Galatasarayın rakibi Real Madrid! Maç kaç kaç biter sizce?

Galatasarayın rakibi Real madrid kaç kaç biter sizce :D

0|0
33|64

En İyi Erkek Görüşü

• orda 5 burada 5 atar real madrid hahahah :d

1|2
    0|7
    • ilk maç orda bide :D

• realden gs zaten 6 yedi...

ama 3 maçta... 5 tane de attı...

2 maçı kazandı 1 ini kaybetti...

eledi süper kupayı aldı, elendi çeyrek finalde...

o sizin 10 u ancak fener yer... ilk turda elenmeyip realle karşılaşabilirse :)

• sende kina yakarsin giccina hahahaha

Kızlar Ne Diyor 33

• türk takımı varken yabancıyı tutacak değilim ne olursa olsun umutlu olmak gerek. 3-2 Gs derim.

0|1
    0|0
  • 2|4
    1|2
    • Real yener falan diyoruz ama Real ile bu üst seviyelerde karşı karşıya gelemk ve ınları Türkiye'ye getirmekte iyi bişey inşallah G.Saray elense bile iyi oyunla elenir :)

• sanırım 'kapak' dedikleri böle bişe ?

• bilmem futbolla pek ilgilenmiyorum hakeden kazansın :)

0|2
    0|0
  • Hile var kurada! Hiç inandırıcı değil! her neyse, top yuvarlaktır, ne olacağı bilinmez! İnşallah kazanırız!

1|0
    0|0
  • her macta oldugu gıbı yıne yener cımbommummm :)

2|2
    3|1
    • 2 maçtada madrid 3-4 atar gsye geçer

• biz bu real madridi en iyi zamanında eledik

futbol bu bu kadar umutsuzluk iyi deyil

• 1 1 bernabau da 2 1 arenada.. bu soyledıklerıme haklıymıssın dıyeceksınız.

0|2
    0|1
  • real çok gs 0:)))

1|3
    4|7
  • real bizii üst üste koyupta neyse

2|3
    0|5
  • taraftar gözüyle bakip insan tabi kendi takiminin yenmesini ister gsli degilim ama koskoca real madrid tabiki kazanir skoruda mesut özil söylesin link

0|0
    0|1
  • madrid 6-0 gs

1|1
    0|2
  • Küçümsenecek bir rakip değil açıkcası :) Tahmin yapmakta zorlanıyorum.

0|1
    0|1
  • Galatasarayı tutuyorumd emişsinde yorumlarında Gsye giydirmişsin?

1|2
    0|0
  • zamanında fenerden yediği gibi bir 6 tanede real madridden yer naslsa alışık...

2|1
    3|7
    • izmir olmadı ama

o sizin 6 yı ancak fener yer... ilk turda elenmeyip realle karşılaşabilirse :)

• real2-gs1 gibi geliyor :)

0|0
    0|0
  • galatasaray her türlü kaybeder:)))))))))

1|1
    0|3
  • inşallah kazanıcaz :) gs <3

1|2
    3|0
  • cimbomluyum yenilcez gibime geliyor çok güçlüler :D

Ama belki bir umut berabere falan biter haha :D

0|0
    0|0
  • zaten real'i kazanmıstık yanlıs hatrlamıyorsam..

Bence gs 3-2 Real biter dye dusunuyorum

0|0
    0|0
    • cok zor

• inanmalıyız ama sonucta turkiyeyi temsil ediyoruz

Ben normal buluyorum real e karsı oyanmamızı ilk duyusta sasırsamda sonucta bizim oynadgmz yuksek bir level diyelim

• Madrid 5-0 :D

0|0
    0|2
  • elenecekler gibi ama bakalımm

1|1
    0|1
  • Allah'tan ümit kesilmez:)

1|1
    0|1
  • 4-1 olabilir

0|0
    0|1
  • real madrid 2 gs 1 olur kesin

0|0
    0|0
  • realmadrid 3 gs 2 olacak

0|0
    0|1
  • CİMBOM kazansında sonuc ne olursa olsun :)

0|0
    0|0
  • madrid atar 5 tane gs mor formayı giysinde dönsün

1|1
    1|5
  • Real 2 Gs 0

1|1
    1|4
  • Onları boşver Lazioyla eşleşmişiz biz :D

0|1
    1|1
  • vlla cok zor tahmın etmesı:) ama CIMBOM bunları da halt edecekk ınanıyorum:)

0|0
    0|0
  • Hemen elenmeyeydik iyiydi :/

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    3

Erkekler Ne Diyor 63

• Daha tarihinde hiç Real Madrid ile karşılaşmamış Türk takımları var:)

