Fikret Orman'ın son olayına ne diyorsunuz?

Ersan Gülüm'ü 7 milyon euroya satmış. Ersan dediğin adam da 30'una yanaşmış biri. Şaka maka herif FM'de bir sürü menajer açıp istediği fiyata istediği adamı okutanlar gibi davranıyor.

0|0
1|9

En İyi Kız Görüşü

• Aynen

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Ersan Gülüm gibi bir oyuncuyu 7 Milyon Euroya satmak iyi bir iş o fiyata çok iyi oyuncular alınabilir fakat Şampiyonluğa giden bir takımın devre arasında defans oyuncusunu satması doğrumu ya da gelen oyuncular onun yerini doldururmu orası düşündürücü. Ben her zaman bu tip satışların sezon sonunda yapılmasını savunurum.
    7 Milyon Euro kazanacak diye bir Şampiyonluktan olursa işte o zaman bomba olur.

0|3
    0|0
    • Beşiktaş'ı şampyiyonluktan edecek satışlar anca Oğuzhan, Gökhan, Gomez, Atiba dörtlüsüdür.

Yerine alınan adamlar da hem Rhodolfo ile aynı dili konuşan adamlar, hem de fiziken hazır, hali hazırda maç oynarken gelmiş oyuncular.

Ersan o kadar üst düzey bir stoper de değil zaten, günündeyse geçit vermez, ortalama gününde bazen kademe hatası yapar, kötü gününde önüne gelen topa vurmayı beceremez, durduk yere çalıma girip son adamken top kaptırır falan.

• Alman oyuncular zaten disiplinli davranışlarıyla bizimkilere ders veriyorlar Yasin geçen sene birkaç maç iyi oynadı diye hemen sözleşmesinde zam bekledi
      Mesala Sneijderde hakemlerle çok oynamaya başladı ilk 2 senesine dikkat et hakemle diyaloğa girmeyen bir Sneijder varken ondan sonra sürekli hakemle konuşan bir Sneijder var o da anladı artık Turkiyede işlerin bu şekil gittiğini.

• Herif bozuyor tabii ortamda. Dün Fener'e hakem bir penaltı verdi Van Persie şaşırdı çünkü korner bekliyordu mesela. Biraz alışsın o da her şeyde penaltı beklemeye başlar.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 8

• savunma göbeği takım için en kilit bölgelerden bir tanesidir. Verilen para çok iyi. Yerine iki oyuncu çok az maliyete alındı eğer rhodolfo ve ersan uyumundan daha iyi bir uyum yakalanırsa sıkıntı yaşanmaz. Beşiktaş zaten hücumu ile önplana çıkıyordu savunmayı düşünen takımlar kadar sorun yaşamaz diye düşünüyorum ancak aklımda hepbir şüphe kalıyor. Hayırlısı olsun :)

0|1
    0|0
    • Beşiktaş demek takım 3-0 öndeyken bile şüphelenmek demektir. Biz alışığız, bu takım ben bildim bileli bize rahat maç izletmedi.

• Tereddütsüz feda diyen , gs nin iki kat verdiği paraya rağmen Beşiktaşı seçen , sahada iyisiyle kötüsüyle elinden geleni yapan kaptanın yolu açık olsun.
    Porto maçında çizgiden çıkardığı top unutulmazdı

Fikret Orman Türk futbol tarihinde oyuncu alım satımını en iyi yapan başkan olduğunu birkez daha gösterdi...

Şimdi asıl sorun Delgado ve Marcelo , Ersanın yerini doldurabilecek mi... Bunu zamanla göreceğiz

0|0
    0|0
    • Valla bilmem, günündeyse cidden duvar gibidir Ersan, ama mala bağladı mı da gider olmayacak bir hata yapar, hava topuna zıplayıp zamanlayamaz durduk yere atak yedirir falan.

O kadar da üst seviye bir stoper değildi. Ama severdim Ersan'ı, takım içinde her zaman birleştirici bir unsurdu ve ben kaptan olmasını istiyordum, o Tolga denen muşmula suratlıdan daha fazla hakediyordu.

• Boykonun gelmesi oraya ilaç oldu , kendi bilir artik
      Rakipler vizyonsuz is beceremeyen başkanlarını görüp Fikoyu hayranlıkla izlemeye devam etsin

• Tolgan Zengin ve Mustafa Pektemek'i de bonservis bedeli alarak itelerse Köyiçi'ye heykeli dikilir..

