Hiç yanlış numarayı aradınız mı ya da mesaj attınız mı?

Eğer yaptıysanız karşı tarafın ve sizin tepkiniz ne oluyodu :D genelde beni yanlış ararlar :D bide rehberimde mesaj atcağım kişileri karıştırırm o kadar başka yok :D

0|0
29|28

En İyi Kız Görüşü

• Evet malesef benimde başıma geldi :( Dünyada ne çok manyak olduğunu öğrendim; kapatmak istemeyenler ,şarkı söyleyenler ..Geçen birisini aradım yanlışlıkla adam benden borç istedi :/

3|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 28

• Bir kiz arkadasin numarasini yanlis kaydetmisim.aradim adam cikti.kizinin adida oya'ymis.

Sen kimsin dedi :D

KIzimi ne yapacan dedi.arkadasiyim dedim onun tlf sizdemiydi dedim.

Bu benim numaram dedi,kizla konusturdu tanimiyoruz tabi birbirimizi ben yanlis numara deyip kapadim.

Tlfnu sildim (tlfdan silmisim simde kalmis)arkadastan tekrardan aldim numarasini 2 hafta sonra gene aradim.simdekini aramisim.

Adam cikti :D

Nasil yahu dedim kapadim :D

1|0
    0|0
  • hiç unutmam bayanın teki aradı ve adımla seslendi .. ve devamında bir laflar giydirmeye başladı 5 dakika boyunca sustum ve bağırdı çağırdı .. sonrasında bittimi dedim .. evet neden bir şey demiyorsun dediğinde .. aradığın numaraya bakarmısın dedim .. sonrasında 5 dk gelen özrüleri dinledim

sonrada seviştik

2|1
    0|0
  • şehvet dolu mesajları yanlış kişiye atmak kadar kötüsü yok. cevap gelmiyor, neden gelmediğini merak ediyosun falan... sonra farkettiğin zaman, telefon numarasını silip o kişiyi bir daha görmemek için dua ediyoruz. bide bunun fotograf versiyonu var. o daha da beter. kişi hemen aranmalı, mümkünse buluşulup telefondan fotograf silinmeli. utancıda daha bir başka :D

1|0
    0|0
  • ben lisede aramız iyi olan arkadaşımla görüşemiyordum. bir mesaj atayım dedim. attım konuştuk bir guzel mesajlaştık. en sonunda karşımdaki insana adıyla hitap edince karşımdaki kız o ben değilim dedi :D ben kızım dedi adım dilan :D meğer adam numarayı kapatmış başka biri almış numarayı :D

1|0
    0|0
  • Beni arayan vardi gecenin bir körü , açtım.açar açmaz aylin aşkım dedi.kafam attı,aylin duşta şimdi.ben erkek arkadaşıyım arama bidaha dedim kapattım.aylin kusura bakmasın artık

1|0
    0|0
  • bu şekilde sevgili oluyor millet

0|0
    0|0
  • sürekli aynı kişiye mesaj atmaktan kaynaklanan Yanlış giden mesajlar olabiliyor bazen Örnek: ''Olm yeni Bi manita yakaladım at '' diyip 3 senelik kız arkadaşıma yolladımmmm :))))

1|0
    0|0
  • olmazmı illaki oldu hatta bikeresinde aradım bana dadandı ikide br arıyo ergen kızlara düşmüşüm arayıp sesin ne kadar güzel dinleybilirmiyiz dediler bana :D

1|0
    0|0
  • Beni aradıklarında, yanlış numarayı aradnız diyorum. Ses tonu ve vurgudan dolayı uzatılma olmuyor. :)

Ben aradığımda da kusura bakmayın yanlış oldu iyi günler/akşamlar diyip kapatıyorum.

0|0
    0|0
  • salladığım i numara '' seni seviyorum '' mesajı yolladım :D bende seni seviyorum yavrum diye mesaj geldi :D :D

2|0
    0|0
  • arkadaşa gelirken süt al die mesaj attım.. Kadının tekine atmışım. Bi daha mesaj atma evliyim demişti.

1|1
    0|0
  • O kadar mı :D daha ne olsun beee:D

Ben yanlış yolladım bikaç kez :) o kadar :)

1|0
    0|0
  • aynen sevgilim yerine başka bir kız arkadaşa yollamıştım :) yerin dibine girsem azdı

1|0
    0|0
  • Evet hemde başıma bela olmuştu beni mahkemeye veriyorlardı ama durumu hallettim.

