Kapat

Real Madrid kaderin cilvesi mi ? :D

Geçen bir spor programında Hamit'i,Sneijder'i son olarak Drogba'yı Galatasaray'a Mourinho'nun yönlendirdiği konuşmuşlar ve eğer bir eşleşme olursa bu adamlar Real Madrid'in başına iş açabilirler denilmişti. Şimdi rakip Real Madrid acaba bu durum gerçekleşir mi ? :D Mourinho'nun bize yönlendirdiği adamlar Real Madrid'in başına bela olur mu ? :D Şöyle Drogba 2 gol Sneijder 1 asist Hamit Schalke maçındaki gibi bir gol hiç fena olmaz :P

0|0
5|7

En İyi Erkek Görüşü

• Bu durum daha kötü çünkü Sneijder kariyerinin en iyi dönemlerini Mourinho ile çalışırken geçirdi Aynı zamanda Mourinho dünyada Drogbadan daha iyi forvet yok demişti o bakımdan ikisinide çok iyi tanıyor ve özel önlem alacaktır

0|0
    0|0
    • Mourinho bu adamları tanıyor da oyuncular Mourinho'yu tanımıyor mu ? :D Kaldı ki bu adamlar bu ortamları defalarca yaşamış defalarca da ortaya çıkmış oyuncular o yüzden pek birşey fark edeceğini düşünmüyorum.

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 5

• Mourinho pisman olmustur kesin... :) İnşallah dediğin gibi olur..Düşüncesi bile harika...Gerçeklerşirse nolur bilmiyorum..

0|2
    0|0
  • Şu fb kendi kurasına baksın anasını satım ya. Adamlar kendi kurasından çok reali baz aldılar. Nasıl bir haset nasıl bir açköepkliktir amk.Kendileri Real ile oynamıyor hani...

0|1
    0|0
  • bu takımı yenip süper kupayı aldı GALATASARAY! inşallah yine yenecek..

0|0
    0|0
  • Kaderin oyunu değil bu; ilahi adaletin ta kendisi! :D

0|0
    0|0
  • Ronaldo varsa Sneijder var.

Higuain varsa Drogba var.

Benzema varsa Burak var.

Mesut varsa Selçuk var.

Di Maria varsa Amrabat var.

Varena varsa Semih var.

Ramos varsa Eboue var.,

mourinho varsa İMPARATOR var.

1|2
    0|0
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 6

• patlıcandan bile reçel oluyorsa galatasaray'dan da bi' şeyler olur..

1|0
    0|0
  • GS Schalke maçındaki gibi sağlam dinç hırslı ve anlaşmalı oynarsa neden olmasın sadece biraz özgüvene ihtiyacları var bence zor olan deplasman maçı olucak orda beraberliği koparsak 1-1 falan çok iyi olur

0|0
    0|0
    • Kendi sahamızda daha fazla zorlanıyoruz ki zeminden ötürü. Tabi ki Santiago Bernabeu farklı bir atmosfer ama dediğin gibi 1-1 lik bir skor bile elde edilse bizim sahadaki maç çok değişik skorlar ortaya çıkarabilir her 2 takım adına da zeminden dolayı.

• GALATASARAY SK Mario Jardel ile görüşmelre başlandığını KAP'a bildirdi.

0|0
    0|0
  • Why not? Neden olmasın ? :D

0|0
    0|0
  • Futbol kardeşliktir. Galatasarayla, Fenerbahçeyle güzel sonuçlar için EL ELE...

0|0
    0|0
  • Henüz tam performans göremedim ben beklerim :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...