4|6
    1|4
    • Aynen öyle gülenler gülsün bakalım. :)

• Real "Mardin"- Fenerbahçe heyecanı yetiyor onlara :)

• Real şuana kadar şampiyonlar ligi maçlarında evinde mutlaka gol yedi gs ise deplasmanda tek boş geçtiği maç mencaster maçı oda gs üstün oynadığı bir maçtı. Gs deplasmanda gol atar ama real nasıl kendi sahasında gol yemişse deplasmanlarda da her maç en az 2 gol ortalaması ile oynuyor, gs orada 3-2 2-1 yenilirse yani tek fark olursa burada taraftar desteği ve zeminin kötü olmasından turu geçebilir madrid gibi takımlar hep iyi zeminlerde oynar, zemin gs nin aleyhine olur..

0|1
    0|0
  • PSG ile eşleşmelerini isterdim la, iki tane fransız takımının kapışması iyi olurdu.

Neyse Real bunlara acı acı koyucak.

1|1
    1|2
  • real:7-0 gs inş bundan fazla olmaz bu arada :S

1|2
    0|5

o sizin 6 yı ancak fener yer... ilk turda elenmeyip realle karşılaşabilirse :)

• 6S türk takımı değilki oyüzden beni ilgilendirmiyo bunlar gavurlar hep başarılı olmuştur zaten avrupada sorun yok yani ben türk takımını tutaymda

• ya bu gs nin rakipleri baska takımın taraftarlarını nye bukadar ilgilendiriyo onu anlamadım şahsen.. gs eler veya elenir soran arkadas sen bir türk olarak gs yi tutman gerek bursanınşu aniçn bir avrupa başarısı olamayacagına gçre.. kaldı ki henüz maçlar oynanmadan gs yi bu kadar yeren dakga geçen yorumlar yapmışsınız.. artık seneye hahaha falan vs.. diyelim ki gs zoru basardı ve reali eledi.. ki bu hiç olmamış bşe değil.. ozaman napıcaksın.. ? yoksa snde Gs sneijderi alsın bu şişei tersten alıcam dyen arkadas gibi olma ?

1|1
    0|1
  • İlk önce söyliyeceğim şey burada tüm Galatasarayı kötüleyenler için en azından biz sizin gibi akşam uyumuyorduk siz uyurken biz antreman yapıyorduk Galatasaray yenecek umudumuz keşilmiş değil onlar Ronaldo olabilir ama bu Galatasaray için farketmez.

0|1
    0|0
  • sonuç belli olmaz ama sonuçta bende bir fenerbahçeli olarak gs'yi destekliyorum çünkü onlar bizi yani türkleri avrupada temsil ediyorlar türk olupda realmadridi tutana türk demem ben.gs orda yenilsede sonuçta realmadridin karşısına çıkma şansı buldular.Bu galatasaray için büyük avantaj transfer yolları onların için bundan sonra hep açık olucak drogba dan daha iyi oyunucular alıcak.Real madridin karşısına çıkmak her takıma nasip olmaz

1|1
    0|0
  • Schalke 5 atar diyenler, şimdi Madrid 5 atar diyor. Galatasaray Drogba'sız, Muslera'sız, Melo'suz Madrid'i kendi evinde başa baş zorladı 2-1 kaybetti.

Bana kalırsa orda 2-0 alır, burda 1-0 ile eleriz.

1|1
    0|0
  • R.M=4 GS=0

1|2
    0|3
  • Yener diye umut ediyorum ..

Beşiktaşlıyım ..

1|1
    0|0
  • Real Madrid ezer gibi gözüküyor ama "Bir Türk Cihana Bedeldir" diyede bişey var :)

Almanlara koyduk İspanyollarada koyarız :)

Birde İtalyanlara koydukmu tamamdır :))

0|1
    0|0
  • ligin 2 gol kralı aynı maçta bulşacak çok gol olur bence

0|1
    1|0
    • Burak yılmaz bir cacık yapamaz zaten ronaldonun taklidini yapıyordu ronaldo benzetçek bir güzel :D

• ronaldo kadar gol atmış

çok art niyetlisiniz birdenbire madrit taraftarı olmuşsunuz

böyle devam ederse çok deyişirsiniz

• bu tolunayı görürse söylesin ya cevap versinya da bilmeden konuşmasın art nyet bu yorumun neresinde gözleri dönmüş bu gslıların madrid taraftarı kimmiş? ben salı akşamı senden daha çok bağırdım ama at gözlüklerinizle etrafa baktığınız için hiç bir şeyin farkında değilsiniz

• burada 2-1 galatasaray

orada 2-2 berabere

ve biz tur atlarız

1|1
    0|0
  • Bildiğim tek bişey var gs kazanırsa yıllarca dillerinden düşmez .

