Uyanın da bir benimle ilgilenin gözünü sevdiklerim

nette tanışmıştık. buluşacaktık aksilikler çıktı bir türlü buluşamadık. havam suyum gibiydi her gün görüşürdük çok şey paylaştık. önce o benden hoşlanmaya başladı, sonra ben ondan. ruh ikizim gibiydi. çok eğlenceli vakitler geçirdik. bir gün ansızın kayboldu. maillerime telefonlarıma cevap vermedi. aradan zaman geçti unuttum sanıyorum internet işte şakaydı lan hepsi diyorum unutamıyorum. bakıyorum şimdi tüm erkek arkadaşlarıma, çoğuyla ona benzediği için konuşmuşum. her şeyde hala ondan bir iz arıyorum. anasını satim sanal sevgi oluşturmuşum işte lann. sen kafanda idealeştirmiş o ideal varlığı sevmişsindir diceksiniz şimdi. he öyle oldu. ama bir şey gerçekti: onunla hissettiklerim! kimseyle de aynı hisleri yaşayamıyorum. napim ben şimdi?

0|0
10|12

En İyi Kız Görüşü

• Seni ben sandılar gzliş, anasını satim derkene 83758946 kere düşün bir daha anasını satım :(

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Biraz takıntı haline getirmişşin olayı,İnternet üzerinden anlaştıgından suyuna gitme konusunda hiç sorun yaşamamıştır.

ütopyanı yakalamışşın su anda vaz geçmek istemiyorsun haklı olarak.Ama ben hep bir elmanın 2 yarısı olmayı kabul etmemişimdir.

uzak kaldıgı zaman o iki yarıda hemen çürür ve kararır.ömrüde kısa olur.

Bence iki ayrı elma olunmalı,seninle herşeyi aynı olan biri sonuçta çekilmez sıkılınır.

Bir insanla aynı evde kalmadıkça ne oldugunuda anlayamazsın.

Emin ol sana o kadar yakın hissetseydi kendini asla uzak durmazdı.

Kendi kendine düşündü lan abarttım hiç yaşamayam ben öyle dedi,neyse dedi bıraktı.

0|0
    0|0
    • doğru söylüyosun abicim

• sorun burada işte hacı. insanın sözü ayrı gidebiliyo, eylemleri ayrı... benim durumumda öyle bir imkan yoktu daha eylem mertebesine gelmeden konu kapandı da seninkine bişi diyemicem hiçbir ilişki tek taraflı idare edilmez ve yürütülemez.

• Benimkisi ayrı bir olay tabi,yalan söylemesi çok mümkün o adamın.

Belki sana gösterdiği kişi bile değildi yahu,nerden bileceksin.

diyorum ya dereyi geçene kadar herşey yapılabilir.

Sana kanıtlayabilirim çok rahat,tek yapmam gereken senin özelliklerini sorduktan sonra ufak tahminlerle düşünceni analiz etmek :D

• Sen kendini çok inandırmışsın. Muhtemelen kendisi yalnızdı ve seninle vakit geçiriyordu. Ya tanıştığı birisi ya da sevgilisi olmuştur. Ondan sonra da bırakıp gitmiştir elinin altında birini bulunca =\

0|0
    0|0
  • gözünde çok büyütmüşsün belkide evli falandı baktıki iş ciddiye biniyor ufaktan tüydüya da senden aradığını bulamadı. seni terk edenini peşinden neden koşuyorsunki.

1|0
    0|0
    • o da benim salaklığım

• evet bundan sonra böyle inş

• iyice tanış konuş görüş yüz yüze gel hal ve hareketlerine bak eğer ciddi düşünüyorsan sanalada vey sosyal hayatta ailesi ile bile tanış macera arıyorsan bunları dikkate alma zevkine bak

• Pistmaniye sen misin?

o geçirdiğiniz eğlenceli vakitler,çok şey paylaşmalar sanalda mıydı?

0|1
    0|1
    • değilim. ks'de tanınan biri değilim teddd paranoyaklık etmeyin laannn. evet sanaldaydı o vakitler. he söyle şimdi?

