Çeyrek finalde rakibimiz Real Madrid..

arkadaşlar çeyrek finalde Galatasaray- Real Madrid eşleşmesi çıktı.. ne düşünüyorsunuz..

0|0
10|24

En İyi Erkek Görüşü

• Eğer seri başı 4 takım ayrı torbada olsa bu eşleşmeler olurdu.İlk torbada Barcelona,Real Madrid,Bayern Münih ve B.Dordmund olurdu.Ne tesadüf ki bu 4 takım birbiriyle eşleşmedi.Ama ben tesadüflere pek inanmam.Duyumlarıma göre bu 4 takımın toplarını ısıtmışlar,kalan 4 takım ise soğuk.Kurayı çeken kişi bir sıcak,bir soğuk top şeklinde çekiyormuş... Şansları %49 Galatasaray - %51 R.Madrid olarak görüyorum. Ne tesadüf ki 12 yıl önce yine şampiyonlar liginde çeyrek finale çıkmıştık ve rakibimiz yine R.Madrid olmuştu.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• Alir"IZ" (Besiktas'liyim) ALLAH'in izniyle !

0|1
    0|0
  • Gsnin gote geldigini dusunuyorum

1|4
    1|1
  • 8-10 tane gol yiyecek diyorum

0|2
    1|4
  • bu real in GS takıntısı var abi...

bu kaçıncı yaaaa

0|1
    0|0
  • Gönül isterki galatasaray alsın ama bu bir mucize olur :)

0|1
    0|0
  • Ronaldoyu izleyeceğiz diyorum. Fark yemeyiz ama yeneceğimizi düşünmüyorum.

0|3
    0|0
  • Real alır gibi

0|1
    0|0
  • ne düşünücezz şansss..

0|0
    0|0
  • 2-1ya da 3-2real alir .

0|0
    0|0
  • galatasaray sakatlık konusunda şanslı bnce ronaldoo sakatlanıcak görürsünüz :D :D :D

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 23

• Bende fenerliyim gs alsın isterim ama bu takımda boş degilki son yılların favorisi barçayı 2 defa yendiler bu sene. Gs schalkede bile zorlandı.Şans belkide alabilirç Fenerbahçe chelsea ile eşleştiğinde chelsea fenere gelene kadar 8 mac yapmış kmse yenememişti ama fenere geldi yenildi.Umarım turu geçer

0|1
    0|0
  • Bazı arkadaşlar İmkansız demiş niye Real Madiridin La ligada ne kadar dandik takımlara yenildiğini çok iyi biliyoruz sonucu bilmem ama sahada sonuna kadar savaşan bir Galatasaray olacak

0|1
    0|0
  • çekebileceğimiz en kötü kurayı çektik. hayırlısı olsun... reali finalde bekliyorduk ya :(

0|1
    0|0
    • real barça çok iyi olurdu biri giderdi.. ama hayırlısı ya ben galatasarayın kolay takımlarla oynadığı maçlardan daha çok korkuyorum

• kolay takım yok zaten de. hani real ya da juventus gelmesin isterdim. realle barcelona eşleşemez zaten aynı ülke takımı olduklarından. ancak yarı finalde eşleşebilirler. bayernya da barcelona geleydi bize iyiydi... şu 7 takımdan yenemeyeceğimiz tek takım realdi...

• severek izleyeceğim ve takımımı destekleyeceğim eşleşme olacak. elensek de ellerim çatlayana kadar alkışlayacağım karşılaşma olacak. ayrıca zamanın da real madrid'e koymuş bir taraftar olarak tekrar koymanın imkansız olmadığı bir karşılaşma olacak. o kadar.

0|1
    0|0
  • daha zoru yoktu

0|0
    0|0
  • Bizim Sadri KS de napıyo la dedim

0|1
    0|0
  • Herne olursa olsun ben Gs nin almasını isterim.Fenerliyim ama olsun Hepimiz kardeşiz

0|2
    0|0
  • İki dünya devi tekrar karşı karşıya geliyor söyleyecek başka bir şey yok;)

0|2
    0|1
  • İnş GS için güzel şeyler olur

0|1
    0|0
  • güzel sonuç olacak

0|1
    0|0
  • real madrid eskisi gibi güçlü değil eşitiz.

0|1
    0|0
  • şimdi mantıklı düşünmek gerek bu 2 takımı aynı kefeye koymak saçmalıktan başka bir şey değil. ama öte yandan ben fark olacağını düşünmüyorum. tabii ki galatasarayın şansı daha az ama kaliteli 2 maç izleyeceğiz en azından.

0|0
    0|0
  • Zor ama neden olmasın .

0|0
    0|0
  • Maç Sonucu: Schalke 2-3 Galatasaray

0|0
    0|0
  • Boğulacaksa büyük denizde boğulsun

0|0
    0|0
  • Galatasaraya yazık oldu.

0|0
    0|0
  • +7 oynayın derimya da adamlar kendilerini yormak istemez +3 oyna yeter :)

0|0
    0|0
  • geçmiş olsun :D

0|0
    0|0
  • Fuck all teams. step by step.

Dedim ki Gs yenecek.

0|0
    0|0
  • tamam ya.. finalin adı belli galatasaray - ? fazla lafa gerek yok :)

0|1
    0|1
  • link 10 dakikadır arlıksız gülüyorum bu link e :)

0|1
    0|0
  • Bir Türk atasözü derki G..te giren şemsiye açılmaz :)))

1|1
    0|0
  • madrid alır

0|1
    0|0
Yükleniyor...