Arkadaslar En etkili iştah kapama ne ile olur?

arkadaslar  En etkili iştah kapama ne ile olur?
Yanaklarim nasilda sismeye baslamisya :/ neyapsam yapayim biturlu mideme dur diyemiyorum, illa tika basa doyucam , istah kesici biseyler soyleyin 'kızlar' !

0|0
6|18

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Dişlerini fırçala , yeşil çay iç, su iç karnını yemeğe ilk önce çorba ile salatayla başla onlara daha çok ağırlık ver

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• Belki erkeklerin daha iyi bir tavsiyesi olacaktı, özellikle " kızlar " diye belirtmendeki amaç nedir? Erkekle konusunca günahamı giriyorsunuz?

1|0
    0|0
  • takva sahibi bir hanıma benziyosun kardeşim, çok yemek şeytandandır. nefs işidir. aa pardon kızlar yazmışsın sonuna ama bu kadar yazdıktan sonra gönderiyorum Allah affetsin :)

0|0
    0|0
  • besin olarak hakim olmak zor biraz ama sevmediğin iğrenç bir video falan izle ne bileyim ufak böceklerin belgeseli falan güzel iştah kesiyo

1|0
    0|0
  • Emtea cay varmis istahi kesiyormus

1|0
    0|0
  • Kendini ac hissettiginde ılık su iç baktın dinmedi leblebi ye
    Tabii kendinide biraz tutmayı öğrenmelisin
    Ben bir haftada 10 kilo verdim ha aynı zamanda fazla yemek problem değildir aslında yaşın daha genc günde birkac saat spor yaparsan kilo felan almazsın
    Yani isin aslı yiyip icip yatmamakta :D

0|0
    0|0
  • Sorması ayıptır senin neren şişmiş ya kapalısın diye farkedemedik belkide bilmiyorum :D

0|0
    0|0
  • İyisin boyle

0|0
    0|0
  • iradeli olmak

0|0
    0|0
  • Yemeklerden önce yarım litre su iç kesinlikle işe yarıyo

0|0
    0|0
  • Suratının yarısı kamufle, anlaşılmıyor

0|0
    0|0
  • Bilmiyorum sigara iç

0|0
    0|0
  • Dolaylı yoldan nasılım demek istemiş.

1|0
    0|0
  • Beni düşün *-*

0|0
    0|0
  • Kilo iyi

0|0
    0|0
  • aksam 6 dan somra meyve ye sadece. sekeri azalt. ekmegi birak. ama bence bu halin cok hos :)

0|0
    0|0
  • boyun ve kilon kaç

0|0
    0|0
    • 1.64 - 59

• kilon çok iyi boyuna göre zaten zayıf cılız kızı da pek sevmeyiz şişman değil ama hafiften vücudu toplu olmalı kız dediğin :)

• Sen niye bukadar hoşsun önce onu açıkla 😲

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Yanakların şiş değil aslında, örtünü çok geride bağlayıp yanakları meydanda bıraktığın için öyle görünmüş. Şişman değilsin bence 😃

1|0
    0|0
    • Ayyy brazcikda olsa mutlu oldum :)) tesekkur ederiim , fakat fazlaliklarim var zayflamak istyrm ama artik kendime dur diyemiyrum neyazikki

• Bence çok tatlısın ve gayet hoş duruyo yanakların bol bol su tüket günde en az 2 litre su iç bir süre sonra şişersin su içmekten aklına yemek bile gelmez :D asfdhdndh

1|0
    0|0
  • Bence hiç kilolu değilsin :) Aksine zayıf, zarif ve güzelsin :)

1|0
    0|0
  • Çikolata iştahı keser 👌👌

1|0
    0|0
  • yeşil çay
    şekersiz kahve

0|0
    0|0
Yükleniyor...