Kızın karşısına nasıl çıkacağım ben?

Bi kızla tanışmıştım. En başlarda hayatıma almak istemedim, aramdaki mesafeyi korudum. Sonra kim olduğumu gizleyerek muhabbete başladık. Uzaktan da olsa tanımak istedim. içimde "keşke"ler kalmasın diye.. Ona kim olduğumu söylemedim. doğru zaman gelene kadar da söylemeyeceğim dedim. en başta istemedi, ama sonraları kabul etti. çok iyi muhabbetimiz oldu. süreli olarak mesajlaşıyoruz. kim olduğumu gizlemek için en başta yaşadığım yer hakkında yalan söyledim, sonra ipin ucu kaçtı, sürekli yalanlar söyledim. sadece kimliğimi gizlemeye yönelik... kişiliğim ve karakterim hakkında değil yani. şimdi pişman oldum. kızın karşısına nasıl çıkcam ben? yalanlar söylediğimi öğrenince tepkisinin ne olacağını tahmin edebiliyorum ama nasıl affetirebilirim kendimi?

0|0
5|0

En İyi Kız Görüşü

• Yaptıklarının aynısını yaptım :)) bayagı zaman aldı onun karşısına çıkmak.bi kıza onu sormuştum çıktıgı var mı diye. kızda gdip ona söyldi bu kız seni sordu die o da beni kendi faceme ekledi.kabl edmedim tekrar tekrar ekledi. en son kabul ettim..bana ilk yazdıgı şey Selam ... yoksa S... mi demeliyim.. yni direkt anladı konustugu kız oldugmu..sonra ısrarla çalıştıgım yeri sordu söyledim oraya geldi aksam..aldı beni konustuk ve cıkmaya basladık :)) hatta çok mutlu oldu onu elde etmek için böyle acayip şeyler yapmama...bence kız da mtlu olur :))

0|1
    0|0
    • moral veren tek kişisin, teşekkür ederim. bunu duyduğum iyi oldu :)

• rica ederim :) inş. olur...

Kızlar Ne Diyor 4

• abicim sen ne yapmışsın böyle ya.bi kızın bir güvenını kırmıcaksın bir yalan söylemicceksin yani..bu durumu acıklamak ıcın bu olayı cıddıye almıyomus gıbı davran yanı onunla bulus gorus ona bı surpriz yap.nerde oturuyosun bılmıyorum ama ıstanbul cıhangırde ıkı kıısıye ozel sınema salonları var salonda denmez kucuk yerler.orda bas basa fılm ızleyın fılm bıtınce kıza şimdi eski beni unut sana tum gerceklıgımı anlatıyorum dıye baslat anlatmaya arayada sana ulasmak ıcın neler yaptım dıye bı kac sey ekle yumusar zaten. baska turlu gel kızım sana bısı soylucem dıye bunları soylersen unut o kızı

0|0
    0|0
  • unut sen o kızı

0|0
    0|0
    • neden, hiç mi şansım yok. tanıdığı biri olduğumu, ondan bunu gizlediğimi de söyledim ona. yine de öğrenmek istiyor kim olduğumu. istersen söyleme ama buluşalım diyor..

• git buluş gör sonuçlarını

• seni hiç görmedimi yani..yanlış bildiği neki?

0|0
    0|0
    • onu nerden bulduğum, ismini nerden öğrendiğim, nerede karşılaştığımız, benim adım, nerede yaşadığım, ne okuduğum falan.. beni hiç görmedi :)

• çiçek al benceya da küçük hediyeler

0|0
    0|0
    • yalanlarımı affettirmeye yeter mi? bu kadar kolay olacağını zannetmiyorum, ona karşı bir açıklamam olması lazım :(

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...