Galatasaray-Real Madrid eşleşmesi hakkında yorumlar neler? Tur şansı nedir temsilcimizin?

Galatasaray-Real Madrid ile eşleşti. Tur şansı nedir temsilcimizin ?

0|0
22|52

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 22

• ben yeneceğimizi düşünüyorum.. Eger bıraz ınancları varsa, kendılerıne guvenıyorlarsa cıkar oynarlar... Yıllardır avrupada abarttılar bu takımları yenilmezmiş gibi gösterdiler.. Psıkolojık baskı kurdular.. Galatasaray bu onyargısını kırıp adam gıbı oynarsa yenmemız ıcın hıc bır sebep yok..

3|0
    0|1
    • Umarım, başarır Galatasaray :)

• nasıl sebep yok allah aşkına ya. cristiano ronaldo var yetmez mi bu.

• ronaldo tek çıksa yeterlı zaten :D fatıh terım tutup sabrıyı ılk 11 e koyarsa olan olur zaten :D

• Zor ama imkansız değil , siz kimleri yendiniz yahuu ...

2|1
    0|0
  • Pek şansımız yok ama hiç belli olmaz.

2|2
    0|0
  • Kaç yıldır sporun içindeyim ve öğrendiğim tek bir şey var : önemli olan rakibinin kim olduğu değil senin kim olduğundur.Sonuçta maç berabere başlar.Ben güveniyorum takımıma.Gönlüm maçı almasından yana olsa da sonucu bilemem ama kendilerine yakışanı yapacaklarından eminim.Sonuçta kalitenizi her zaman maçın sonucu belirlemez, maç içinde yaptıklarınızda önemlidir.Galatasaray mükemmel bir takım olmayabilir(benim için öyle olsa da ) ama Real Madrid'de o kadar büyütülecek bir takım değil.

0|1
    0|1
  • real madrid kendini çok üstün görecektir bu da aleyhine işleyebilir. daha önce yendik şimdi neden olmasın

1|0
    0|1
  • Tur şansı diye bir şey yok. Rüya görmeyin mucize beklemeyin. Beraberlik bile çok iyi

1|2
    1|1
  • malagaya gelse bile sansının olmadığını düşünüyorum real madridden fark yemezse iyidir.

0|1
    1|0
  • Hala şoktayımmm... :) Gerçekleri Tarih Yazar Tarihi de Galatasaray'ımız... <3

3|1
    0|0
  • çok iyi oldu bir de real madridi yenersek çok güzel olacak ancak işimiz kolay olmayacak shalke maçında yapılan hatalar yapılmamalı daha çok çalışılmalı

0|0
    0|0
  • Burada 1 tane atsak onlar orada 4-5 tane atsa. Yada Berabere kalıp sonrakinde fark yesek yok abi yapamıyacaz bu işi lkdjflksfk

Romeodan alıntı

0|1
    1|0
  • zor ama imkansız değil ki zoru başarmakta Galatasarayın işidir...

0|0
    0|0
  • mantikli bakarsak olaya gecmis olsun diyorum

1|1
    0|0
    • işte gerçekçi birisi yazık oldu gs ye.

• Rencide Porsuk dikkatimi çekti :D cuma gunüüü :D

• ahahaha cumaaa günüüü XD

• Tarihte 3 kez karşılaşmışlar ve 2 kere galatasaray kazanmış. Allah yardımcı olur da inşallah yine kazaniriz neden olmasın

0|0
    0|0
  • boğulacaklarsa büyük denizde boğulacaklar.. başarılar.

0|0
    0|0

• nys bn bsy dmyrm ztn.s.s.s

0|0
    0|0
  • Maça çıkmasak da olur o derece kötüyüm :D

0|1
    1|0
  • gs lıyım ama takımıma guvenmiyorum bu konuda

0|0
    0|0
  • hala tur şansımı diyosunuz ronaldo tek cıksa yeter amk :D beraberlik bir mucize

0|0
    0|0
  • tamam hayal dünyasında yaşamaya gerek yok ama galatasarayımızda da fena oyuncularımız yok hani

0|0
    0|0
  • elendik ama olsun

0|0
    0|0
  • bence bız reali eleyebiliriz iyi değiller bu sene futbol bu belli olmaz ama eleme sansımız var biz potansiyeli olan bir takımız kesin eleriz demiyorum ama bellıde olmaz

0|0
    0|0
  • real madrit galatasarayın cıcığını cıkarcakk real madrit kım gs kimmmm gs daha alt lig takımlarına yenilen takımmm pehhhh real madrit gs gibi bir takımla oynuyağııcı için utanır yaniii

0|1
    1|1
    • Uzaklaş buradan

• sadece gercekleri yazıorum katılan katılır katılmayan katılmaz umurumdada değil gercekler bunlarrrr