0|0
    0|0
  • kardeşim kadar yakın arkadaşım sevgilisine atıcağı mesajı atmıştı bir ara bende bebeğim diye geri döndüm ona ((: öl öl güldük .p :D

0|0
    0|0
  • aradım, attım.

bişi olmadı =D

0|0
    0|0
  • Hayrettin annen evde mi telefon şakası

0|0
    0|0
  • 11 yıl önce cep telefonlarının ilk çıktığı zamanlarda olmuştu... bayanın biri yanlışlıkla aradı sonrada sohbeti ilerlettik iş buluşmaya kadar gitmişti.. bu arada bayan benden 11 yaş büyüktü :) hey gidi günler hey :)

0|0
    0|0
  • Bir defasında olmuştu kız azgın cıktı sabaha kadar telefonda mahrem konular konuşarak birbırımızı tahrık ettik sabah oldugunda 5 kılo zayıflamıştım ne geceydi be insafsız karı iliğimi kuruttu :D :D

0|0
    0|0
  • esime diye baska bır kadına atmısım mesajı cok kotu olmuştum..

1|0
    0|0
  • aradım ya sorma bide sonra hatun şizofren cıktı zor kurtardım pacayı:)

0|0
    0|0
  • aradım tamam önemli degil diye tepki verip kapattı :)

0|0
    0|0
  • Geçen biri beni yanlış aradı hayatımda ilk kez ve şu an arkadaş olduk :D

0|0
    0|0
  • Ben enerjime bağlı olarak tersleyebiliyorum

0|0
    0|0
  • Msj atacağım kişiyi karıştırmam sıkıntılı bir durum :):):)

0|0
    0|0
  • çok aradım :d

0|0
    0|0
  • yanlış aradıklarım oldu tabi

0|0
    0|0
  • ben beğendiğim kızların numarasını bulur yanlş aramış gibi yapardım belki seni arayanlarda beğenmiştir eğer ben gibilerse

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 28

• Çok yapmışlığım var her ikisini de hatta eski bir arkadaşımı arayıp eve köfte ayran sipariş etmişliğim bile var:))

1|0
    0|0
  • :):):):):):):):):)

bilenler bilir, gene ben, kankam ve lise :D

bi çocuğa aşığım Lise 1.. çocuk ev telini verdi bana , daha arkadaşız ama öyle bir şey yok... ben bir gün evde takılırken.. gittim bunu aradım.. sesini dinleyip kapattım :D:D kikir kikirim ... yarım saat sonra gene aradım... kızdı bu sefer küfür etti ama ben gene kikir kikir.. sonra 15 dakika sonra gene aradım :D dinleyip kapattım , arkamı döndüm tam giderkennnn , bizim tel çaldı :S:S:S:S:S

açtım bu , baya bir küfür saydırdı :D

teli kapattım titriyorum korkudan.. hemen kankamı aradım.. yetişş sı*tım.. hemen geldi.. plan yapıp nasıl kurtulucaz ona bakıcaz..

neyse kanka farkettiki ben zaten yanlış numarayı aramışım :D:D:D:D

2|0
    0|0
  • Önemli değil diyip kapatıyordu ama bir ara çok kötü oldu. O s*rtükle gezmeye devam et sen diye 40 lı yaşlarda adamın birine mesaj atmışım kadın aradı bir sen kimsinde kocama nasıl mesaj atarsında söyle çabuk kimsin o s*rtük kim felan en sonunda zor anlattım yanlış anlaşılma oldu yanlış attım mesajı diye felan off ne uğraşmıştım ya :D Ben de çok karıştırırım arkadaşıma atacağım mesajı sevgilime atıpta çok kavgalarımız olmuştu :D

1|0
    0|0
  • hııı bundan 4 sene önce aramıstım bir cocugu yanlıslıkla yanlıs aradığımı anlatana kdr dilimde tüğ bitti kafadan kontoktı sanırım eski sevgilisi necla sanmıstı beni

1|0
    0|0
  • 3 ay önce aşık olduğum çocukla faceden konuştum o da gülücük koydu. Bence sevinçle en yakın dostuma "kanka az önce blablabla ile konuştum ve dediğim şeye güldü." Yazdım. Sonra cevp olarak "WTF?!" diye bir şey geldi. Bir baktım ki aşık olduğum çocuğa yollamışım. O an hastir hastir hastir diye diye bir hal oldum. Sonunda canım dostum ona bir yalan uydurdu ve kurtuldum =D

