Fenerbahçe'miz Lazio ile eşleşti...

İlk maç kadıkoyde oynanacak. Ne dusunuyorsunuz eşleşme hakkında ?

0|0
9|30

En İyi Kız Görüşü

• dünki performans gibi oynarsa biraz zor tabi aykut kocaman sagolsun -.-

lazio güclü zorlu bir rakip ve kendi evinde cezasi nedeniyle biraz sansiz bu fenerbahce icin iyi bir avantaj aslinda umarim fenerbahce kazanir basel gelseydi keske diyorum ama galatasaray gibi sansizda degiliz :D

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

Erkekler Ne Diyor 30

• LAzio ya da Benfica diyordum. Lazio geldi.

ilk macta en az 2 tane atıp orada da 1 tane atarsak turu geceeriz

0|1
    0|0
    • gol yemeden bıtırırsek burdakı macı, ıyı olur seyırcısız sahada oynancak ıtalyada.

• burada 2-0 yener

orada 2-1 ya da 3-1 yenilsek gectik.

Ama orada kapanır 1-0 yeniliriz.

Bate ve plzen macı gibi oynarsak lazioda sans bizle olmaz. Lazio cok güclü muthiş adamları var

kozak , gonzalez , mauri , klose ,henanes bunlar deli oynuyor

• oynanmamis 180 dakika var bekleyip görücegiz.Ancak elenmeyecek rakip yoktur düsüncesindeyim iki Türk takimida bu turuda gecerse ülke puani baya yükselecek.

0|1
    0|0
  • elenmeyecek rakip değil

0|1
    0|1
  • lazio yu takip ettim bu sene kadrosu fazla geniş değil ancak italyan felsefesine nazaran daha atak oynayan bir takım.. ne kadar atak oynasa da italyan takımı ! :D zorlu bir eşleşme oldu hızlı da top oynuyorlar.. pilzen için de aynılarını diyebilirdik ama eledik. bunu da eleyeceğimizi düşünüyorum.

0|1
    0|0
  • rahat olun lazio cok formsuz son 7 macında 1 kere kazanmış ligin berbat takımı siena bile yenmiş bu takımı. deplasmanda cok berbat kendı sahasında biraz etkili fener deplasmanda berabere kalıp saraçoglunda galibiyeti alır yarı finale cıkar

0|1
    0|0
  • dünkü gibi fenerbahçe oynarsa yeniliriz.aykut bir ceki düzen vermesi lazım toparlaması lazım fenerbahçemizi.Gs işi bitti ztn.d

0|1
    0|0
  • iyi bir kura oldu.umarım fenerbahçe eleyecektir. plzensporlu bazı arkadaşlar başlamış yine yok şöyle yapar feneri yok böyle yapar diye lütfen sonradan çark etmeyelim.

0|1
    0|0
  • Lazioyu eler. bir galatasaraylı olarak öyle umuyorum yani. lazio eski gücünde değil. gerçi fenerbahçeninde kadrosu harika değil ama umarım geçer

0|2
    0|0
  • dün ki maçta bir galatasaraylı olarak fenerbahçe'nin kazanmasından gurur ve mutluluk duydum aferin len sarıkuşlar. Lazio'yu da elersiniz inşallah. :) zor oldugunu düşünmüyorum

0|1
    0|0
  • Ya yeter yine seyircisiz oynayacak tek maç. Lazio ceza almış İtalyada ki maç seyircisiz olcak. Arkadaş seyircisiz maçın tadı tuzu kalmıyor ya.

Lazioyu eleriz diye düşünüyorum kurada istediğim bir takımdı.

0|1
    0|1
  • İnşallah yarı finali görür ama son maçtaki gibi oynarsa sanmam

0|1
    0|0
  • zor rakip ama umarım turu geçen Fenerbahçe olur...

0|1
    0|0
  • ilk maça fener asılırsa tur gelir ama takımda sorun var...bir avantajımız var lazio sahasında seyircisiz oynayacak

0|1
    1|0
  • lazio eskisi kadar abartılacak bir takım değil bence ve fenerin bu maçı rahat alması lazım.

