Galatasaray-Real maçına gitmeyi düşünen bir tek ben değilim değil mi?

Beşiktaşlıyım ama bu şans bir daha zor gelir.Gidip Ronaldo'yu Mesut'u Kaka'yı Benzema'yı izlemek lazım :) Ayrıca da Real evinde 4 -5 tane atar bence ama yine de başarılar diliyorum cinconcuğa :)

Güncellemeler:
Niye sinirlendiyseniz bu kadar :D

0|0
4|8

En İyi Kız Görüşü

• Real i bende izlemek isterdim futbolcularını falan :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Eziklik yapmanın ne lüzumu var.. Cincon dediğin takımın yaptığını senin takımın yapabildi mi..

2|1
    1|2
  • Dogru dürüst Galatasaray yazmak çok mu zor geldi? Yazmayi ögrende gel.

1|0
    1|1
  • Cincon ziksin seni ezik 7enev5ahceli sikeci seni

1|5
    1|2
    • Hani salak gördümde yemin ediyorum bu kadarını görmedim.

Adam konuda beşiktaşlı olduğunu belirtmiş gelip burda Fenerbahçeli demişsin beyin yok beyin..

• sonuçta bu lafı siz çıkarttınız pis şikeciler 8jknın karganın mk

• Aptal ergen işte nasıl zoruna gitmiş :D

Erkekler Ne Diyor 8

• maça gideceksen önce takımımızın adını söylemeyi öğren! yenilebiliriz elenedebiliriz ama 4-5 tane yemeyiz hele 8 tane hiç yemeyiz!

4|3
    0|2
  • Liverpoolun Beşiktaşa attığı gibimi?Senin takımına Real kaç atar maçın 30. dakikasında Mcgeregor sahayı terk eder herhalde:)

4|2
    0|2
  • Senin cincon diye bahsettiğin takım devlerle yarışıyor avrupada birde kendi halinize bakın GS Şampiyonlar liginden elenmiş sadece lige odaklanmış olsaydı şuanda zaten şamplugunu ilan etmişti .

2|0
    0|1
  • ben deplasmandaki maça gideceğim büyük ihtimalle.Türkiye'de de kombinem var ancak kombine biletin olmadan maça girmen çok zor olacaktır 52 bin kapasite var 41 bin kombine satıldı beşiktaş gibi 2500 değil.4500 rakip takıma ayrılacak dernekler ve sponsorlar alır 3000 filan satışa çok az bilet çıkarılacak

0|0
    0|0
  • sen değil takımın komple gelsin drogbadan sneijderden ronaldodan benzemadan imza alır gidersiniz

0|1
    0|1
    • tamam panpa :D ama bizim ferdo sneijder i ikiye katlar onu da unutma:D

• Sneijder eskidendi kardesim görüyoruz oynadıgı futbolu :)

• baros boşver kardeşim daha adını söyleyemediği takım hakkında konuşmaya çalışıyor. :)

• noldu ya kasımpaşa verdi 3ün 1ini gönderdi.

0|0
    0|0
    • Ergenus soruya cevap vermek içn bu maçımı bekliyodun :D Çok mu oturdu içine dedklerim kıyamam lan :D

• bilet bulursanız gidersiniz :D

0|0
    0|0
  • güzel maç olacak

0|0
    0|0
Yükleniyor...