2|0
    0|0
  • geçenlerde aradım bir arkadaş numarasını verdi bende napıyosun diye mesaj attım numara baskasınınmış adam arıyo sen bana neden mesaj atıyorsun diyo çok fena tırsmıştım babama verdim o konuştu bir yanlışlık olmuş diye sonra adam aramaya devam ediyordu tanışalım bana neden msaj atıyosun falan diye bende açmıyordum en sonunda bir daha ararsanya da mesaj atarsan seni içeri tıktırırım babam polis amcamda hakim demiştim ondan sonra ne aradı ne de mesaj attı :D :D :D

1|0
    0|0
  • bazen canım sıkıldığında kafadan atıyorum bir numara arıyorum konuşuyoz :/

1|0
    0|1
  • lisedeyken kankama göndereceğim mesajı sevgilime göndermiştim.mesajda da nasıl yapsam da kırmadan ayrılsam falan yazıyodu.çok fena bir durumdu:(

1|0
    0|0
  • bende erkek arkadsımı kotuledıgım mesajı kız arkadasıma atıcagıma bızzat kendısıne yolladım

1|0
    0|0
  • sevgilime göndereceğim mesajı babama göndermiştim. o anda nasıl panikliyorsun önüne gelen tuşa basıyorsun gitmee gitmeee diye :@

1|0
    0|0
  • Eski sevgilimle öyle tanışmıştık :D Evet komik biliyorum ama ilginç bir tesadüftü :D

1|0
    0|0
  • Spor salonundaki en yetkili hocaya "Kaloriferi. Yakar misin , cok üşüdüm." diye mesaj attım gece 01:46'da.

0|0
    0|0
  • Aradim, birde bir guzel kufur yedim. Biippp adam!

1|0
    0|0
  • yanlıs numara dıye bısey yoktur,eski sevgili vardır,eski sevgilinin karın agrısı vardır,saka yapmaya calısan arkadas vardır,ama kesinlikle yanlıs numara yoktur :)

1|0
    0|0
  • evet aramıştım ve telefonu açar açmaz karşıdakine çemkirmeye başladım biraz öfkeliydim ama karşıdakide anlamamış dinledi sonradan yanlış oldu sanırım dedi

0|0
    0|0
  • başıma geldi :d evli brne atmşm az daha kadın adamı kesecekmşti bin bir özür ile durumu izah ettm .d

0|0
    0|0
  • evi arıyorlardı birisi salak ilanı yanlış yazmış kiralık eve bizim telimizi hep arıyorlardı.Nekadar istiyosunuz diye bende dalga geçiyordum arada

0|0
    0|0
  • Yaptığım oldu ama kötü tepkiler almadım çünkü yaptığım hatayı fark edince özür mesaji attım

0|0
    0|0
  • arada bir oluyor öyle bazen.

0|0
    0|0
  • Hayır ben atmadım ama bir arkadas sevgilisine atmak yerine bana atmıştı ortalık fena karışmıştı :-)

0|0
    0|0
  • ben aradım aşkım naber dedim kimsin dedi bide gülüyom salak salak şaka yapma gibisinden

0|0
    0|0
  • olabilir neden olmasın...

0|0
    0|0
  • Evet, yanlis kisiyi aradigimi anlayinca, özür diler hemen suratlarina kapatirim zaten.

0|0
    0|0
  • bilinçli yaptığım dönemlerim olmuştu..

0|0
    0|0
  • bazen ben gndereceğim mesajı istemeden başka kişilere gnderebiliyorm bazen hiç karşılık vermiyolar bazen de pardon kime yollamıştınız die mesaj yolluyolar

0|0
    0|0
  • off arkadasımla metroda not yazıp bluetooth la birbirimizlle mesajlaşıyoduk sonra yanlış birine nediyon pikaçu sıfatlı" yazdım bayaa bir saydırdı :D

0|0
    0|0
  • yılar önce biriniaramıştım anlışlıkla,sonra çocukla tanıştıkakerdeydi,sevgii olduk akerden bekledim falan :D

0|0
    0|0
  • banada geçen birisi aşkımlı mesaj atmış geri pardon yanlış olmş demiş anlayamdğm sevgilisinin numarası kayıtlı değilmiymiş :))

0|0
    0|0
    • benimde oyle oldu esıme atacagıma baska bır bayana attım.

rehberden no eklemem ben 2 basacagına 5 basmısım

Yükleniyor...