• sen real madritin takım kadrosuna bakta felakketin gs veya fenerbahcenın 5 oyuncusu real madritin 1 oyucunsuna denk gelmez ronolda mesut özdil alvora diego vs vs vsvs

Erkekler Ne Diyor 51

• abi konuşulucak bişi yok adamlar futbolun babası yani avrupanın kralı bir taakımla karşılaşıcak yani kendimizi kandırmaya gerek yok yenilicek galatasaray yani bunu galatasaray yönetimide açıkladı biraz zor diye yani adamlarda yıldızlar var bitane sıradan futbolcu bile yok.Malaga gelseydi onu bir ihtimal bile olsa geçerdi.Bazı arkdaşlar bizim burağımız var diyorlar la burağı gidip onunla karşılaştırmanız bile saçmalık gidin guizayla karşılaştırın ne diyelim hayırlısı türkiyeyi temsil ediyor dilerim geçer ama %1 bil bir şans yok...

0|1
    1|0
  • eğer malaga ya eleniceksek real madride elenmeyi tercih ederim, çok güzel 2 maç oynıcas, izlices, maç öncesi, sonrası mourinho bizle ilgili açıklamalarda bulunacak, dünya yıldızlarını izleme fırsatını bulucas, Drogba, Sneijder bu maçlara çok özel hazırlanacakları kesin, elenirsek Şampiyonlar ligi çeyrek finalisti olarak başarılı sayılıcas, fakat Real Madrid'i eleyip de yarı finale çıkmak demek tüm odakların Galatasaray üzerinde toplanması demektir, neler kazanıcas kim bilir,Fatih Terim oyuncuları cesaretlendireceğinden eminim, ne olursa olsun 3 maç oynamışız Real Madrid'le ve 2 sini biz kazanmışız, bu istatistik bile göğsümüz kabarık Barnebau çimlerine çıkmamıza teşvik edecektir, sabırsızlıkla bekliyorum 1 hafta arayla oynanıcak iki maçı, elimizden gelen herşeyi yapıcas, şans da bizim yanımızda olursa umutluyum, inançlıyım

0|1
    0|0
  • Real rehavete kapılırsa bizim işimize gelir ama Morinho Galatasarayı tanıyor ve ligden ümidi kesti Ş. Ligine asılacaklardır yani ilk maçta rehavete kapılsalar bie 2. maçta kendini toparlar ve bizi zorlar ama imkansız diye bir şey yok neden olmasın Kimileri 0 çeker demişti bize ama çeyrek finaldeyiz :)

0|1
    1|0
  • Tam Galatasaraya göre bir rakip:)Biz içeride dandik takımlara yenilebiliriz ama avrupada tam bir aslanızdır.Zamanında onun gibi çok takımları Fatih hocayla dize getirdik yine getiririz:))))

1|0
    0|0
  • tur şansı maalesef az

0|0
    1|1
  • Galatasaray'a en güçlü 2 takımdan birisi çıktı işi çok zor ama futbol'da mucizelere de yer var bu oyun işte bu yüzden seviliyor gününmüz futbolunda sürprizler olabiliyor eskidenmiş öyle 6-7 fark yemeler şimdi çıkarlar başa baş oynamaya çalışırlar ama tabi Real büyük favori inşallah temsilcimiz iyi futbol ile Real'i zorlayarak göğsümüzü kabartır elenseler bile çatır çatır oynayıp elensinler.

1|1
    0|0
  • vakti zamanında efsane takımı yenip süper kupayı almıştık yine kazanabiliriz madridin bu sene gidişatı dalgalı

1|0
    0|0
    • ilk maç burda olsa daha iyi olabilirdi sanki ama

• yok yok böylesi daha iyi en azından iyi bir zeminde oynarız ilk maçı 2. maça madridliler düşünsün artık :)

• link sabri sarıoğlu vs cristiano ronaldo...

Hem fizyolojik hem de sistematik değerlendirmek lazım bu eşleşmeyi. :)

0|1
    1|1
  • biz schalke maçının ilk yarısındaki futbolu oynayalım yenemeyeceğimiz takım yok ALLAH ın izniyle.

1|0
    0|0
  • burda kendı sahamızda fazla yemeyız 3 tane burda yesek 5 tane orda yesek 1 tanede onlar kendı kalelerıne atsa toplamda 9-1 bıter

0|0
    1|1
    • yaşın da tutuyor ama... aklında kalmaıştır senin takım real "mardin" le oynarken tabi...

Galatasaray-Real Madrid: 2-1 süper kupayı aldık

Galatasaray-Real Madrid: 3-2

Real Madrid-Galatasaray: 3-0

2 yenmiş 1 yenilmişiz, 5 atıp 6 yemişiz, 1 eleyip kupa almış, 1 elenmişiz...

o rüyandaki 9 u ancak fener yer yani...

