Türkiyede Burak Yılmaz Kadar Iyi Bir Forvet Varmı?

Bugün Türkiyede hangi forvet bir sezonda ligde 33 gol atabilir
Bugün Turkiyede hangi forvet Şampiyonlar Ligi'nde 8 gol atarak Ronaldo ile gol krallığında yarışabilir
Kral Burak bir form tutsun yine leblebi gibi gol atacak
BY17 gibi bir forvet var mı Turkiyede?

0|0
6|11

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Burak yılmaz son yılların Türkiyenin en iyi forvetidir bir gs lı olarak biraz kendini hemen bırakıyor ama defans arkası kosuları olsun onun gibi ayak içi vuruş teknigine sahip kimse yok drogba yanında oldugu sene muhtesemdi bu sene tek yanlız kaldı tek forvet oynayacak oyuncu değil hırsına hayran oldugum nadir oyunculardandır

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Ben de beğeniyorum. Ama Ronaldo ile yarışamaz.

0|0
    0|0
  • Eski formunda değil eskisi gibi olursa üstüne yok

0|0
    0|0
  • Hiç beğenmiyorum oyun tarzını onun.

0|0
    0|0
  • Var tabiki de

0|0
    0|0
  • Kesinlikle yok.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Mario Gomez
    Eto'o
    Van Persie varken en iyi Burak demek nasıl bir kafa :)

Cardozo Kweuke Rodellega bile Şu an ki Buraktan kat kat iyi

1|0
    0|0
  • Bundesliga'da 28 golle kral olmuş bir forvet var ligimizde, kim mi? Tabii ki de Mario Gomez.

Burak kim? Derbide gördük.

1|2
    0|0
    • Bundesligada Bayernin forvetine kalas koysan zaten en az 20 gol atıyor Fiorentinadada gördük Gomezi İtalya sert geldi tabi

• sende ileride bekle kalecide dahil 10 kişi sana çalışşsın 30 gol atarsın. genel olarak maç başına 10 ofsayt 5 net gol kacırma istatislikleriyle oynayan adam bana pek prof. golcü gelmiyor.

0|0
    0|0
  • Mario Gomez Samuel Eto varken burak söz konusu dahi olamaz.

1|1
    0|0
    • Eto tamam ama Gomez o kadar değil

• gittikçe dibe batıyorsun dostum...

Öyle Fiorentina Fiorentina demek kolay bak bakalım adam orada ne kadar sakatlık yaşamış hiç açıp baktın da mı böyle yorum yapıyorsun?

Senin amacın oyuncuların kazandığı kupaları başarıları sergilemek ise Gomezin yaptıklarını sıralayalım? ;

Almanya'da Yılın Futbolcusu
      Bundesliga gol kralı
      Euro 2012 gol kralı
      UEFA Şampiyonlar Ligi şampiyonluğu
      4 lig şampiyonluğu

İtalyaya gitti ne yaptı diyorsun ya adam orada bile Kral oldu İtalya kupasında en çok gol atan isim oldu.

• Fiorentina çok üst düzey bir takim değil Gomez öyle Almanlar için vazgeçilmez bir oyuncu değildi Podolski formsuz olduğu halde sürekli Alman milli takimina çağırırken Gomez kaç sene gidemedi Bayernin forvetine kalas koysan en az 20 gol atar
      Kupalarla övünecek olsak Sneijderi söylerdik çünkü ondan daha iyisi yok Turkiyede

• premier ligde 2 kez gol kralı olmuş adam var ligde Van Persie peki o form tutarsa nolur?

1|0
    0|0
    • Van Persie 3 seneden beri bitik bu saatten sonra Van Persieden ancak Fernandaoya yedek olur.

• 2014 dünya kupasında twitterda Van persie insanlıktan çıktı diye günlerce TT olan adam sırf Fenerde oynuyor diye sizin gibi renk körlüler ezikliyor çamur atıyor falan filan çok zavallıcı ve seviyesizce davranmaya devam edin. adam iç sahada 11 başlıyor dış sahada sonradan giriyor bilmem farkettinmi. napsın hoca 2 tane egosu yüksek forvet var takımda unutmadık. dragba fatih terim olayını nasıl gönderdiler ama fatih terimi. akıl yaşta değil baştadır. sonuç olarak 13 paun fark atmışız sözde ezeli rakibimize baksana van persie yedek otutturarak fark atıyoruz bide oynasa :D neyse neyse dostum hadi git burak diye biyerlerini yırt sen ha burak nedemişti ya Fenerbahçe çok büyük bir kulüp demişti demi hatırladım :D sözde kralınız bazen doğruları söylüyor :D

• Dostum sen kupalarda kim kime fark atmış iyi bak 3 yildizli takimdan ezeli rakip olmaz haklısın :) Neyse Persie Semih kadar olmasada yine iyi kulübe oyuncusu

• Rodallega ve eto

0|0
    0|0
  • Yerli olarak yok

0|0
    0|0
  • Mario gomez cha cha

0|0
    0|0
  • Sinan Gümüş :)

0|0
    0|0
  • Burak kaçırdığı gollerin yarısını atsaydı şimdi en az Juventus Arsenal gibi takımlarda oynuyodu

0|0
    0|0
Yükleniyor...