Neden böyle birşey söylersiniz???

geçen bahsettiğim gibi eski erkek arkadaşımın dogum gununu kutladıktan sonra bı mesaj yuzunden kawga ettik kıskandı galıba we sonra bana bugune kadar guwenımı sarsacak tek bsey yapmadın bu ilk we son olsun derken ne demek istdi..we özellıkle erkekler sorum size siz ayrıldıgınız sewmedıgınız deger wermedıgınız we gerı donmedıgınız bırıne boyle bsey soylermısınız we neden soylrsınız gerı donmek gibi bir amacınız oldgndan mı yoksa baska bişeyden mı...yardımcı olursanız cok sewınırım...

0|0
2|4

En İyi Erkek Görüşü

• Klavyende bir srun var galiba v harfini w olarak yazıyor .s.s.ss

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• döner sana:))

0|0
    0|0
  • valla sorun sende değil sevgilinde.dengesiz davranıyor..

0|0
    0|0
    • aynen oyle bı anlasam amcı ne bunların hepsı dogum gununden snra oldu oneden once boyle degıldı

• sende başkasını bul..aldat kazığı yiyince akıllanır belki.

• yok ya ben baskasını almıym

• nasıl bir ilişkiniz var, ayrıldığınız sevgilinin goğum günü kutlaması, ilhinç

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• erkekler böyledir ayrılsanızda senin hala ona ait olduğunu düşünür saçma sapan kıskanır amacı dönmek falan değil sadece egolarını tatmin etmek bence.

0|0
    0|0
    • bilmiyorum ya son zamanlarda cok degıstı yanı dogum gununu kutladıktn sonra boyle oldu ondan once hıc boyle kıskanmazdı resımlerımı falan begenmezdı o gunden snra boyle oldu we bı kac arkadası bızı sewgılı bılıyr we oda buna ıtıraz etmıyr ewet kız arkadsım dıyor bsey dmıyr yanı bılmıyrm o yuzden

• sen istedikten sonra uzaklaşırsın ilkönce içinde bitir sen.

• yok emın ol herseyı denedım olmadı

• Doğum gününde ne yaşadınıız ki sana öyle bir şey dedi ?

0|0
    0|0
    • cok guzel gectı dans ettık sureklı oyle yanı snradan benım onun arkadsına attgm bı mesajı yanlıs anladı bende duzeltmek ıcın cabaladm o sırada bunu dedı

• umarım senınde hersey gonlunce olur:))amin

• İnşallah :)

Yükleniyor...