Burak YILMAZ' a Neden Haksızlık Yapılıyor?

Arkadaşlar Burak Yılmaz bence Şu an ki en iyi yerli santrafordur. Her futbolcunun iyi dönemi kötü dönemi olabilir. Bu adam bizi şampiyonlar liginde çok maçta ipten aldı. Gol krallığında ronaldo ile yarıştı, Trabzonspor da ve Galatasaray da gol kralı oldu. 1 sezon kötü diye neden bu kadar eleştiriyorsunuz. Fenerbahçe taraftarları bile O Güiza denen futbolcu bozuntusuna ne kadar sahip çıkmışlardı bilmem hatırlar mısınız? Güiza ya 15 m. euro bonservis ödediler üzerine yıllık ücreti de vardı. Bu adam hiçbir maçta Fenerbahçeyi kurtarmamıştır. Buna rağmen adamlar sahip çıktılar. Galatasaray taraftarına "iyi gün taraftarı" diyorlar ve sanırım haklılar.

0|0
2|8

En İyi Erkek Görüşü

• Burak yılmazın şu an bir sorunu yok gayet iyi.
    Sadece umut denen kazma ile oynayamıyor.

0|0
    0|0
    • Aynen öyle. Ayrıca takımda ruh yok. Adama doğru düzgün pas bile gelmiyor. Bazı kendini bilmezler de Burağa olmadık laflar ediyor. Bu adamı kaybetmememiz lazım.

Kızlar Ne Diyor 2

• Oldum olası sevmiyorum bu adamı

0|0
    0|0
  • Kesinlikle katılıyorum sana.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Cenk Tosun'a ben tercih etmem. Ki bırakın bu işleri, galatasaraylı değilim ben bile tahammül edemiyorum bu herifi Galatasaray formasıyla izlemeye.

Top kontrol edemez, mal gibi sürekli hücum faul yapar, her hava topunda rakibine dirsek falan vurduğu için faul rekorunu zorlar, pas veremez, doğru düzgün pozisyon alamaz, cezasahasında önüne top gelmezse gol atamaz, iyi adam geçemez, 1.88 boyuna rağmen hava toplarında yeterli değildir.

Sırf gol koklama becerisi iyi diye bir futbolcu Galatasaray'da oynayamamalı.

Adamın yılda aldığı para da 3 milyon euro, o paranın üçte birini başka takımda zor alır bu performansı ile.

Şaka mısınız nesiniz, sizde bu kafa olduktan sonra daha çok kazmalar Galatasaray'a kök salar.

0|1
    0|0
    • Bence sen Burak yüzünden üzülmüş bir taraftarsın. Bir forvet gol ü koklamayacak da ne yapacak? Adamın işi gol atmak. Bir ara Jardel vardı Burak ona benziyor. Jardel de ayağına geleni kaleye gömüyordu. Sanki Fb de Alex denen biz kazma vardı o çok mu futbolcuydu. Türkiye de şişirile şişirile o bile kendini futbolcu zannetti

• Örnek veriyorum Cenk'in de pasları, mücadeleciliği, takım uyumu daha iyi kendisinden. Biraz daha yavaş ve gol atacam diye ayağına geleni bam güm vurup sinir ediyor.

Adam attığından fazlasını kaçırıyor, çoğu zaman ataklar kendisi yüzünden başlamadan bitiyor, kendisinin yerine adam gibi bir forvet olsa Sneijder sürekli asist kralı olur. bir keresinde Sneijder bile 'Ayağının yayını zikiyim senin' der gibi el kol yapmıştı ne gülmüştüm ya..!

Ki bana en çok Wesley reisle aynı formayı giymesi koyuyor, yakışıyor mu bak sen söyle, yani aynı klasmanda mı bu adamlar?

Ki yabancı sınırı da kalktı, Burak'ın üçte biri fiyatına kendisinden çok daha düzgün forvet bulursun.

'Ama gol atıyor' demekle olmaz işte, 10 kere kanser ettikten sonra attığı golün de kıymeti yok.

