Gercekten önemli bir durum:(

arkadaslar bir yakınım borç yapmış baya yuklü bir miktarda. hatta daha once de çok yapmıs her seferınde de aılesıne yıkıp kaybolup gidiyordu. bir süre snra geliyodu ya da getiriliyodu uzun zman sonra. baya bir tekrarlandı bu artk akıllanmıs olcağı düşünüyorduu ancak yıne yapmıs ve kayıpp. ama bu kez ailesine kendini öldürceğini maaşının onlara kalıp borçlarının yavaş yavaş ödenebilceğni herseyi düşündüğünü ve artık utandığını kmseye layık olmadığını yazmıs. herkesi birbrine emanet etmiş hatta şuraya gömün bni bilee demiş.. ve ilk kez demş bnları. sizce nedir bu? bu kişi dygu sömürüsümü yapıyo yoksa gercek mi yapablr mı ya? bu arada bu borclar kumar bağmlılğı yuzunden. ve notunda kendi de kabul etmiş ben hastayım herkese zarar verdim diye. bıseyler dıyın ne geliyo aklınıza?

0|0
0|3

En İyi Erkek Görüşü

• böyle bişeye kalkışacak arkadaş hiç yazmaz gider yapar..kumar varsa hep aynı duygu sömürüsü.."birileri borçlarımı ödesin" ayakları..ben çok gördüm akrabada eş dostta..kaç kere öldüler heyy hey

0|0
    0|0
    • ama bu defelarca oldu ve aılesı de zaten hep öduyor borçlarını. yuzsuz yuzsuz gelrdı tekrar. ve eşini bile suçlardı ama ılk kez ölum demişş

• tamam ozaman büyük borçlanmıştır bu sefer sömürü dozunu artırmış :D

• ıns oyle olur ne diyimm

Erkekler Ne Diyor 2

• tehlikeli bir durum. Numarada olabilir gerçekte. Kendi haline bırakmayın yinede. Canı paradan önemlidir. Ödemesin nolcak ki.

0|0
    0|0
    • ıste zaten aılesı oduyor borcunu sorun şu ki adam ortada yokk ve işini de kaybedicek

• valla o kadar ayrıntısını bilmiyorum ama netten de oynuyodr iddia at yarışı falan. sence dygu sömurusu mu bu çocklarnı fılan emanet etmesı

• Kesin bişey söylemek zor. Yine kumar oynuyo bence. Tutarsa diye.

• Adam olmaz o.

0|0
    0|0
    • peki hayatnda ılk kez gurur yapıp da öldrrmu kendını

• öyle bir tanıdığım olsa cebine biraz toz koyar polise ihbar ederim :D Allah kimsenin başına vermesin...

• yazık ya ıns canına kıymaz

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...