Allahım neden beni farklı biyerde yarattın ki sen?

bunlarıda kız yarattın ama farklılar beni neden Türk kızlarının ortasında bıraktın istesen ABD - Rusya vs yarattabilirdin benim sucum neydi ? sizin görüşleriniz nelerdir ? haksızmıyım

yabancı kızlar link

türk kızları: link

• Katılıyorum sonuna kadar haklısın
    8% (1)33% (3)18% (4)Oy Ver
  • Hayır değilsin
    92% (12)67% (6)82% (18)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
11|16

En İyi Erkek Görüşü

• sorma ya türk kızlarının yapısı da kötü arkadaş :d

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• ya kardeşim yabancı kız dıye koydugun kısıler amerikanın unlu sarkıcıları türk kızı dıye koydukların kendıne bakma ımkanı olmayan muhtemeln doguda yetısmıs kardesler yanı. surda aklın mantıgın alıyo mu senın allah askına ?

4|0
    0|1
    • tamam genele bakalım bacım ? rus kızları türk kızları geneline bak bi

• rus erkeklerı türk erkeklerı genelıne de bakalım o zaman arkdasım ! yaratan boyle yaratmıs yanı kendı halkını rezilleyerek eline ne gecıyo merak edıyorum

• link link ama sende o rusların yanına yakışacak biri değilsin =))

0|0
    0|0
    • saçmalıyorsun böyle erkekler hakikaten türk kızlarını bulmasın .. çünkü kendilerinin farkında olmadan burnu büyükler ama hiç bir değiller =) neyse

• kendini böyle kandırmaya devam et haydi hoşçakal =))

• ABD deki, rusyadaki hatunlarda oturmus seni bekliyorlardi

nerdeeee kaldi bizim kamillll nerde kaldi bizim kamillll diye ic geciriyorlar :)

2|0
    1|0
    • taksimde cok var bekliyorlar gelmemiz için rahat ol sen

• ehhh biliyorlar hayir diyemicenizi her dediklerini yapacaginizi

kulanacak kulanacak atacaklar

akili ol :D

yoksa niye gelsinler türkiyeye.Türk erkekleri cokmu yakisikli.

Bende yurdisindan geldim ordaki erkekleride gördüm burdakileride yani.

Sonuc olarak konusursam her memleketin kendine göre güzel insani var.

• sende gitmiş en kezbanını bulmuşsun be kardeş :D

0|0
    0|0
    • evet öteki türk kızları güzel bu kadar rahat rekabet olmazdı yoksa

• türk erkekleride italyan erkekleri kadar yakışıklıydı zaten demi

0|0
    0|0
  • sen beni görmemissin ki ):

0|0
    0|0
    • klavye güzelleri burda bütün kızlar adriana lima zaten

• suanda eminim bıyıklı bir kezbanla yazısıyorum ama siz laftan anlamassınız okey o 1000 basarım dediğin kızların tırnağı olmassın dostum okey?_

• kafsyi indir bakim asagida ne gorceksin. simdi klavyeyi birak ve isine don pamp.

• Tüüüüüüü reziiiil

1|0
    0|0
    • neden hakarete uğruyorum ? gercekler

• rus ve abd kızlarıda seni bekliyordu

0|0
    0|0
    • taksimde ruslar bekliyor türk erkeklerini sıkıntı yapma

• iyide ozamn diye türk kızları böyle diye hakaret ediyorsun

• hakaret etmiyorum türk kızlarında iyi olanları var örn : tuba büyüküstün vs gibi ama genel olarak daha güzeller dedim bu ülkede ifade özgürlüğü var ama sözde fikrini söyliyince hemen geri kafalılar başlıyor hakarete

• işte o nun diğer erkeklerden farkı link

0|0
    0|0
    • ben türk kadınını kötü demiyorumki tamam fedekarlar herseye katlanıyorlar ama güzel değiller sorun orda