Burak geçen sezon da iyi değildi, sadece gollere bakarsan gözün boyanır işte böyle.

• Gerçi Yasin Öztekin'in, Umut Bulut'un, Sabri Sarıoğlu'nun, Semih Kaya'nın oynadığı takımda Burak ilk eleştirilecek insan değil tabii, ama kesinlikle Galatasaray'dan aldığı paranın hakkını veremiyor hiç laga luga yapmayın.

• Burak'ın Türkiyenin en iyi yerli santraforu olması çok iyi forvet olduğu anlamına gelmiyor, bugün Milli takımın en sorunlu bölgesi neresi diye sorsanız çoğu kişi forvet bölgesi der.
    Burak ayağında top tutamaz, pas yapamaz doğru düzgün adam geçemez, sürekli ofsayta düşer Sneijder adama verkaç yapalım diyor ama Burak anlamıyor.3 tane pozisyona girecek 2 sini kaçıracakta 1 tanesini atacak. Malasef artık Burak Galatasaray taraftarına güven vermiyor
    İlk geldiği sezon çok büyük işler yaptı ama o sezondan sonra artık sıradan bir oyuncuya dönüştü.

0|0
    0|0
  • Karakter yoksunu bir futbolcu olduğu için çoğu kişi sevmez Burağı. Kendini yere atıp gereksiz faul yapmasa birde ronaldo triplerine girmese iyi çocuk aslında.

0|0
    0|0
    • karakteri bizi ilgilendirmez kardeşim. evimize alıp beslemeyeceğiz ya da koynumuza almayacağız.

• Katılmıyorum. Bir futbolcunun karakteri onemlidir. Sabri ne kadar kötü oynasada taraftarin onu sevmesi gibi. Örneğin batuhan karadeniz'e ertugrul saglam gencken bir aciklama yapmisti. Karakterini gelistiremedigin surece yetenegin ust duzey olsa bile iyi yerlere gelemezsin diye. Şu an kendisi her yıl takım değiştirip kadro dışı kalan birisi. Burak yilmaz ise şanslı. Gol attığı her sezonda yaninda kaliteli bir forvet oluyordu. Drogba Elamander gibi. Şimdi ise Umuta kalinca ne olduğu ortaya çıktı. Bu takımın kesinlikle forveti olacak seviyede değiller.

• Kardeşim ne yaptın sen? Burak, en iyi, yerli santrafor? Kişilik olarak iyi bir insan olabilir ama futbolculuğu tartışılır. Adamın ne kadar boyu var daha kafa atamıyor yahu. Siz bu adamı gol atıyor sanıyorsunuz ama 15 pozisyona giriyor 1'ini atıyor yapmayın allah aşkına. Aldığı paranın gram hakkını vermiyor bu adam.(sonuncu ağır oldu ama)

0|0
    0|0
    • Peki kardeşim. Trabzonspor da gol kralı nasıl oldu? Galatasaray da gol kralı nasıl oldu?
      Şampiyonlar liginde o kadar gölü nasıl attı bir söyler misin?

ayrıca şu videoyu iyi seyret

https://www.youtube.com/watch?v=xwJ8O07Qe1Q

• Tamam abicim cidden saygı duyuyorum yorumuna ama bir adamın çok gol atması onun on numara bir fultbolcu olduğunu göstermez ki. Ben oradan yakındım sadece. Gerekli tartışmayı aşağıda yapmışsınız zaten. Bence Galatasaraylı oluşun gözünü kör etmiş ki abi sen bu adamın kötü oynadığını hırsından göremiyorsun ve takımda Buraktan daha kötü adamlar olduğu sürece Burak'ın kötü performansı taraftar tarafından anlaşılmayacaktır. Ben sadece görüşümü paylaştım, iyi günler.

• Haksızlık evet kanka

0|1
    0|0
  • Galatasayda yerli futbolcular hiçbir zaman sevilmez

0|0
    0|0
  • Son cümlene katıldım haklısın

0|1
    0|0
Yükleniyor...