Facebookta ekledim tanımadı, acaba benden hoşlanmadı mı?

arkadaşlar bir ortamda karşılaştığım biri vardı hiç konuşmadık ama ben dayanamayarak facebooktan ekledim beni tanımadığını, hatırlamadığını söyledi kısa bir süre sonra buluşma kararı aldık buluşmada beni şimdi hatırladın mı? dedim. evet şimdi hatırladım seni, kendi halinde bir kızsın, tavırların düzgün filan gibi şeyler söyledi. bu beni o ortamda karşılaştığımızda incelediği veya hoşlandığı anlamına mı gelir? yoksa aslında benden hoşlanmadı da nezaketen mi böyle şeyler söyledi?

Güncellemeler:
itiraf etti aslında beni hiç hatırlamamış. yani görmemiş aynı işyerindeyiz ama hiç görmemeiş. bugün bana beni hiç görmedigi için kendine kızdıgını söyledi

0|0
5|5

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 5

• kapat bu defteri

1|0
    0|0
    • neden;?

• ya bak anlamadın sen benim demek istediğimi.yanlışsam düzelt sen hoşlanmışsın çocuktan tamam.sen hoşlandığın için onunda senden hoşlanmasını bekliyorsun.onun söylediği her cümle sana farklı geliyor.normal konuşmuş işte çok fazla anlam yüklememelisin bunlara.

• peki teşekkürler

• nezaketen muhtemelen.

0|0
    0|0
  • İlk karşılaştığınız ortamda şımarıklık yapmayıp efendi efendi takıldığın için bunları söylemiştir. Eğer sana aşık olsaydı alıcı gözüyle süzerdi. Facebooktan eklendiğinde seni hemen tanırdı. Adam sana aşık değil kanımca. İyi akşamlar..

0|0
    0|0
  • tabi facede resimlere bezenmeseniz tanımaz tabi :D

0|0
    0|0
    • hayal kırıklıgına ugramışmıdır acaba:)

• Zerre fikri yok senle ilgili :D

0|0
    0|0
    • gerçektende söyledigi gibi biriyim. peki ama niye söyledi bunu?

• Gördüğünde de tanımadığını söylese kırılırdın çünkü.

Kızlar Ne Diyor 4

• tatlım sednen hoşlansaydı sence senı ılk facede bilemezmiydi... sadece takdir etmiş yada orada seni tawlamak için uydurmuş olabilir.

0|0
    0|0
  • blöf yapıooooooooooooooooooooooooooo yeme sakın bilio aslında bnce düşme oyununa:)

0|0
    0|0
  • belki dogruyu söylemistir, belki de kendi ayagiyla gelen avini kacirmak istememistir. kisiligine göre degisir.

0|0
    0|0
  • İkiside olabilir.

0|0
    0|0
Yükleniyor...