Bir bakar mısınız çok önemli ?

kuzenim kız kendisi 1989 doğumlu liseyi bitiremedi 2 kere sınıfta kaldı şimdi çeşitli yerlerde kısa süreliğine çalışıyor ama devamlı işi yok kimsede tecrubesi ve lise mezunu olmamasından iş veremiyor kuzenim saati uygun 12-13 saat çalışabilecek askeri ücretli devamlıya da partime işte çalışmak istiyor iş yeride yakın isiyor böyle bir yervar mı?arkadaşlar kuzenimi çok seviyorum benim kardeşim gibi ona yardım etmek istiyorum allahını seven söylesin arkadaşlar

0|0
5|2

En İyi Kız Görüşü

• höööööööööö :):):)

kuzenini çok seviyorsan, Açık Lise veya Gece Lisesine yazılmaya ikna et lütfen !

0|0
    0|0
    • çok seviyorum açık liseye gidiyor zaten ama iştede çalışmak istiyor

• hayır, öğrenci kontejyanından girer, tam olarak şakamı yapıyorsun ciddi mi anlamadım ama benimde böyle sorunlu bir kuzenim var malesef...

gerçi onun sol kulak duyma sorunu var, okulu etkiledi.. psikolojisinide.. bu nedenle fazla üstüne gidemiyoruz.. Lise terk oda açıktan okuyor...

Geçen yıl burger a girmişti... sıkıldı sonra bıraktı.

• valla benim kuzem tembel olduğu için sınıfta kaldı :)

Kızlar Ne Diyor 4

• 12 13 saatde cok değil mi

0|0
    0|0
  • Nerede yaşıyor?

0|0
    0|0
  • kuzenin gelsin o sorsun onun klavyesi mi yok

0|0
    0|0
    • klavyeside var telefonuda var tabletide var :) ama bu siteden haberi var mı?bilmiyorum olsa söylerdi bu tip sorular:)

• Alışveriş merkezlerinde uygun iş bulabilir araştırsın.Fabrika şartları kötü.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• nerde oturuyor..onuda yazsaydın ya.birde kuzenin eşşekmi 12-13 saat asgari ücretle çalışsın.burda körfez köprüsü inşaatı var 12 saate 1200 tl veriyorlar vede diploma o kadar önemli değil.ancak2 haftada bir tatil.oda haftasonu çalışma olmazsa tatil var.genelde hafta sonuda çalıştıkları için tatil pek olmuyor..zaten 12 saat çalışarak o parayı zaten kazanmış oluyorsun.ama 12 saat değilde 8 saatten hesapladınmı yine asgari ücrete çalışmış oluyorsun..bu taşeron sistemini vede asgari ücrete gıdım gıdım zam yapanında allah belasını versin..

kuzenine söyle gitsin inşaatta çalışsın.yeminle diyorum parayı çarçur etmesin kenara yığsın 3 senede 1 ev parası çıkartır.ama kafayıda kullanacak .birde dışardan sınavlara girsin..lise diplomasını alsın..kendinide ucuza çalışmaya alıştırmasın..

0|0
    0|0
    • haydarda kız kendisi ne inşaatı ayrıca kendisi lise muzunu terk çok iş tecrubeside yok bir kız için en iyi yerler lcw gbiya da standlarda çalışmak ben diyorum ama yok ben gittim lise mezunu şart diyor valla ben diyorum 12 saat ayrıca 8 de gidip 7 de 8 gelir fena mı olur

• dediklerinde sende haklısın tabi ama benim kız arkadaşlarım saat 8 de gidip 9 da gelenler var marketlerde kasiyerler 9 da işten çıkıyorlar kuzenimi çok seviyorum onun başına bir iş gelmesini herkezden çok ben istemem ayrıca nerde görülmüş 6 da işten çıkan öyle bişey varsa söyle

• o zaman ver bir alış veriş merkezine yakınlarda varsa eğer.yoksa otursun evde en ideali bu..yazık etme çocuğa..

• iyide hakkında hiç bir bilgi yok,

kabiliyetleri özellikleri neler mesela

hangi semtte iş arıyor

0|0
    0|0
Yükleniyor...