• heralde öyle bişi olmuş olsa gerek

• Ben burdayım:d

• büyümeye devam et:D mineral ve vitamin al bol bol:D

0|0
    0|0
  • Takıntı olmuş sende, kafandakileri sevmişsin sen kimse kimseden farklı değil bunu benimse ve karşına çıkacak insanları tanımaya çalış, internet boş iş.

0|0
    0|0
    • Bu arada, görmediğin dokunmadığın hissetmediğin birini gerçekten sevemezsin ne kadar inkar da edilse ten uyumu diye bir şey var.

• kalp inanmıyo öyle şeylere. ikna ediciim bir gün

• seni tanır gibi oldum ama emin değilim :\

0|0
    0|1
    • aynı durumda olan binlerce insan var onlarla karıştırmışsındır :d

• Mesele sadece anasını satimden ibaret değil. Giriş gelişme sonuç, baştan sona onun stilinde kaleme alınmış hissi uyandırıyor. Ama cümle başlarındaki küçük harf kullanımı, paragraf kullanılmamış olması onun tarzı değil. Balistik raporu gibioldu :D

• öldü mü kaldı mı naptı lan

0|0
    0|0
    • hiç ihtimal vermem çünkü hep bana sorup duruyodu bir gün benden haber alamazsan naparsın diye. kesin planlı bişeydi uyuss

• 4 ay geçti. öküz şakası mı oluyo bu ne dersin

• o zaman yapacak bir şey başka şeylerle ilgilenmeye çalış

• canın sağolsun be bacım :)

0|0
    0|0
  • Seni hayıflamıyorum. Yapacak bir şey yok ablası.

0|0
    0|0
  • bunları hatırlaman güzel. ve kimse sana bunları unut demiyor. ama yoluna devam etmelisin.

0|0
    0|0
  • ümit besen dinle..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Yok güzelim onun ne tanışacağı vardır ne gelesi , böyle bir duygu fırtınası yaşadı ve bitti , gidişide muhteşem oldu , dönüşü olmayasıcanın ...

0|0
    0|0
  • canım yaşadığı yeri bilmiyor musun arkadaşlarına falan ulaşamaz mısın? nerde konuşuyordunuz faceboo'ta mı arkadaşlarına ulaşabilme bir ihtimalin varsa bulabilirdin diye düşünüyorum :/

0|0
    0|0
    • bir yabancı dil öğrenme sitesinde tanıştık. ne yazık ki kimi kimsesine ulaşma imkanım hiç olmadı şekerim

• haklısın daha bilinçli olucam bundan sonra. sağol canımm

• muhtemelen evlidir o yüzden kaybolmuştur ...

0|1
    0|0
    • :/

• bak bu arkadaş biliyor cevabı ;)

• bilmemin de imkanı yok. merak ne biçim kamçı biliyo musun. harbi ölünür meraktan

• vay.

0|0
    0|0
  • hımm anlıyorum galıba senıı belkııde sana acıklayamacagı bırsey yuzunden kaybolduu ortalıktan keske bu kadar cok kaptırmasaydın kendını

0|0
    0|0
    • bende öyle düşündüm kııızzzz keşke zamanında farketseydim. sana ders olsun

• evliydi büyük ihtimalle.. unutmaya çalışmaktan başka yapabilecğin bişey yok sanırım zamanla geçer.

0|0
    0|0
    • hıhı

• üzülmee karaktersizmiş demek ki sen hayatında fazla yer vermişsin adama..şimdiden sonra toparlanmaya bak..

• sağol canımcım

• adama ne oldu acaba:( Yapılcak bişey yok adam yoksa unutmaya çalışacaksın.

0|0
    0|0
    • bilinçli gitti diye düşündüm çünkü sinyalleri vermişti

• bak sadece ulaşamadığın için değerli olmuş başka nedeni yok...

0|0
    0|0
    • beraberken de çok değer veriyodum ama ya

• Ölmüş olabilir belkide.

0|0
    0|0
    • ölseydi birisi maillerine bakar ya da telden bana cevap verirdi. hiç sanmıyorum

• Ozaman evlenmiş.

Yükleniyor...