Az yiyorum.+spor yapıyorum kilo alıyorum, lütfen yardım ?

O kadar moral bozucu bir durum ki , kilo vermeye karar verdim 163 boyunda 66 kiloyum ,1 hafta az yedim 1 kilo aldım hadi spor yapayım dedim 2 gün spor yaptım 1 gr vermedim, 20 km bisiklet sürdüm az yedim ertesi gün yarım kilo aldım, şaka gibi geliyor artık , en azından 1 kilo vermiş olsam yine iyi , diyete baslamadan önce daha zayiftim , lütfen yardımcı olun

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• Vücut çok aç kaldığında ve ya zorlandığında elinde olan kaynakları depolama eğilimindedir. Spor sonucunda kaslar yenilenirken ödem oluşur bu da su demek, yani vücudun daha fazla su tutar. Kendini kilo vermeye şartlandırmaman bence en iyisi olur. Spor yaptıkça kas kütlen artar, kas kütleni arttırman hacimce kendini belli etmez ama ağırlıkta kendini belli eder. Demem o ki yaptığın sporlarla yağ yakıyor olabilirsin ama aynı zaman da kaslandığın için ağırlık olarak umduğunu bulamayabilirsin. Senin için önemli olan ağırlığını düşürmek değil yağ oranını düşürmek olmalıdır. Tekrar soruna gelirsek vücudunu çok zorlamadan ve aç bırakmadan düşük kalorili yiyecekleri sık sık yemeye çalış böyle yöntemleri internette kolayca bulabilirsin. Bir şey yapmadan önce iyice araştırman hem işini kolaylaştırır hem de aldığın sonuçları daha tahmin edilebilir yapar. (Tabi bir profesyonelden yardım almak her zaman en iyi seçenektir.)

0|0
    0|0
    • Artık tartiya cikmicam zaten , dedikleriniz mantıklı geldi ama kaslı olmak da istemiyorum ince olmak istiyorum. Şöyle internette gördüğümüz kaslı kaslı kadınlar gibi olmam inşallah

• kaslanmaktan kastettiğim kas kütlenin artmasıdır. Merak etme istesen de göze batacak kadar kaslanamazsın. Ayrıca fit olarak gördüğün çoğu insanın kilosu inan düşündüğünden çok daha fazla, 1 kg kas 1 litrelik yer kaplıyorsa 1 kg yağ 5 litrelik yer kaplar ( örnek veriyorum rakamlar gerçek değil) bu yüzden ağırlıktan çok yağ oranına dikkatini vermen daha akıllıca olur.

• Teşekkür ederim 😊

Erkekler Ne Diyor 4

• gunde 1500calorie ye kilo verirsin

0|0
    0|0
  • Aç kalmışsın büyük ihtimalle 3 ana 3 ara öğün yap aç kalma az az ye

0|0
    0|0
    • Aç kalmadım aslında, günde ortalama 1000 kalori aldım, daha

• suyu tutuyo olabilir vücudun

• Senin yapman gereken ağır yemeklerden kaçınmak ve ekmeği en az seviyeye indirmen kilo verme düşüncesiyle yemegi kesersen zor kilo verirsin

0|0
    0|0
    • Ekmek yemiyorum zaten ağır yemek hele hiç yok , aç da gezmiyorum, gunde ortalama 1000 kalori alıyorum, spor yapiyorum ve kilo alıyorum şaka gibi

• Senin o zaman şunu yesem kilo alirmiyım yemesem zayiflarmiyim psikolojisinden çıkman lazım yani çok kafaya takarsan olduğun yerde sayarsın günlük yaşamına bakicaksin dengeli bir pozisyonda hayatını sürdüreceksin

• azimle sıçan duvarı delermiş motivasyon eksik sende ablası

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Etkisini hemen goremezsin yapmaya devam et daha sonra anlarsin

0|0
    0|0
  • Tatlı çok tüketiyorsan kilo veremezsin

0|0
    0|0
Yükleniyor...