Amatör branşlar ile aranız nasıl?

Amatör branşlar ile aranız nasıl ?Dün Sinan erdemdeydik fakat durum içler acısı BEŞİKTAŞ yönetimi ligin 2 yarısı için kombine bilet çıkardı öğrenciler için sadece 45 tl onu alıp Erkek basketbol Kadın basketbol voleybol hentbol vs vs bir sürü maça giriyorsun fakat salonlar gene boş boş boş !

Salonlara gidip takımınınıza destek veriyormusunuz?

Bahane üretme Takımına sahip çık BEŞİKTAŞLI! ; http://www.biletix.com/biletsec/TB203/TURKIYE/tr

0|0
1|2

Kızlar Ne Diyor 1

• Bilinçli taraftarsın tebrik ederim bende Galatasarayın her olduğu yere desteğe gidiyorum

0|0
    0|0
    • Teşekkürler spora gönül veren herkes hafta sonu evde oturmak yerine arkadaş veya çocuklu aileler böyle yerlere gitmeli destek vermeli ücretler o kadarda uçuk değil

Erkekler Ne Diyor 2

• Basketbola ve diğer amatör branşlara ilgi çok az. Yurt dışında futbola oranla kat kat fazla başarılı olsakta ilgi eklenen düzeyde olmuyor.
    Beşiktaşın 4 kupa kazandığı sezon sonrası takımın dağılması , seyirciyi uzaklaştırdı

0|1
    0|0
    • Şu hiç haz etmediğim Aziz yıldırım gibi adamlar olmasa bu branşlar asla kalkınamaz

4 kupalı kadro bizim yönetimin o anki beceriksizliği yüzünden dağıldı o zaman futbol takımının hali ortadaydı biraz daha Basketbol takımının üzerilerinde dursalardı böyle olmazdı ama bu sene takımın başında 4 kupalı kadroda bulunan yardımcı antrenör Yağızer Uluğ var inanıyorum yeniden 20 bin kişiye oynadığımız şah şahlı dönemlere geri döneceğiz

• Aslında kadroda önemli isimler var Engin atsür Randy culpepper ama işte daha fazla bütçe ve tecrübeye ihtiyacımız var umarım geçen seneki gibi olmazda playoffara kalırız Stat bittikten sonra Akatların yerine güzel bir Arena düşünüyorlar şahsi fikrim önce şu takımı kurtarsınlar sonra arenayı yaparlar

• Eurocupta tüm maçları takip ettim , mankenin olmadığı maçlar sahada hiç dik duramadık cenk ve engin zaman zaman parlayıp sönüyorlar , en azından seneye iyi kadro kurmalılar

• Kardeşim bu sizle alakalı bir durum değil ki. Türk sporuyla alakalı bir durum. Hele bizim amatör olmayan bir erkek voleybol takımımız var hep yeniliyor mk. Ben onların daha bir kez kazandığını görmedim 😀

0|1
    0|0
    • Tugi bir Anadolu efes Fenerbahçeye Darüşşafaka doğuşa baksana ya adamların verdiği değeri azıcık biz ve siz verseniz neler olur neler anasını satayım herifler Euroleague biz euro cup da sürünelim :D

• Adam şampiyonlar ligi diyeceğine şaşırmış Uefa diyor :D iyi iyi bizim başkan

• O zaman medyaya söylediklerini düzeltecek değişik 😀 ya ben böyle yanlış bir cümle sarfettim tüm Galatasaraylılardan özür dilerim diyecek. Şahsen ben öyle bir hataya düssem özür dilerim 😁

Yükleniyor...