0|1
    0|0
  • adam gibi takım çıkmıyoki karşınınıza çıksa görürüm bakim ben sizi perişan edecekler ama takımlara bak bate, plizen nerde kek takım var feneve çıkıyo şansa tottenham, chelsea çıksaydı görürdüm ben sizi

0|0
    1|2
    • Real madrid sıkıntı yapmış anlaşılan. Haklısın ;)

• Lan at penisi schalke cluj braga sanki barça real city onları yenmişler simdi kendilerini avrupa devi sanıyorlar gs yensin istiyiordum ama insallah 10 tane atalar oc hak ediyonuz siz.

• fenevliler bu kadar stres yapmayın la kupayı alacak haliniz yok ya su bidonları :D:D:D

• rahat çıkarız diye düşünüyorum lazıo maçı italyada seyircisiz.

0|1
    0|0
    • Evet seyırcısız oynayacaklar, ama yınede kolay olmayacak. Insallah gecerz

• hayırlısı olsun

0|1
    0|0
  • çok çetin bir maç olacak ilk maçta koparmamız gerek 2-0 alırsak turlarız

0|1
    0|0
  • orta şekerli takım geldi inşallah geçer turu

0|1
    0|0
  • Yarı final hayırlı olsun şimdiden

0|1
    0|0
  • Ne hasta bekler sabahı,

Ne taze ölüyü mezar.

Ne de şeytan, bir günahı,

Benim bu maçı beklediğim kadar :D biraz alıntı ama şu maç bir gelse

FENERBAHÇE'M

0|0
    0|0
  • Bu yıl uefa hanımın çiftliği gibi bence en iyi takım fener orda ben fenerli değilim ama fovorim fener. Bu arada gs li arkadaşlar ne kadar az umut ederseniz o kadar az acıtır. Benden söylemesi.

0|0
    0|0
  • dün ki futboluyla bence acilen uefadan çekilsinler . küfretmediğim saniye hatırlamıyorum :(:( reziller

0|0
    0|0
    • Volkan, bekir, selçuk link

saatli bomba gibiler, ne zaman ne yapcakları bellı olmuyor. Bakma dün salih girmeseydi, bugun bu eşleşmede biz olmazdık. Umarım düzeliriz, lazio macına kadar.

• sen alexi oyun düzenime uymuyor diye göndermedin mi ? eee şimdi alexin düzeninde oynuyorsun ! ! ! derdin neydi takımı toparlayan en yetenekli adamı gönderttin. oyun düzenime uymuyor diye . salak mıyız biz . Aykut kocamandan bir cacık olmaz cacığa hıyar bile olmaz

• Orası tartısılmaz. Alex tamam gitti artık ona bırsey dıyemeyız. Fakat, sen elındekı stoch'u bıtırdın... Zico gittiğinden beri her fırsatta soyluyorum. Bu takımı zico yönetecekti, su an elımızı kolumuzu sallayarak, en az yarı fınal gorurduk avrupa maclarında.

• emdikleri pizzaları burunlarından getiricez :D

0|0
    0|0
  • keşke basel çıksaydı...

0|0
    0|0
  • ilk maç orada olsaydı daha iyiydi ama yine de ümitliyiz

0|0
    0|0
  • FENERBAHÇE STADI GÖRÜNÜMÜYLE AYNI STAD GİBİ BİR EV YAPMIŞ ADAM ALMANYADA ONU ARARKEN BUNU BULDUM SİZCE HANGİsi PHOTOSHOP ? link

0|0
    0|0
  • zor olacak

0|0
    0|0
  • Bakıyorumda millet Lazio'yu küçümsemiş beyler bayanlar Lazio bu tipik disiplinli İtalyan takımı öyle zorla elediğiniz Bate ile Plzen'e benzemez Lazio Fener'i bence eler. Adamlar her yıl Uefa'da buralarda oynuyorlar belli bir kadro deneyimleride var Lazio avantajlı yüzde 75 Lazio tur atlar.

1|0
    0|1
    • İyi bakamamışsın veya baktıgını gorememıssın, kimsenin lazioyu kucuk gordugu yok. Dıger takımlardan daha ıyı bır kura dıye konusuyoruz.

• tamam sensin.

• Lazio elerse başlık aç ben dediydim diyecem.. şu son 8'deki tüm takımlar karşısında Fener favori değildir bu bir gerçek daha Bate ve Plzen'i zor eledi.

• Kesin elendi Lazio bu Bate ile Plzen'e benzemez bala kurayla gelmişti Fener artık elenme vakti geldi

0|1
    0|1
Yükleniyor...