Ciddi bir ilişki düşündüğünüz kişinin hayatını kurcalar mısınız?

ben ayrılmadan önce eski sevgilim bana hayatımı çok kurcalıyorsunuz dedi.

iyide salak ben seninle ciddi düşünüyordum.

ve hayatımı birleştireceğim insanın tbikide hayatını kurcalarım araştırrım bu benm en doğal hakkım değil mi ama. //iyikide kurcalamışım eşeledikçe altından bişeyler çıkıyodu sonunda noldu? aldatıldığımı öğrendim :( //

benim icin dalga olsan zaten sorgulamam kurcalamam bile. doğru değil mi ?

siz ciddi düşündüğünüz birinin hayatını sorgularmısnız kurcalarmıısnız arastırmısınz ?

0|0
6|8

En İyi Erkek Görüşü

• ya böyle cool davranan arkadaşlara geçmişinde sübyancı ya da sapıklıktan hapis yatmış biri gelse. o zaman bana ne geçmişi beni ilgilendirmez mi diyecek.ya da sevgilisi babası kardeşiyle birlikte olmuş olsa bana ne benden önce yaşanmış beni ilgilendirmez mi diyecek.geçmişi bal gibi de ilgilendirir.bir insan geçmişiyle birlikte yaşar sanki beninle çıkınca geçmişi siliniyor. yok öyle birşey.ya ben bana arkadaşlarını yollamış izletmiş.güvenmek kolay iş değil şu zaman ki dünyada hiçte gocunmadım o yüzden iyi yapmışsın ben kendime güveniyorum zaten dedim.

birşey saklayan insanlar rahatsız olur birşey saklamıyorsan neden rahatsız oluyorsun araştırmamdan bana güvenmiyor musun dersede evet güvenmek için araştıyorum deyin

0|0
    0|0
    • ben bu cevabı ++++++++++++ lara boğarım. geçmiş her zman önemlidir arkdaşım katılıyorum!

Erkekler Ne Diyor 7

• Doğumunu yapan ebeden, kanındaki al yuvar saatine kadar öğrenirim. Öğrenemezsem de uzaklaşırım ki isteyip de öğrenemediğim bir şey olmadı şimdiye kadar.

0|0
    0|0
    • tam değil. affet diyo şimdide. okdr yussuz

• Sen kurtulmak istersen kurtulursun. O yüzsüz olabilir, sen kalitenden ve hayatının sterilliğinden ödün verme. Mikrop bulaşırsa hastalık olur.

• Buna hakkın yok ki.İlişkilerin önünde ki en önemli engeldir özgür bireylerin yaratılamaması. Sevgililer birbirinin arkadaşı ve partneridir ancak sahibi değil

0|0
    0|0
  • ciddi bir ilişki yaşasınnnnn :)

0|0
    0|0
  • hayattan kasıt geçmişiyse kurcalamam. benimle beraberken hakkında biçok şeyi bilmem gerekir doğal olarak.özeline giremem girmem

0|0
    0|0
  • ne seviyede olur bilemiyorum ama iki tarafa da rahatsızlık vermeden tabi ki yapılması lazım bunun..

0|0
    0|0
  • Evet ve kötü birşey bulursam yallah

0|0
    0|0
  • Evet bunu yaparım ciddi sonuçta

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Ben ciddi düşündüğüm kişinin hayatını hiç kurcalamam geçmişi hele hiç ilgilendirmez geçmişinde hayatında olumsuz veya olumlu yönler yaşadıysa beni hiç ilgilendirmez önemli olan benden sonraki hayatı ve ben oldugum sürece geleceği önemli. Birde yalan ihanet olmamalı

0|0
    0|0
  • 5 yıldızını verdim. Söylediklerinde sonuna kadar haklısın. Ciddi olmadığım insan zerre ilgilendirmez beni fakat ciddi düşünüyorsam tabiki de kurcalarım.

0|0
    0|0
  • Zaten gizlemek istedikleri seyler olunca kurcalanmasini istemezler, daha dogrusu korkarlar.

Bende olsam kurcalarim.

0|0
    0|0
  • kurcalarım. kurcaladıkça da hep bir naneler çıkıyo haklısın.. geçmişe insan ayrı bir dert önemli olan gelecek desen bambaşka bir dertt.

0|0
    0|0
  • delik deşik ederm

0|0
    0|0
  • ilişkinin sonraki aşamalarında daha da rahat olduğumu düşünüyorum yani kurcalamam öncesini sonrasını

0|0
    0|0
Yükleniyor...