• ıste bende oyuzden oyle dedım zaten super kupayı elınden aldık gene nıye yenemeyelım dedım amaşu anıspanyada super kupanın ıntıkamı konusuluyor anlıyacagın adamlar bılenmıs ıntıkam ıcın gelıyorlar

• 3 Nisan 2001: Maç sonucu: Galatasaray-Real Madrid: 3-2

Real o zaman da efsaneydi...

ilk yarı skoru da şuydu:

Galatasaray-Real Madrid: 0-2

birileri real "Mardin" ile oynarken biz real "Madrit" i yeniyorduk...

favori tabi ki real... ama Galatasaray'ın şansı da çok düşük değil...

0|0
    0|0
  • Buraya kadarmış...

1|1
    1|2
  • tüm camiaya gusül aldırmak lazım, bu iş gitmez böyle ..

0|1
    1|0
  • Çok iyimsersiniz. Polyanna bile bu kadar iyimser değildi. Arkadaş takım mükemmel, teknik direktör dünyanın en iyisi... Daha ne bu umut

0|1
    1|1
  • Daha önce yendik, niye tekrar yenemeyelim..

1|0
    0|0
  • zor bir maç ama GALATASARAY zaten zoru seviyor kolay maçlarda hep salık oynarken zor maçlarda güzel asılıyor maça. bir süpriz olabilir

1|0
    0|0
  • ben ilerleyebileceğimizi sanmıyorum. Çok şanssızız

0|0
    0|0
  • Biz Tarih yazmayı severiz Real Madrid iyi bilir :)

0|0
    0|0
  • Bende şimdi açıcaktım konuyu, şansınız hiç yok kötü oldu bu ama en azından yıldız oyuncuları görücez o bakımdan düşünmek lazım keşke real yerine barca gelseydi.

Başarılar şimdiden.

0|0
    1|0
    • Galatasaray'lı değilim :)

• :D Sowda öyle oldu eskiden sf oynardı çokta iyi oynardı Aykut Kocaman aldı sowu sol kanata attı.. Sol kanata alıştırdı şimdi tekrar sf ye koydu iş yapamıyor. :D Kanata alışmış .:D

• aykut kocamanın yaptığı zaten daha da büyük olay hadi sneijder orta saha yahu sow forvet iki katı zarar veriyor :D

• Beşiktaş 8 harfli 8 yedik .. Galatasaray 11 harfli .. Yoksa AMAN ALAHHIM !

0|1
    0|1
    • korkma korkma biz daha önce 3 kere oynadık bu takımla... ilk turda hemen elenmediğimiz için sık sık karşılaşabiliyoruz... size 1 defa denk gelmiş sanırım :)

toplam 3 maç yaptık demiştim... toplam 6 gol yedik... 5 tane de attık...

harf marf bunlar sizin işiniz yani :) bize uymuyor...

• drogba var, hamit var, muslera var,burak var...

size gore hayal adam 8 gol attı şampiyonlar liginde...

tamam bir hagi değiller ama varlar :)

• ya abicim yapma gözünü seveyim bu tamam gs lisiniz inancınız tam eywallah biz olsak bende senin gibi derdim eminim .. ama i buraklada ronaldoyu kıyaslama be :))

• Hayırlsı olsun Bir fenerbahçeli olurak can-ı gönülden söylüyorum ki inşaallah Galatasaray kazanır. Dualarımız o yönde...

0|0
    0|0
  • Real Madrid oyunu ciddiye alacaktır.Galatasarayın işi zor...

0|0
    0|0
  • gol kralının belli olacağı bir maç kim elenirse gol kralığından düşer. burak mı ronaldo mu :D

1|1
    0|0
  • galatasary %45 alablir neden olmasın şuana kadar real madrid gs 3defa karşı karşı ya geldi 2sni galatasaray aldı 1 ya beraberlik ya da yenilgi emin delim ozaman hem zidane vardı ve almışt k

i

0|0
    0|0
  • alırız alırız zamanında ronaldo değilde zidane vardı yine almıştık şimdi niye olmasın ronaldo kimmiş amk.

0|0
    0|0
  • link guzel caps :D

0|0
    0|0
  • Bence çok talihsiz bir eşleşme oldu :) ama yinede bu işler hiç belli olmaz Galatasaray 3 - 2 Real Madrid diyorum :) ama deplasmandaki ilk maçta iyi bir fark gelecek diyor içimden bir ses :)

0|0
    0|0
  • hakem pierluigi collina olsaydı elerdik...

favori real... ama imkansız değil...

ilk maçın orada olması avantaj...

0|0
    0|0
  • buraya kadarmış

0|0
    0|0
  • %65 Real Madrid %35 Galatasaray.

0|2
    1|0
  • Erkekler Devam
    21