Hardgainer? 6 ay body?

Yaklaşık 2-3 ay fitness yaptım. Zayıf olduğum için karnım belim (adonis) sırtım şekilli. Ancak 60 kg 178 cm yim ve hacimce, kütlece büyümwk istiyorum, sizce 6 ayda verimli beslenme ve uyku ile ne kadarlık bir yol katederim? Bu arada fitness olarak makinede çalıştım. Bench press dumbell çalışmalarında çok çalışmadım. Boy kısaltır korkusundan.
Teşekkürler :)

0|0
1|2

En İyi Erkek Görüşü

• merhaba kardeşim, öncelikle büyümen için günde ihtiyacın olandan fazla kalori almalısın. benim tavsiyem supplementleri kilo almak için kullanmaman. yulafı ez yağsız süt ve bal ile karıştır sabahları ve yatmadan önce bir kase ye kısa sürede farkı hissedersin. sonra, 6 ayda söylediğim yulaf tariifi+ güzel idman+güzel uyku+ ve diğer besin ihtiyacını karşılarsan bumm olursun :) orta seviye isen kreatin günde 5 gr öneririm. sonra, kas çalışmak boyu kısaltmaz. kas ve kemik tabakası birbirinden farklı çalışır. hatta uzaman için faydalıdır diyebilirim çünkü ister istemez kalsiyum ve demir gibi vitaminleri vücuduna alacaksın. kısa body'ci ve halterciler genetik olarak kısa kalmışlar sporla alakası yok.

0|0
    0|0
    • Saol öncelikle :) orta seviyeliyim de zayıflıktan belli street workout mma ve 2 ay fitness, şu yulaf ezmesi konusunda biraz daha bilgilendirirsen sevinirim :)

• yulaf satın al ve onu sabah akşam süt ile karıştırıp ye. bal filan ekleyebilirsin. gayet besleyici ve kaliteli bir besindir :)

• Anladım teşekkürler sorum olursa mesaj atarım :)

Kızlar Ne Diyor 1

• Verimli beslenme et tavuk ağırlık abanmalısın bence ;)

0|0
    0|0
    • Kızdan yorum. p onlar zaten olması gereken şeyler

• Arkadasin uzuuun uzuun yazdigi ama aslinda iceriginin spor oncesi yulaf olmasida olmasi gereken birsey :) olmasi gerekeni yap sen en iyisi

• benim verdiğim tüyoda eksik bir taraf yok :) yulafı spor öncesi ya da sonrası yemen pek birşey değiştirmez. bayanlar pilatesden önce yulafa gömülüyorlar bunun sebebi onların aç olması sen benim dediklerimle devam et :D

Erkekler Ne Diyor 1

• git bir spor salonuna altı ayda vücudun mına koyarsın

0|0
    0|0
Yükleniyor...