• mesela dedim sonuçta dış görünüş diyorsun kimse tipini kendi belirlemiyo sadece yazık diyorum bu nasıl bir yerme yaftalamadır kadın değil erkeğede yapılsa asla onaylamam bu şekilde insan aşağlayanları sevmiyorum insana insan gözüyle bakabildiğimizde zaten bir yerlere gelicez yaşında küçük değil ki ne diesem boş

• neyse isa hepimizi kutsasın :P

• seni tutan ne git abd rusyaya selena ile miley seni bekliyordu zaten te alam allah bilir tipsizn tekisindir :D

0|0
    0|0
  • sen öce kendi tipine bak eminim tipsizin tekisindr

4|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 15

• sanki bana türk erkekleri brad pitt'te türk kızlarını eleştiriyorsun :D

4|0
    0|0
  • Haha :D Yabancı olarak nitelendirdiğin yabancı ünlüler, Miley Cyrus ve Selena Gomez. Yani bu görünen yüzü ve hepsi böyle değil sen de biliyorsun :) Türk kızları fotoğraftaki kadar da çirkin değil, örneğin ünlülerden aklıma ilk gelen iki isim Pelin Karahan ve Beren Saat. Ünlü ve kamera önünde bulunan kesim hep kendine dikkat etmek zorunda. Fakat sivil hayat olarak değerlendirecek olursak durum farklı, verdiğin linklerdeki kadar değil :)

1|0
    0|0
  • amerika link

türkiye link

0|0
    0|0
  • Şu muhabbet hiç bitmez:

Lisede: Ünv.'de kızlar teklif ediyormuş oğlum.

Ünv.de : ABD-Avrupa ve Rusya da kızlar teklif ediyormuş oğlum...

.

.

Gider ha gider... İnanma böyle şeylere... İsteyen her yerde bulur aradığını. :))

0|0
    0|0
    • ünide kızların teklif etmediğini bire bir yasadım :D tecrübeyle sabit yani ama ötekiler doğru olablir üstelik doğuda fillanda okumadım ist ünilerinde bile teklif yoksa geç o işi

• İşte bende onu diyorum, olan heryerde oluyor geç bu lafları...Sadece ortamını kur, yoluna bak...

• Türkiyede de çok güzel çok hoş hatunlar var misal link

1|0
    0|0
    • her yer izmir değil :)

• hepsi böyle değil derken istanbulda taksim etiler kadıköy gibi yerlerin dısına cık hepsi carsaflı göremiyorsunki :)

• e o konuda haklısın diyecek bişey yok malesef öyle

• geçen yıl geldim türkiyeye amerikada büyüdüm yaşadım ve haksızsın.güzellik olarak eksik yok ancak türkiyedeki kadınların malesef burnu çok yukarıda saat soruyorsun bişeyler içelim demiş gibi tepki veriyorlar.

0|0
    0|0
  • türk kızlarımızın beğenmediği bizler avrupalı hatunlar için birer nimetiz ((:

0|0
    0|0
  • Hahahahahah. Aynisini biara bende düsündüm. Aklimdan amerikaya tasinmak gecti. Ama sonra disari ciktim ve yasadigim yerdede baya güzel kizlari oldugunu fark ettim :-) Sanada aynisini tavsiye ederim cik bir etrafi dolas hafta sonu.

0|0
    0|0
  • nerde doğduğuna değilde ne olduğuna bak ünlümüsün paralımısın şan şöhret sahibimisin önce onu bil. zaten bütün kızlarda sıraya girmiş seni bekliyorlardır. elindeğilerle yetinmelisin kardeş

0|0
    0|0
  • Git orada yaşa kardeş o zaman burada seni tutan ne

1|0
    0|0
  • Dert ettiğin şeye bak.Sen zaten yakışıklıysan, Türkiyede de var güzel kızlar, onlarla takıl.

0|0
    0|0
  • Dertli! :)

0|0
    0|0
  • Can sıkıntısı adama neler yaptırıyor :)

0|0
    0|0
  • en azından havalı değiller dışardakiler :D

0|0
    0|0
  • Türkiyede maliyetin ucuz ondan burada yaratmış seni:D

3|0
    0|0
Yükleniyor...