1|1
    0|0
  • galatasaray avrupada fazla şaşırtma olasılığı olan bir takım artı olarak uzun zaman sonra ilk kez schalke maçını izledim gsnin hücum gol yemezse reali devirme ihtimali var bence skor 1-0 olsun gsnin olsun

0|1
    0|0
  • 1-0 olsun bizim olsun ulaaaaan

En büyük Galatasaray. Bekle bizi Bernabeu :D

1|1
    0|0
  • Shalke için fark atar diyenler bgün Real için, Yarın sivas için sonra bursaiçinde der, standart konuşmalardan çıkın.. Azimle oynayan çok koşan kazanacaktır :)

1|1
    0|0
    • Shalke için kimse fark atar demedi ki kura çekilince Shalke çıkınca yöneticeler göbek atı kesin geçer diye ama gördünüz zar zor geçtiler kardeş 2 maçta en az 5 gol yer gs maçlar oynanınca hatta gel buraya

• yaa bırakın bunları, ilk maçta shalkeyi gördükten sonra hezimeti izleyeceğiz akşam diyen fenevli doluydu ortalık kardeş... Herneyse 5 te yense 10 da yense son dakikaya kadar takımımdan umudumu kesmem bunu bana inandırım bir takım Türkiye milli takımı bir diğeri Galatasaraydır :)

• valla kardeş ben fbli değilim bursasporluyum olaya tarıfsız bakıyorum ki çok zor

• adamlarla 3 maç yapmışız 2 maç almışız bu arada biz istersek yeri yerinden oynatırız ne devleri yendik bunuda yeneriz

0|1
    0|0
  • İmkansız değil galatasaray mancester united'a 10 kişiyle defans yaptırmış takım madrid engel olmaz :)

0|1
    0|0
  • fenerbahçeliyim ama böyle maçlarda galatasarayı desteklerim. açıkçası objektif olarak maç tahminim;

ilk maç; real madrid : 3 - galatasaray: 1

ikinci maç: galatasaray: 2 - real madrid: 2

0|0
    0|0
  • Oynanmadan bilemeyiz atıp tutmayalım evet madrid bu ama yine de sahada görelim neler olduğunu

0|1
    0|0
  • realmadrid'i bu kadar abart mayın onlarda etten kemikten sonuçta mesele ortaya takım oyunu sergileyebilmek

0|1
    0|0
  • zor ama madridte 1-1 istanbulda 0-0 yatarsak tur bizimdir :D

0|2
    0|0
  • gönül ister malagaya da juventus çıksın olsun barcelona çıkmadı ya barcelona şampiyonlar liginde real madridten iyi oynuyorlar gsye iki maçta 3-4 atardı real madridliyim çünkü ronaldoyu bir sempatim var ama barcelonada kolay kura seçti bu sene final oynar kupayı alırlar bence

0|0
    0|1
    • bende madridi destekliyorum madrid direk sonuca gidip bitirmek istiyor barça-real finale kalır senin dediğin gibi

• real madrid gsyi yense bile final oynayamazlar malesef final barcelona bayer münih olur ayrıca gs maçında ronaldo oynamayacak diyorlar doğrumu valla benbir beşiktaşlı olarak ronaldo gibi birini yakından izlemek isterim

• real madrid ligte şampiyon olamadılar zaten bu sene gitti bu sene 1 kupa finale kaldılar bide şampiyonlar ligine kaldılar ölümüne oynıcaklardır yani ben final maçı barça-real olur diyorum yok ya ronaldo sakatlanmazsa ilk 11 çıkacak şuanlık bişey yok maça daha 20 gün falan var

• 7+ biter :D

0|0
    0|1
  • bunu neden gizli soruyosun

0|1
    0|0
  • Real madridi büyütmeyin bu kadar uyuncularının hepsi artist adamlar gs liler aç adamlar saldırırlar yani rahat olun ;)

0|1
    0|0
  • Final maçı gibi bir kura. Final de devirdik yenemediğimiz bir takım değil.Aynı güçteyiz. Yenersek şölen olur dünya da.

0|1
    0|0
  • her ne kadar Türkiyenin En Büyük Takımının Taraftarı olsamda 6s avrupadaki tüm maçlarını kazansın isterim ancaaak ilk maç real 3 6s 1 ikinci maç içinde 6s 1 real 1 olarak hissediyorum

0|0
    0|0
  • Üst biter:) 3-1 gibi

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    33
Yükleniyor...