FenerBALçe - Lazio?

Böyle bir bal var mı rakibe bakın , bir de bizim rakibe bakın , fener'e gruplar dahi hep kolay rakipler geldi şansa bak ya ...

Güncellemeler:
borussia m. , limasso , marsilya , bate borisov , plzen şaka gibi ya Uefada o kadar güçlü takımlar var ama hiç fener'e taş gibi çarpacak takım gelmedi daha
Ligde 6. olan ezik bir takımla mücadele etceksiniz daha ne istiyosunuz ballılar siz dünyanın en ballı takımısınız.

0|0
2|19

En İyi Erkek Görüşü

• harbiden fenerBALçe :D bize PSG , Malaga , Juve gelmez ama adamlara hep kolay rakip geliyo :D

3|1
    2|2

Erkekler Ne Diyor 18

• bu soruyu bir fanatik galatasaraylı sormuştur kesin :) ben buna katılmıyorum lazio çok iyi takım fenerin daha önce oynadığı ve yendiği takımlardan daha iyi bu maç ortada bence fenerbahçe ballı olsaydı direk basel çıkardı bazı bayan futbol severlerimiz lütfen ilk önce lazionun kadrosuna baksın ondan sonra konuşsun

2|0
    1|0
    • kendileri şampiyonlar liginde oynadıkları takımlar çok zordu sanki :DD ama merak etmesinler ilk maçta madrid grantiler arenaya yedeklerini getiri belki kazanırlar o şekilde :DD

• ben diyorum bayanlar futboldan anlamaz bilip bilmeden fanatikliğini gösterirler tabi kartaliçelilerimiz hariç :) lazionun kadrosu çok kaliteli eğer baselya da newcatle çıksaydı tamam ama şuan formdalar dün turu rahat geçtiler avrupada farklı oynuyorlar bence tur şansı yüzde 50 eğer basel çıksaydı yüzde 70 fener tur atlardı

• biri şampiyonlar ligi diğeri uefa

2|0
    0|1
  • Şanslar eşit gibi. Bir Galatasaraylı olarak şu saatten sonra bize o gelmiş bu gelmiş olmaz da biz şampiyonlar ligindeyiz sonuçta;)

2|0
    0|0
  • Lazio'ya kolay rakip diyorsan , futbol bilgini (!) ayakta alkışlıyorum...

1|1
    2|0
  • lazio en güçlü italyan takımlarındandır futboldan birhabersin bari yorum yapma..not:beşiktaşlıyım

1|0
    1|1
  • kolay mı senin futtbol anlayışın bu işte :d

1|2
    2|1
  • Uzuntulerinizi ve sevinclerinizi bile bizle yaşıyorsunuz hala begenmiyosunuz:)

1|0
    2|1
  • Lazio mu kolay? Fenerli değilim ama saçmaladın :D

2|1
    2|1
  • bencede fenerin şansına çok abartılmayacak takımlar geldi. ama fenerin dünkü oyunu da gösterdi ki fenerde artık abartılacak kadar değil. keşke galatasaray ueafaya gitseydi 2. getirirlerdi.

1|1
    1|0
  • lazio dağıtır kanaryayı.

2|0
    2|2
  • Sizin gibi fanatiklerden nefret ediyorum. Galatasaray'da Fenerbahçe'de turu geçer umarım.

2|0
    0|0
  • Bal olacak birazda :)

0|1
    3|0
  • lütfen bu soruyu soran kişiye lazionun kadrosunu göstersin:)

2|0
    0|1
  • bu yazacak kadarda cesaretin olsa...

1|0
    0|0
  • adı üstünde şans işte :)

0|0
    2|0
  • dün akşamki futbolla çemişkezekbelediyesporu bile geçemezler. lazioyu eleyemezler

0|0
    2|1
  • basel harici hepsi aynı güçte

0|0
    1|1
  • galatasaray çeyrek finalde malaga bile gelseydi geçemezki shalkeyi bala şansa elediler ...lazio ayrıca güçlü bir takım kolay takım değil,ama 2 takımda elenecek

1|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Yüreğin yoksa yazmasaydın keşke böyle soruları gizliden sormak nasıl bir fantazidir.

1|0
    3|1
  • Lazio ya kolay takım diyen net futboldan anlamıyordur ! Bırakın artık uğraşmayı her yerden bir bokluk çıkarmayın Ayrıca orası İtalya ligi Türkiye ligiyle karıştırma adamlar 47 puanda

1|0
    0|0
Yükleniyor...