Her şeyden çok sevmek ama kavuşamamak..

Arkadaşlar..İmkansızlık diye birşey var mıdır aşkta..? İkimizde birbirimiz çok seviyoruz, ama ilişkimizi yaşayamıyoruz, bir sene konuşmadık, çok denedim unutmayı ama olmadı..Onu ne yaptıysam unutamadım.. İkimizde çok acı çekiyoruz.. Kendisini 3 yıldır tanıyorum.. Piskolojik sorunları var.."Birlikte olmamızsu anıcın imkansız, ileride ne olur bilemiyorum,kaderimizde varsa buluşucaz birgün, önümde engeller var, ben mutlu değilim seni mutlu edemem, hayatımda en son istediğim şey seni mutsuz etmek, seni üzmek istemiyorum , seni bu belirsizliğin içine almak sürüklemek istemiyorum, senin hayatını mahfetmek istemiyorum diyor.. Seven insan gerektiğinde sevdiğinden vazgeçmek zorunda onun mutluluğu için diyor..Birlikte asıcaz o sorunları diyorum, izin vermiyor, okuluna odaklan, geleceğine odaklan diyor..Benim için nekadar zor bu biliyormusun diyor, isteyipte birlikte olamamak, seni severken senden vazgeçmek zorunda kalmak bana nasıl acı veriyor biliyormusun diyor, ama başka çaremizin olmadığını söylüyor.. Bu durumda siz ne yapardınız..Ondan vazgeçemiyorum, onunla olmak istyiorum, yanında olmak istiyorum, ama daha fazla acı çekeceğimizi söylüyor..Çok yoruldum arkadaşlar.. Siz benim yerimde olsaydınız ne yapardınız.. Çok zor bir durum..Allah kimsenin başına vermesin..

0|0
1|1

Erkekler Ne Diyor 1

• Sorunlar birlikte aşılır. Ona deki bana vereceğin en büyük mutsuzluk bırakıp gitmen olur de...Ben başkasıyla çok mutlu olmaktansa senin yanında ağlamayı, sıradan biri olmayı tercih ederim de...Bol şans.

1|0
    0|0
    • sagolasin.. Ama cok denedim, bana böylede öylede cok zarar verecegini düsünüyor, kendini affedemeyecegini söylüyor eger benim hayatimi mahfederse..Cikmazdayim..

Kızlar Ne Diyor 1

• Git ona de ki ben senden uzaktayken zaten mutlusuzum benim mutlu olmamı istiyorsan gel başucumda dur de ben senin kötü gününde yanında olmayacaksam ne anlamı var de ben seninle olmak istiyorum sensiz yapamıyorum beni üzmek istemiyorsam benimle ol de. Beni düşünüyosun tamam ama ben böyleyken zaten okuluma odaklanamıyorum umursamaz oluyorum de bana acı çektirme gel dee. .s.s

1|0
    0|0
    • 3 senedir bunlari denemedim mi saniyorsun.. Ama kendinden kendi hayatindan emin degil, gelecegini göremezken, bana zarar verecegini düsünüyor..

• Anlar herhalde.. Tesadüf bulusssak onunda haber olmaz..

• Oda olabilir ulaşman gerek bir şekilde.

Yükleniyor...