0|0
    0|0
    • Tolga şu maaşı olmasa iyi bir yedek olur da Mustafa'yı kime nasıl kakalayacaksın onu bilemem.

Hani Umut Bulut olur, bala mala gol atar Mustafa onu da yapamıyor. Bu sene kupada müsait pozisyonda yavaşça üzerine gelen topu boş kaleye beş metreden dışarı vurdu mk. Herif topa vurmayı unutmuş komple.

• Yav yok, geçen sene yüzünün dağıldığı, gözünün zor kurtarıldığı Trabzonspor maçından sonra ben bu adamın dikkatsizliğinden sakatlandığına kesinlikle emin oldum.

Hava topuna çıkan adamın arkasından bir topa vuracam diye zıplayıp şuursuzca kendini sakınmazsan suratına yersin darbeyi, darmadağın oldu herifin yüzü o sakatlıkta.

Gomez öyle atlıyor mu topa? Vuramayacağını, darbe alacağını biliyor.

• O pozisyon özelinde haklısın ama zaman zaman da alakasız yerlerde olmayacak kazalar yaşıyor yine de şut atılırken topa kıçını dönen ruhsuzlardan daha tercih edilir

• İyi para kanks

0|0
    0|0
  • Çin' e mi sattı?

0|0
    0|0
    • Töre gidecek gibi hakkaten, geçen seneki ivmesini yitirdi biraz. Geçen sene takımın %60 Töre idi.

Ama Oğuzhan'ı satar mı bilmem? Arsenal taraftarı sulanıyor şu sıralar Oğuzhan'a. 'Geri dön bebeğim' diyerekten.

Töre için 17 milyonlar falan konuşuluyor ki eder o kadar.

Oğuzhan satılırsa bu performansıyla cidden 10 milyonu aşar ki herif Sergen'in koşanı zaten.

• İkisi de biraz daha pişkin bence deli ara ederler.
      Hele de Avrupa kupasında sivrilersteyeceklerdir saten.
      Mayaları tutarsa Beşiktaş çok iyi kazanır...

• 4 yıldır beşiktaşın başında hiç kupa kazanamadı ama iyi transfer yapıyor

0|0
    0|0
    • Kupayı takım kazanır, başkan değil. Adam bitik klübü devlet desteği olmadan stad yeniletip ayağa kaldırmaya çalışıyor.

Bu sığ zihniyet yüzünden bizdeki büyük klüpler bu kadar aptalca yönetiliyordu zaten hep.

'Kaç kupa aldın?' bu mu tek ölçüt?

Başa geçtiğinde Beşiktaş batmanın eşiğindeydi, şimdi stad yapıyor olmasına rağmen kar ediyor. O stad bittiğinde bir de geliri kat kat artacak.

Oturttuğu kadro muazzam, genç gelişime açık bir sürü oyuncu var, mesela Fener'in Ozan Tufan'a verdiği para 7 milyon, bizim Gökhan, Oğuzhan, Tolgay, Kerim, Atiba'ya verdiğimiz toplam para o değildir.

• Aynı şekilde Oğuzhan ile Tolgay da toplamda 500 000'den az paraya geldiler, Atiba bedavaya alındı.

• Dur yanlış oldu, Oğuzhan ile Tolgay kişi başı 500 000'den ucuza geldiler. 1 milyon dahi etmiyor

• iyi fiyat da satsa ne satmasa ne
    beşiktaş'a bir faydası yok paraları her zaman biri yiyor bu kulüplerde emin olun.

0|0
    0|0
    • Klüp devlet desteği olmadan stad yapıyor şaka mısın nesin? Bu herşeyin ardında fesat aramayı akıllılık sanan tipler de bir tuhaf.

Batma noktasındaki takım kar ediyor artık, ne yapsın adam?

Beşiktaş çok da uzun olmayan bir süre önce Tabata'ya 8 milyon euro para veriyordu şimdi bedavaya Mario Gomez'i oynatıyor.

• sen önce beşiktaşlı kimliğinden çık ondan sonra konusalım sımdı konussak anlamı olmucak belli ki :)

• Cheat engine falan kullanıor herald

0|0
    0|0
Yükleniyor...