Galatasaray'ımızın çeyrek finaldeki rakibi Real Madrid, düşünceleriniz neler?

Arkadaşlar Merhabalar Çeyrek finalde rakibimiz Real Madrid Oldu real madridi elemek hayal olabilir ama imkansız değil deplasmanda oynacagımız ilk maç avantaj olur bol gollü veya 0-0 biterse evimize Avantajlı gideriz ilk deplesman macı çok ama çok önemli düşüncelerinizi alalım ve sizce kim yarı finale çıkar ?

• Galatasaray Çeyrek Finale Çıkar
    33% (1)40% (2)38% (3)Oy Ver
  • Real Madrid Çeyrek Finale Çıkar
    67% (2)60% (3)62% (5)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
Arkadaşla Kusura bakmayın Anket Yanlış Olmuş

Galatasaray Yarı Finale Çıkar

Real Madrid Yarı Finale Çıkar olacaktı :)

0|0
2|8

En İyi Erkek Görüşü

• Hayırlısı olsun inş tur atlarsınız hiç bir maç oynanmadan kazanılmaz,kaybedilmez

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Galatasaray bu maçta matador olur ve boğalar (RM oyuncular) GS'ı bafiler.

0|0
    0|0
  • görürüz finali

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• fatih terim korkak oynamayacaktır. musleraya çok iş düşecek çünkü defans yok. çok gollu geçer, bizim ileri uçtakiler şanslı olursa ancak beraberlik veya galibiyet alabiliriz. barça gelse sert oynayarak belki daha yuksek şansımız olabilirdi. gelebilecek en zor takım geldi bence. ama maça gidecem bilet alabilirsem

0|0
    0|0
  • Real cok kötü ezicek diyorum. Besiktasli olarak galatanin gercekten ceyrek finale gitmesini isterim ama bu imkansiz. Lütfen cok umutlanmayin cok büyük hayal kirikligi yasarsiniz.

0|0
    0|0
  • kendimizi kandırmaya gerek yok iki takım içinde buraya gelmek başarıydı malesef iki takımımızda bu turda veda eder.

0|0
    0|0
  • ben kesin kupa türkiyenin diyorum.ispanyollar vız gelir.

0|0
    0|0
  • Zoru başarırız,imkansız biraz zamanımızı alır...

0|0
    0|0
  • Real çıkar.

0|0
    0|0
  • RM ilk maç 3-4 sallar. İkinci maçta asları dinlendirerek yarı finale hazırlık yapar. Kanlı canlı Ronaldo göreceğiz diye heveslenenler de artık TV'den izlemeye devam ederler.

0|0
    0|0
Yükleniyor...