyordu hay allahım ne gündü ya =D

0|0
    0|0
  • hiç öyle bişey yaşamadım ama lunaparkta ezildiğimi bilirim :)

balerine arkadaşımla bindim. arkadaşımda baya kilolu bişey 96 kilo ama göstermiyor. bende köşeye bindim balerin hızlandıkça yaslandı yaslandı en sonunda dengesini kaybetti hepten abandı. ordan kalkamadım arkadaşlar kucaklayıp kaldırdılar nefes alamadım rengim kaçtı resmen :D o olaydan sonra balerine tek biniyorum :)

0|0
    0|0
  • ben asla ole adrenalını yukselten seylere bınmıyorum aman aman :)) gazada gelmem ...

0|0
    0|0
  • ben 2 sene önce gondola binmiştim ve oturduğum yerin demiri sağlam değildi çok korkmuştum biran öleceğim sandım o kadar bağırdım ki indiğimde sesim zor çıkıyordu:Dama adamları çok iyi azarlamıştım ne biçim yer burası güvenlik iyi sağlanmıyor diye.

0|0
    0|0
  • ben amerikada yaşıyorum burda harika eğlence merkezleri var six flags ve busch gardens benim favorilerim oradaki bütün aletlere bindim müthişti ama acaip midem bulandı

0|0
    0|0
  • Ben lunaparka gidince bütün heyecan veren aletlere binerim,hatta discovery denen ve birkaç kişinin türkiyede öldüğünü duyduğum alete bile bindim nişanlımda çarpışan arabadan başkasına binemez korkar bir kere gondola bindi sırf korkmuyormuş izlenimi vermek için ama sonuç çok komikti nişanlım durdurun diye küfrediğ kafasını göğsüme yaslıyordu,ben minyon ufak tefek biriyim nişanlımda 90 kilo tabi etraftan bakınca budurum herkesin güleceği bir hal aldı:)kocaman adam küçücük kıza sarılmış korkudan diye herkes inince parmağıyla bizi gösterip gülüyordu:)ogünden sonra nişanlım binmedi benide bindirmiyor:)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Yanlış hatırlamıyorsam 1991-1992 yıllarında Yaz tatilinde iken arkadaşlarla buluştuk ve İzmir Fuarı'na gittik. 6 arkadaş dolaşa dolaşa lunaparka geldik. Kamikaze daha yeni kurulmuş ve adam müşteri toplamak için boş boş çeviriyordu. Arkadaşlarla binmeye karar verdik ve 6 kafadar yerimizi aldık. Adam hazır müşteri bulmuşken bizi çevirdikçe çevirdi. Müthiş zevkli idi. 5 arkadaş keyifle bağırırken Metin isimli arkadaş;"durdurun şunuuuu! Bir daha binersem beni ... yapsınlaaar!" diye yırtınıyordu. Sonra adam durdurunca Metin indi ve biz beleşe döndükçe döndük. Sonra bizi gören insanlar sıraya geçmeye başladılar. Adam bize teşekkür etti ve ne zaman isterseniz gelin benden dedi.

Ben her zaman bu tarz şeyleri beğenmişimdir. Denemekten çekinmem ve asla pişman olduğumu hatırlamam. Fakat artık bu oyuncaklar insanın sınırlarını çok daha fazla zorlayacak hale geldi. Yaşım gereği sanırım yeni şeyleri denemekte eskisi kadar cesaretli olmayabilirim. Ruhumuz geç olsa da midemiz ve beynimiz yaşlanmıştır artık :)))

0|0
    0|0
  • kamikaze denen bi cihaz var

link

buna ilk binişimde arkamdan küçük kardeşim ağlamıştı, abi binme diyerek.

bindikten sonra hızlanıncaya kadar iyi, takla atmaya başlayınca elin ayağın tutmuyo, kanın çekiliyo, sesin çıkmıyo ve en kötüsü saçların bozuluyo :)

alıştıktan sonra sıkıcı geliyo şimdilerde acemi biri olmadan binmekten zevk alamıyorum, onu korkutacaksın ki heyecanlı olsun. anca öyle.

0|0
    0|0
  • Gondola bindim konyada asker dim jandar bölgede..Görevim icabı sivil çıkıyordum çarşıya neyse devrelerim tutturdu binelim diye atladım bende en önden :) o nasıl bir heyecan sinirden bağırıyorum durdurun uleyyyn diye hiç takan yok hatta inadına gaza geldi makinist...jandarma olduğumu bilse durdurucak ama sivilim...neyse makine durdu adamı aldım aşağı başladım adrenalin patlaması yaşamaya ben patlattıkça adama dahada patlıyordu adrenalim...ayırmaya gelenlerede arkadaşlarımada alayına sardım artık patlayacak adrenalin kalmayınca ohhh be dedim rahatladım :)

0|0
    2|0
    • Ciddi olmadağını söyle :D

• Hiç sorma insan parayla acı çekermi ya :))

• aynen Allah korusun bir daha en güzeli çarpışan arabaya binip kızlara çarpmak tek başına olanlara :)))

• yaslanınca mide bulantısı yapiyor adernalin vermiyor

0|0
    0|0
  • İlk gondola binişimde elemana durdursun diye ana avrat küfür etmiştim. Ben küfür ettikçe daha çok hızlandırdı. O hızlandırdıkça ben küfrün dozunu daha da arttırdım. Benden başka tırsan olmayınca da herkes bana teşekkür etti. Normalde 5 dk süren gondol keyfi ben küfür edince 10 dk ya çıktı.

0|0
    0|0
  • hemde nasıl. kardeşim lunaparkta çalışırken gondola tek başına en ucuna bindim. tabi kumanda kardeşimde olduğundan gondolu durdurmadı .

0|0
    0|0
  • gondol azıma etti :)

1|0
    0|0
  • ben de bir keresinde lunaparkta ismini şimdi hatırlamadığım birşeye bindim. düşmekten son anda kurtuludum.ordaki görevliler hemen müdahale edip durdurdular aracı. o günden sonra tövbe ettim:))

0|0
    0|0
    • arkadaşlar yazıca aklıma geldi..gondol mudur nedir? işte o.az daha nüfus cüzdanımı yutturacaktı bana.

• yukarda bi daha asla binmem diye yeminler içtim... Aşağıya indikten sonra arkadaşı ikna edip bi daha bindim... Akıllı işi değil onlar azizim...

0|0
    1|0
  • Yok olmadı yaşayamadım böyle birşey nereye gittin bende gitmek istiyorum

0|0
    0|0
Yükleniyor...