Galatasaray ' ımızın Real Madridle eşleşmesini nasıl yorumlarsınız ?

Ben turun geçilmesinin deplasmandaki maçın sonucuna bağlı olduğunu düşünüyorum muhteşem bir ambiansla arenada yeneriz REAL ' İ ordaki maç çok önemli 1-1 berabere ya da 2-1 Gs en kötü ihtimal 2-1 Real yense burda işimiz çok da zor değil ...

Galatasaray ' ız biz ne yapacağımız belli olmaz ;)

Renktaşlar yorumlarınızı bekliyorum :)

Bence turu geçeceğiz ve tarihe her zamanki gibi muhteşem bir maçı daha ekleyeceğiz ;))

0|0
5|5

En İyi Kız Görüşü

• daha önce yendik yine yeneriz! olmayacak şey değil.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Fenerbahçeliyim ama bu galatsaraylılarında bu kadar emin konuşmasına hiç bir anlam veremiyorum adamlar çıkmış inana inana real madrid i yeneriz yeneriz diyorlar. Barcelona yenemiyor daha hayırlısı deyip geçseler ölürler mi ölmezler evet. Hayırlısı olsun.

0|1
    0|0
  • Aynen renktaş.. İnanıyorum.. Daha önce yaptık yine yaparız...

0|2
    0|0
    • Hissediyorum tarihe bir zafer daha ekleyeceğiz bence kocaman bir zafer...

• ne zman bu maç ?

0|0
    0|0
  • Tahmin etmiştim sabah demiştim

link

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Arenada zemin kötü olduğu için oynamak zor ama Barcelondan iyidir Real en azından.

0|1
    0|0
  • Eğer seri başı 4 takım ayrı torbada olsa bu eşleşmeler olurdu.İlk torbada Barcelona,Real Madrid,Bayern Münih ve B.Dordmund olurdu.Ne tesadüf ki bu 4 takım birbiriyle eşleşmedi.Ama ben tesadüflere pek inanmam.Duyumlarıma göre bu 4 takımın toplarını ısıtmışlar,kalan 4 takım ise soğuk.Kurayı çeken kişi bir sıcak,bir soğuk top şeklinde çekiyormuş... Şansları %49 Galatasaray - %51 R.Madrid olarak görüyorum. Ne tesadüf ki 12 yıl önce yine şampiyonlar liginde çeyrek finale çıkmıştık ve rakibimiz yine R.Madrid olmuştu.

0|1
    0|0
  • Üşenmedin mi o kadar hayal kurmaya real madridden bahsediyoruz.

0|2
    1|0
    • Sizin hayalleriniz bizim gerçeklerimiz kendi takımınla karıstırma fazla ;)

• Sen ne ilginçsin üstad ben gs li olduğumuda söylemedim ki.

• Galatasaray lı olduguna ıhtımal vermedım sadece...

• Biz gönülleri fethettik. Bir başarı daha neden olmasın. Hayatta her şey olabiliyor tamam çok ama çok zor ama olsun real madrid i bir daha yeni mabedimizde ağırlıycağız. Yepyeni bir cehennem onları bekliyor. HAKKIMIZDA HAYIRLISI

1|0
    0|0
    • Çok ama çok zor değil zor sadece bence top yuvarlak ve biz akıllı oynayalım bizde klas ayaklar var benim hislerim tarihe bir zafer daha ekleyeceğimiz yönünde...Hayırlısı...

• link

Bence yenmeniz imkansiz ama insallah yenersiniz diyorum.

0|0
    0|0
    • İmkansızı başaran takımın adı Galatasaray siz yeterki imkansız deyin...

• Süper kupada Real Madridin en iyi dönemindeyken yenmiştik onları şimdide olabilir olmicak şey değil ama defansın böyle sağlam paslaşmalarında böyle hızlı ve tek top şeklinde olması lazım GS nin Schalke maçındaki gibi

• schalkeyı eledık ama yaptıgımız hatalara ragmen ıste o hataları real madrıd ' e karsı yapmamamız lazım kesınlıkle.

Yükleniyor...